Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

Civilization VI DLC Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başarılı olduğunuzda ve süvari çağının gelişim hızına ayak uydurduğunuzda şehriniz Altın Çağ'a girecek.


Civilization VI 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full Tam Sürüm.
  2. DLC Hilesi. Oyun içinde gerçek parayla satılan tüm DLC paketlerinin kilidi açık.
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Bir şeyi çalıştırmak hiçbir zaman basit bir iş olmadı. Temel olarak, profesyonel olmanız, yönetmeniz gereken her şeyi bilmeniz gerekecek. Ek olarak, zor yan sorunlar sürekli olarak ortaya çıkacaktır. Bir ülkeyi yönetmek daha da zordur, bölgenizdeki insanların tüm ihtiyaçlarını karşılamanızı gerektirir. Civilization VI artık oyuncuların eğlenmesi için akıllı telefon platformlarında mevcut. Acemiler için Civilization, ülke inşası ve yönetimi ile ilgili en popüler başlıklardan biridir.


Civilization VI v1.2.0 MOD APK


Bu son sürümde birçok farklı mekanizma geliştirilmiştir. Ancak, her şey hala önceki sürümün eski mekaniğine dayanmaktadır. Eğer gerçek bir hayransanız, kesinlikle bu kısımla kolayca tanışacaksınız. Çünkü sonunda oyun hala 4X türünü takip ediyor. Genel olarak, bu oyunda başarılı olmak için bu dördünü mükemmel bir şekilde yapmanız yeterlidir.


Civilization 6 mobile APK


Günümüzün diğer popüler oyunlarına kıyasla “Civilization VI” çok daha büyük bir ölçeği ifade ediyor. Bu, normal oyunlar için oyuncuları küçük bir şehirde toplayacakları anlamına gelir. Bu oyun, bir şehir inşa etmenize ve ardından onu ülke düzeyine genişletmenize olanak tanır. Sonunda, yeterince yetenekli ve ısrarcıysanız, bu gezegeni de yönetebilirsiniz. Ölçek o kadar büyüktür ki, son derece çekici bir grafik türü sunar. Oyuncu bu oyuna katıldığında, araba gerçek bir ülkeyi yönetiyormuş gibi hissettiriyor.


Civilization 6 Android Türkçe Yama


Oyundaki binalar, gerçek hayattaki işlevine uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde oyuncular operasyon sırasında her şeyi kolayca ayırt edebiliyor. Bu oyunun 3D grafikleri son derece gerçekçi, doğal koşullar ve binalar dahil her şeyi betimliyor. Bu yapıları inşa etmek için onları altıgen bir modele yerleştirmeniz gerekecek. Bu mekanizma aynı türdeki oyunlardan farklı görünüyor. Oyununuz üzerinde büyük bir etkisi olacak. İnşa etmek istediğiniz binalar ve yapılar üst üste gelemez. Ve ilgili eserler yan yana yerleştirilirse ödül sayısı artacaktır.


Civilization vi apk obb


Yukarıda belirtildiği gibi, Civilization VI, bir medeniyet geliştirmeye çok odaklanmaktadır. Bu nedenle, doğal koşullar gelişme sürecini etkileyecektir. Gathering Storm genişlemesi, yüzleşmeniz ve doğru seçimleri yapmanız gereken bir şey. İnşa etmeye odaklandığınız şehrin gelişmişlik seviyesini belgelemek için doğadan bir uyarı olacaklar. 


Civilization VI Apk Son Sürüm


Sel, fırtına ve volkan gibi doğal afetler, inşa ettiğiniz her şeye zarar verebilir. Bundan önce, bu felaketlerin ülkenize gelmesine izin vermeye hazır olmalısınız. Ancak burada yapabildikleri zaman toprakları tazeleyecek ve zenginleştirecektir. Bu, doğal afetleri dikkatli bir şekilde önlemeye hazırlanırsanız, bu doğal fenomenlerin size zenginlik de getirebileceği anlamına gelir.


Civilization VI Hile Apk


Başarılı olduğunuzda ve süvari çağının gelişim hızına ayak uydurduğunuzda şehriniz Altın Çağ'a girecek. Bu noktada büyümeye devam edecek ve size çok fazla kaynak sağlayacaktır. Ancak, birkaç durumda pozisyonu kaybederseniz, kesinlikle Karanlık Çağ'dan atılırsınız. Bu aşamada, birçok zor zorluk gelecektir. Buna tepki verme şekliniz, medeniyetinizin bir Kahramanlık Çağı ile yenilenmeye yeniden yükselmesini sağlayacaktır. Bu oyunun ölçeği dünya çapındadır, bu nedenle bu oyunun sınırlı olmasından korkmadan mümkün olduğunca rahat bir şekilde geliştirebilirsiniz.


Civilization VI Apk indir


Bu oynanışla birlikte şehirlerini de en çok gelişmek için inşa etmeye çalışan rakiplerin olacağı kesin. Şehir gelişiminiz her zaman düşmanlar tarafından izlenecektir. Çevrimdışı verirseniz, bunlar otomatik olarak AI oluşturulacaktır. Onları başarılı bir şekilde kovalarsanız, belirli bir süre için sorun olmaz. Bu başarısız olursa, kesinlikle araziniz ağır hasar görecektir. Bu nedenle, zaten, ekonomik ve askeri gelişmeyi dengelemeniz gerekiyor.


Civilization VI İndir (MOD, Tüm DLC'ler Açık)


Bir önceki android oyun Truck Simulator PRO 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar