Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 1 Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 2 Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 3 Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 4 Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 5 Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [v2.27.4078] 6

Mad Skills Motocross 2 Roket Hileli MOD APK [2.27.4078] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu tek şey, açıyı buna göre dengeleme ve ayarlama yeteneğidir.


Mad Skills Motocross 2 2.27.4078 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Roket Hilesi
  2. Kilitli ürünler kilidi açıldı

Her zaman ilginç içeriğe sahip yana kaydırmalı oyunlar arıyorsanız, Mad Skills Motocross 2'ye göz atmak isteyebilirsiniz . Bu aynı isimli ünlü oyunun bir sonraki versiyonu, bu iki versiyon arasındaki fark çok büyük. Bu sürümde, birçok yeni özellik görünecek ve hatta oyun, arazi yarışını sevenler için güçlü bir cazibe oluşturmaya yetecek kadar bazı yeni özelliklerle ayarlanacak.


Mad Skills Motocross 2 v2.27.4078 MOD APK


Oyunun basit bir oynanışı var ve yetenekli bir oyuncu gerektirmiyor. Bu oyunda oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu tek şey, açıyı buna göre dengeleme ve ayarlama yeteneğidir. Çünkü bu oyunda yarış belirsizleşecek, arazi istikrarsız olacak. Ancak bu, arazi sürücülerinin avantajlarından biridir. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda çok basit bir kontrol mekanizması tasarlayacak, ustalaşmak için neredeyse sadece biraz pratik zaman harcamak gerekiyor. Ancak fiziği, oyunu oyuncuların gözünde ünlü kılıyor.


Mad Skills Motocross 2 Para Hilesi


Oyuncular üzerinde güçlü bir izlenim bırakabilmek için bu oyun aynı zamanda oldukça detaylı bir fiziksel sistemle birlikte gelecek. Bu oyun arazi yarışı olduğu için, parkur düzensiz, engebeli ve hatta yolda küçük tepelere sahip olacak. Ancak bu, biniciler için bir avantaj olarak da değerlendirilebilir. Çünkü oyuncu aracın konumunu ayarlamaya çalışırsa, diğer sürücüleri hızlandırmak ve onları geçmek için küçük tepeleri kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle, duruşun ayarlanması çok önemlidir çünkü oyuncu her zaman uçacak, inecektir. Ve bu eylemler uygun duruşla daha pürüzsüz hale gelecektir. Oyuncular bile, duruş ayarlamada temel becerilere sahip diğer sürücülerin üstesinden gelebilir.


Mad Skills Motocross 2 Roket Hilesi


Birçok farklı yarış pisti var, çok karmaşık ve sürekli sinir bozucu oyuncular tasarlandı. Oyuncunun düz bir çizgide en yüksek hıza ulaşması yerine, bu oyunda duruş ayarlamasına öncelik vermesi gerekecek. Sadece bu değil, parkurun çevresi de çok çeşitli olacak, parkur dünyanın birçok yerinde inşa edildi. Arazi bile buna göre değişecek ve araca biraz etki edecek.


Mad Skills Motocross 2 Son Sürüm Apk indir


Bu oyunda ana araç arazi bisikletidir, iniş sonrası basınca dayanacak kadar güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tekerlekleri, toprak veya çöl gibi karmaşık arazilerde kolayca hareket etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Ve bu oyunda, oyuncular için birçok farklı araç var, bunlar birçok farklı seviyeye ayrılıyor. Seviye ne kadar yüksek olursa, güç o kadar büyüktür ve yükseltmenin birçok yolu vardır. 


Mad Skills Motocross 2 Hile Apk


Ancak, bunların kilidini açmak için oyuncunun sürekli olarak yarışlara katılması ve en yüksek rütbeye ulaşması gerekir. Her araba yükseltilebilir ve özelleştirilebilir. Oyuncuların kişisel tercihlerine bağlı olarak, özelleştirme kendilerine bağlı olacaktır. Bunun yerine, oyuncuların diğer sürücüleri yenebilmek için arabanın performansını sürekli olarak iyileştirmesi gerektiğinden, yeni yükseltme daha önemli. Sadece bu değil, yükseltme maliyeti de çok yüksektir, bu nedenle oyuncuların para kazanmak için yarışları sürekli tamamlamak için çaba sarf etmesi gerekecektir.


Mad Skills Motocross 2 İndir (MOD, Roket Hileli / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Modern Strike Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar