Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 1 Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 2 Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 3 Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 4 Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 5 Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [v1.19.1] 6

Intersection Controller Reklamsız Hileli MOD APK [1.19.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı kavşaklardaki trafik ışıklarının kontrolünü elinize alın ve araçların çarpmadığından emin olun


Intersection Controller 1.19.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Uzun yollarda sürüş tutkunuz varsa hemen Intersection Controller oyununa gelin. Oyuncular geniş bir alanın tadını çıkaracaklar. Oyun, deneyimlemeniz için farklı ulusal otoyollar ve binlerce yeni harita açar. Otoyollarda kavşaklardan, trafik ışıklarından doğru bir şekilde aracınızı kontrol etmelisiniz.


Intersection Controller v1.19.1 MOD APK


Intersection Controller oyununa gelen oyuncular, oyunun sunduğu birçok yeni rotayı deneyimleyebilirler. Sayısız benzersiz ve yeni harita ile oyuncular yeni gökyüzünün keyfini çıkarabilir ve daha fazlasını deneyimleyebilir. Ayrıca, kendiniz için binlerce yeni ve kendi keşfettiğiniz harita oluşturmanıza da izin verilir.


Intersection Controller Para Hilesi


Oyuncular muhteşem manzarayı takdir edecekler. Oyun size benzersiz, heyecan verici rotalar sunar. Çeşitli şehirlerde seyahat edecek ve birçok modern ve tarihi yapı göreceksiniz. Oyuncular trafiği kontrol edebilir ve yeni konumların manzaralarını keşfedebilir. Oyundaki hava efektleri de aynı şekilde oldukça gerçekçi. Oyuncular, her yeni lokasyonda mevsimlerin manzarasını ve her yerin karakteristik iklimini deneyimleyebilecekler.


Intersection Controller Hile Apk


Oyun size birçok farklı oyun modu sunuyor. Her oyun modu size kendi deneyimini yaşatacak. Oyuncuların trafik kurallarına uygun olarak hızlarını kontrol etmeleri ve hareket etmeleri gerekmektedir ve kendinizin ve başkalarının güvenliğini sağlamak için hızı veya kırmızı ışığı geçmemelisiniz. Bu oyunda, hareketinizi engelleyen gereksiz trafik çarpışmalarından kaçınmak için trafik kurallarına uymalısınız.


Intersection Controller Apk indir


Oyuncular Intersection Controller oyununa katılırken birçok heyecan verici ve çekici görev alacaklar. Bununla da kalmayıp oyunun düzenlediği özel etkinliklere de katılabilirsiniz. Oyun ayrıca tramvaylar, itfaiye araçları ve ambulanslarla birlikte tren hatları da ekliyor. Oyuncular bu zorlu görevlerin üstesinden gelmeli ve çekici ödüller kazanmalıdır.


Intersection Controller indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Archer Hero 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar