World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 1 World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 2 World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 3 World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 4 World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 5 World of Airports Mega Hileli MOD APK [v1.50.4] 6

World of Airports Mega Hileli MOD APK [1.50.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Havaalanı yönetimine odaklanan bir strateji oyunudur.


World of Airports 1.50.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Havaalanlarının kilitlieri açık.
  2. Uçak hilesi. Uçakların Kilidi Açıldı
World of Airports, herkese taktik simülasyon türünde yeni bir deneyim sunmak için çoğu havaalanında yaygın olarak bulunan bilgileri ve yapıları kullanır. Küçük adımlarla havalimanını daha müreffeh hale getirmeleri, ardından daha fazla havayolunu işe almaları ve en iyi uçuşları yapmaları gerekiyor. Her süreç 0'dan prime kadar gider, bu nedenle havalimanının dünyaya açılmasında büyük etkisi olan zaman ve önemli kararlar alır.


World of Airports v1.50.4 MOD APK


World of Airports oyununun en göze çarpan özelliği, havaalanının bağımsız olarak yönetilmesi ve geliştirilmesindeki dürüstlüktür ve oyuncuların birçok taktiğe sahip olmasını gerektirir. Bu sayede daha fazla havayolunu çekebilir, ardından birçok yatırımla ülke için bir ikmal noktası veya düzenli bir varış noktası oluşturabilirler. Bununla kalmayıp, her bölümdeki genişlemeler, geliri artırmak veya havalimanı ölçeğini birçok yönden dünyaya ulaştırmak için de çok önemlidir.


World of Airports Para Hilesi


Havaalanına odaklanmanın yanı sıra, oyuncunun zamanının çoğu, tüm uçuşların verimli bir şekilde yürütüldüğü ve organize edildiği Kontrol Kulesi'nde geçiyor. Kullanıcılar, gelişmiş ve modern bir arayüz aracılığıyla, gelen veya giden uçuşları verimli bir şekilde ve pistlerde çakışmadan planlayabilir. Ancak uçuş planlamasında hata yaparlarsa, kaza havalimanını veya genel geliri büyük ölçüde etkileyecek ve marka için kötü bir itibar yaratacaktır.


World of Airports Uçak Hilesi


World of Airports'taki diğer uluslararası havayolları ile etkileşim kurmak, havaalanının temelini oluşturmaya veya daha fazla uçuş eklemeye yardımcı olduğu için çok önemlidir. Tabii ki, büyük organizasyonlara katılmaları halinde, uzun vadede yönetmeleri veya etkin bir şekilde kullanmaları için birçok yeni ikramiye veya avantaj açılacaktır. Dünya ile etkileşimden kaynaklanan birçok genişleme, havalimanına daha fazla yeni uçak çekmek veya toplam müşteri tabanını artırmak için mükemmel bir fırsat olacaktır.


World of Airports Hile Apk


Oyuncu, havaalanını ve ilgili konuları yönetmenin yanı sıra, yerel olarak inen uçakları da azami özenle yönetmeli veya bakımını yapmalıdır. Bu da yolda kaza oranlarının azalmasını sağlarken, yakıt ikmali veya daha birçok şey de her uçağın uçuştan sonra ihtiyaç duyduğu bir ihtiyaçtır. Oyuncular ayrıca, çeşitli büyüklük ve büyüklükteki birçok ünlü ticari uçakla iletişim kurma ve onlarla ilgilenmenin heyecanını yaşama fırsatına sahip olacaklar.


World of Airports Apk indir


World of Airports'taki en gerçek gerçek, ister müşteriler ister uçaklar olsun, her operasyon dizisinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için her şeyi veya ayrıntıları yönetmekten gelir. Kaynakların, yakıtın ve lojistik konuların yönetimi, taktik unsur için herkesin ruh halini uyarmada da önemli bir rol oynar. Oyuncu her şeyi sorunsuz veya akıcı hale getirirse, havalimanının performansı veya genel geliri büyük ölçüde artırılabilir ve genişletilebilir.


World of Airports Altın Hilesi


Havalimanı için yeni uçakların satın alınması veya kiralanması, ek yatırımcıları veya potansiyel müşterileri çekmenin birincil yolu olacaktır. İlginç bir şekilde, satın alma sırasındaki uçak özelleştirme sistemi yoğundur ve oyuncuların bunları çeşitli ticari amaçlar için kullanmalarını sağlayan etkileyici seçenekler yelpazesi ile birlikte gelir. Elbette, görünümü özelleştirebilir, üzerlerine marka logosunu yazdırabilir ve müşterilerin en tatmin edici uçuşlara sahip olmaları için her uçakta yeni deneyimler yaratabilirler.


World of Airports Apk Son Sürüm


World of Airports, bir havalimanını sanal olarak yönetmeyi ve her şeyi yukarıdan çalıştırmayı deneyimlemek isteyenler için birçok yönden gerçekçi bir oyundur. Sistemler aynı zamanda birçok konuyu ortaya çıkaracak veya derinlemesine inceleyerek oyuncuların bir havaalanının nasıl çalıştığını anlamalarını ve müşterileri memnun etmek için uçuşlar düzenlemelerini sağlayacak.


World of Airports indir (MOD, Havaalanı / Uçak Hilesi)


Bir önceki android oyun Battlelands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar