32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 1 32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 2 32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 3 32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 4 32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 5 32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [v2.1.0] 6

32 Secs Traffic Rider 2 Full MOD APK [2.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Motosikletinize atlayın ve bir bilim kurgu metropolünde yüksek hızda çeşitli görevleri, zaman denemelerini ve diğer zorlukları tamamlayın!


32 Secs Traffic Rider 2 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Yakıt / Benzin Hilesi
Eğer bir yarış tutkunuysanız 32 Secs Traffic Rider 2 kaçırmamalısınız çünkü renkli yarış pistleri ile size heyecanlı maceralar yaşatacak. Motosikletinize tırmanın ve bir bilim kurgu metropolünde aşırı yarış hızında görevleri tamamlayın. Neon ışıklı yollarda birçok farklı zorlu bölüme katılacak ve zamanın hızına karşı yarışacaksınız.


32 Secs v2.1.0 MOD APK


Oyuncuların şehir merkezindeki uzun yarışları deneyimleyebilmeleri için klasik bir sonsuz yarış güncellendi. Ayrıca 32 Secs, yeni oyun seviyeleri ekledi ve Android cihazlarda kullanıma sunuldu. Seviyelerin zorluğu giderek artacak ve zorluklar da giderek daha zor hale gelecektir. Bu zorlu seviyelerin üstesinden gelmek için motosikletinizin hızını artırmalı ve aracınızı daha güçlü ve benzersiz olacak şekilde yükselterek sonsuz otoyolları geçebileceksiniz. Bu hızlı yarış oyununda düşmanları ustaca atlatmak ve en hızlı sürücü olmak için yarış becerilerinizi ve reflekslerinizi geliştireceksiniz.


32 Secs Para Hilesi


32 Secs Traffic Rider 2'a birçok yükseltme mağazası eklendi, böylece oyuncular kendi tarzınızda benzersiz bir motosiklet yaratabilir ve daha güçlü olmak için arabanın ekipmanını ve motorunu yükseltebilir. Can sıkıntısından korkmayacaksınız çünkü oyun size hemen deneyimlemeniz için yarışlar sunacak. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda bir başlangıç ​​şehri seçicisi ekler, böylece oyuncular ana menüye geri dönmek zorunda kalmadan bir şehri daha rahat seçebilirler.


32 Secs Apk Yakıt Hilesi


Her seviyeyi tamamladıktan sonra, oyuncular birçok farklı büyük ve küçük ödül alacaklar. İçinde, oyuncuların çekiciliğini artırmak için bazı küçük ödüller düzenlendi. Ayrıca oyun, indirme sırasında oyuncunun telefon kapasitesini azaltmak ve oyuncuların daha sorunsuz bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için optimize edilmiş hafızaya sahiptir. Bu oyun, düşman arabalarından kaçmak, diğer yarışçıları yenmek veya pistteki engelleri aşmak gibi daha iyi refleks becerilerine sahip olmanıza ve motosikleti daha ustaca kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca yüksek hızda yarışabilmek ve hassas durumlarla başa çıkabilmek için hız artırma özelliğini kullanmalı ve akıllı taktiklere sahip olmalısınız.


32 Secs Apk Hile


Pırıl pırıl sokakları keşfedecek ve birçok bonus toplamak için pistte farklı hız patronlarını yeneceksiniz. Ve bu bonusu aracınızı en yüksek yarış hızına yükseltmek ve daha güçlü olmak için kullanacaksınız. Oradan, tüm rakiplerin üstesinden gelme ve asfaltta her türlü engeli kolaylıkla aşma fırsatına sahip olacaksınız. Profesyonel bir yarışçı olmak için, hız sınırınızı aşmak ve yolunuza çıkan kötü polis arabalarını geçmek için turboşarj bölgelerinden geçmeniz gerekir. Ancak dikkatli olmalısınız ve rakibin arabasına veya o polis arabalarına çarpmamalısınız çünkü bu çarpışma yarışın geri kalanında motosikletinizin sağlığını etkileyebilir. Ek olarak, asfalt pistlerde yarış yeteneğinizi yükseltebilir ve heyecan verici keşifler ve deneyimler için limitinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ve beklenmedik durumlarda frenleri kullanmayı unutmayın çünkü bu sizi talihsiz kazalardan kurtaracak ve yarışı durdurmanıza neden olabilir.


32 Secs Apk indir


Oyunun harika grafikleriyle, fütüristik şehir merkezlerini keşfedecek ve parlak neon ışıklarının canlı renkleriyle dolu olacaksınız. Bu büyüleyici etki, oyuncuları güzel yarış pistlerinde meşgul ve dalmış halde tutacaktır. Buna ek olarak, özgün bir tasarıma sahip benzersiz bilim kurgu motosiklet aracı, oyunculara büyük yarış hızına sahip devasa motosikletler verdi. Oyunun oynanışı, sadece özel bir kontrol sistemi ile çok akıcı ve bağımlılık yapıyor; oyuncuların diğer arabalardan ve engellerden kaçınmak için motosikletlerini hareket ettirmek için telefonu eğmeleri yeterlidir. Oyunun sesi, özellikle oyuncu kazandığında çok canlı ve ilgi çekici. 32 Secs Traffic Rider 2, tamamen yeni bir bilim kurgu ortamında görsel medya yükseltmelerini destekler.


32 Secs Son Sürüm apk


Her seviyeyi tamamladıktan sonra oyuncular benzersiz ödüller alacak ve oyunun skor tablosunda başarılar kaydedecekler. Başarınız ne kadar yüksek olursa, o kadar üst sıralarda yer alırsınız. Ek olarak, 32 Secs: City Trials, araçlarını donatmak için tam retina ekranı da destekler ve daha yüksek hızlarda yarışabilir.


32 Secs Traffic Rider 2 indir (MOD, Yakıt Hilesi)


Bir önceki android oyun Deathigner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar