Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 1 Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 2 Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 3 Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 4 Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 5 Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 6

Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [1.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Truck Simulator 2018 Europe olarakta bilinen bu kamyon oyununu kesinlikle deneyin.


Kamyon Simülatör Europe 1.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Kamyon Simülatör Europe, bir kamyon şoförü olma hayalinizi gerçekleştirecek. Bu oyun, bir araç filosunu yönetirken bile kamyon sürüşüne heyecan verici deneyimler getiriyor. Avrupa'nın sokaklarında, kırsaldan şehre, hatta otoyollara kadar arabanızı özgürce kontrol etme imkanına sahip olacaksınız. Bununla birlikte, belirli görevleri yerine getirmek ve araçlarınızı yükseltmektir.


Kamyon Simülatör Europe v1.3.4 MOD APK


Kamyon Simülatör Europe size farklı stiller, ağırlıklar, hızlar ve taşıma kapasiteleri ile 13'ten fazla farklı kamyon sunuyor. Bu arabalar, gerçeklikten gelen fikirlere göre ayrıntılı olarak modellenir ve oyuncu için oldukça gerçekçi hale gelir. Yeni güncellenmiş versiyonlarda, daha özel fonksiyonlara sahip yeni arabalar da ortaya çıkıyor. Ayrıca, aracınızın her arabada daha yeni olmasına yardımcı olmak için makineyi yükseltebilir veya boya rengini değiştirebilirsiniz.


Kamyon Simülatör Europe Para Hilesi


Arabanızı seçin ve Avrupa sokaklarında gezinme yolculuğunuza başlayacaksınız. Hareket etmeye başlamadan önce emniyet kemerinizi bağlamayı unutmayın. Ardından arabanızı çalıştırmak için başlat düğmesine basın. Esnek bir şekilde seçebileceğiniz 3 adete kadar kontrol modu vardır: direksiyon simidini kullanma, sol ve sağ tuşlarla kontrol etme veya eğim sensörü modunu kullanma. Titreşim modu size en gerçekçi deneyimi sunacaktır ancak bu model için en iyi deneyimi elde etmek için rahat bir oturma pozisyonuna ihtiyacınız var.


Kamyon Simülatör Europe Altın Hilesi


Kolaydan karmaşığa, yüzlerce görevin eklendiği 60'tan fazla farklı seviye, üstesinden gelmeniz gereken zorluklar olacaktır. Görevin zorluğuna bağlı olarak, gerçekleştirdikten sonra, bileşenler veya altın paralar olabilen ilgili ödülleri alacaksınız. Her görevde ne kadar hızlı tamamlarsanız ve yoldaki trafik kurallarına tam olarak uyarsanız, daha fazla altın ödül alacaksınız.


Kamyon Simülatör Europe kamyon hilesi


Kamyon Simülatör Europe'da Avrupa yolları çok gerçekçi görünecek. Seçtiğiniz mücadeleye bağlı olarak farklı seyahat rotalarınız olacak; huzurlu kırsal bir yolculuk olabilir: hareketli bir şehir veya yoğun bir otoyol. Trafikteki diğer arabalar, dağlar, ağaçlar, sinyal işaretleri, gişeler vb. ile birlikte taslak sahneler çok canlıdır.


Kamyon Simülatör Europe Hile Apk


Oyunun grafikleri ayrıca güneşli, yağmurlu, bulanık, hatta kar gibi çeşitli hava türleri aracılığıyla gösterilir. Sadece güzel resimler değil, oyundaki ses efektleri de özenle yatırılmış. Satıcı kulaklık kullanarak, araba çalıştırıldığında motorun çalışma sesini, yoldaki diğer araçların sesini, araba kornalarını veya sinyal kornalarını çok gerçekçi bir şekilde hissedecektir.


Kamyon Simülatör Europe Apk indir


100 milyondan fazla indirme, bu oyunun popülaritesini gösteriyor. Truck Simulator 2018, sizi 25'ten fazla farklı dilde destekliyor, bu nedenle bu oyun neredeyse dünya çapında tüm ülkelerde görünüyor. İster sürücü konumundan ister 3. şahıs perspektifinden olsun, birçok farklı perspektiften deneyimleyebilirsiniz. Her görünüm avantajlarını getirecektir. Görevleri tamamladığınızda, başarılarınız skor tablosunda güncellenecektir. İlerlemenizi kontrol etmek için skor tablosunu takip edin.


Kamyon Simülatör Europe indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun GYM kahramanı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar