Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 1 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 2 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 3 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 4 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 5 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [v1.8] 6

Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Full MOD APK [1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. ABD'de araba sürerken motoru çalıştırmaya ve devasa kamyonların gücünü hissetmeye hazır mısınız?


Truck Simulator PRO 2 1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Oyunda gerçek parayla satın alma bölümünden istediğiniz elmas paketinin fiyat butonuna basmanız yeterli. (gerçek satın almalarla bağlantı yok). Oyunda elmas takası yaparak para ile sahip olabilirsiniz.
Truck Simulator PRO 2, ABD'nin West Coast bölgesindeki birçok şehri geçebileceğiniz bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Kamyonun özelliklerine uyum sağlamak için zaman harcayacak ve çeşitli görevlerde sürüş becerilerinizi sergileyeceksiniz. Gerçekçi bir ortam ve çeşitli görevler ile heyecanlı yolculuklar yaşayacaksınız ve kazandığınız para birçok yeni şeyin kilidini açmak için kullanılacak.


Truck Simulator PRO 2 v1.8 MOD APK


Truck Simulator PRO 2'de oyuncular size verilen görevi tamamlamak için bir çekici ve farklı tipte bir treyler ile ABD'nin Batı Kıyısı'nda birçok yere seyahat edecekler. Görüyorsunuz, deneyimlemek için zaman ayıracağınız uzun bir yolculuk olacak ve çevreden gelen çeşitlilik ve detaylardan oyunculara özen gösterilmesi gerekecek. Böylece, bir eğitim de dahil olmak üzere oyunun sunduğu şeylere alışmak için zaman ayıracaksınız.


Truck Simulator PRO 2 Para Hilesi


Aynı geliştiriciye sahip diğer oyunlar gibi, oyuncular hızı ayarlamak için kamyonlarını soldan sağa, ileri ve geri iki elle kontrol edecekler. Ekranda gördüğünüz butonlar dekoratif değil ama onları kullanmak için zaman ayıracaksınız. Bunların hepsi, karanlıkta hareket ederken kolaylık sağlamak için ışıkları açmanız gerektiği gibi çevresel faktörlerden kaynaklanır. Yani sizi gerçeklere götürecek unsurlar bunlar.


Truck Simulator PRO 2 Elmas Hilesi


Truck Simulator PRO 2'nin eğitim ekranını tamamladığınızda yapmanız gereken temel görevleri bileceksiniz. Özellikle, sol taraftaki bilgi panosunda işi seçtikten sonra kamyonunuzu belirlenmiş bir yere süreceksiniz. Bu bilgi sayfası, römorkun hasarını ve sürücünün yorgunluk seviyesini yansıtacağından faydalıdır. Aynı zamanda, geniş çevrede doğru bir şekilde gezinmek için bir harita görevi de görür.


Truck Simulator PRO 2 Apk Hilesiz


Gitmeniz gereken rota, hızlı bir şekilde tanımanız için belirgin bir renkle vurgulanacak ve ok simgesine geldiğinizde, devam etmek ve treylere bağlanmak için işi kabul etmeniz gerekiyor. Ardından kamyonunuzu aşağıdaki konuma süreceksiniz ve bu sefer mesafe bir önceki treylerde bulduğunuz yoldan daha uzun olacaktır. Aynı zamanda, yol boyunca her zaman üstesinden gelmeniz gereken zorluklar ve yararlanabileceğiniz destekler olacaktır.


Truck Simulator PRO 2 APK Dayı


Dikkat etmeniz gereken iki faktör, sürücünün yorgunluk indeksi ve treylerin hasar görmesidir. Römork sadece kolayca görebileceğiniz bir dereceye kadar hasarlıdır, bu nedenle doğru sürmeniz ve sinyal lambaları gibi aracın içindekilerden tam olarak yararlanmanız gerekecektir. Aynı zamanda her sürüşten sonra yorgunluk barı ve gaz miktarı gün geçtikçe azalacaktır. Yolda durmaktan kaçınmak için, aracı ve sürücüyü daha iyi hale getirmek için gidebileceğiniz birkaç alan bulacaksınız.


Truck Simulator PRO 2 Hile Apk


Truck Simulator PRO 2'yi deneyimlediğinizde, oyun sırasında alabileceğiniz görevlerden kesinlikle etkileneceksiniz. İşleri bazen bir römork ve diğer birçok türü çekmek olduğu için onlar için büyüleyici. Aynı zamanda, her görevin kendisi için, iyi yapılırsa alabileceğiniz belirli bir miktar para vardır. Oradan, istediğiniz işleri aramak için zaman harcayacak ve seviye atlama gibi şartları yerine getireceksiniz. İş panosunda farklı alanlar seçebilirsiniz ve bunlar gerçek bir haritada gösterilecektir. Bu şehirleri gezerek vakit geçirebileceksiniz ve hepsinin kesinlikle kaçıramayacağınız farklı özellikleri var. Römorku teslim etmenin yanı sıra, çevredeki unsurları gözlemleme deneyimini de bulabilirsiniz. Böylece merakınızı gidermek için zaman ayıracaksınız.


Truck Simulator PRO 2 Apk Son Sürüm


Truck Simulator PRO 2'de seviye atladığınızda birçok heyecan verici görev alacaksınız ve çok para kazanmanıza yardımcı olacaksınız. Uzun bir süre sonra oyun ekranını tamamlıyorsunuz; birçok farklı tasarıma sahip bir kamyon satın alacaksınız. Aynı zamanda stilin yanı sıra sahip oldukları istatistiklere de dikkat etmeniz gerekiyor çünkü oyunun şehirlerinde birçok farklı arazi türünden geçmenize yardımcı olacak.


Truck Simulator PRO 2 Apk indir


İstatistiklerin yanı sıra mağazanın desteklediği kısımlar da kazandığınız tüm parayı alacak olan kısımlardır. Kamyonunuza ekleyebileceğiniz birçok farklı parça bulabileceksiniz. Tabii ki, birçok türü olacak ve belirli bir seviyenin kilidinin açılmasını gerektirecek ve getirdikleri etki, esasen kamyonun istatistiklerini iyileştirmeye yardımcı olacak. Böylece sizin için mükemmel araca sahip olabileceksiniz.


Truck Simulator PRO 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PUBG NEW STATE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar