Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 1 Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 2 Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 3 Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 4 Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 5 Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.37] 6

Take Off The Flight Simulator Para Hileli MOD APK [1.0.37] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pilotluk sanatını tam olarak anlamak için uçağınızın tüm iç yapılarını bilmeniz önemlidir.


Take Off The Flight Simulator 1.0.37 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Take Off The Flight Simulator - Hiç Sonsuz Uçuş oynadın mı? Pekala, bu bir parça bile öyle hissetmeyecek. Kendinizi harika uçağınızla gökyüzünde süzülürken bulun, henüz çocukken her zaman olmak istediğiniz komuta pilotu olun. Gerçek bir uçağın tüm gerçek özellikleriyle doğru bir şekilde tasarlanmış harika uçakların içine girin. Kontrol panosunun arkasında oturarak ve uçağınız üzerinde tam kontrole sahip olarak çok eğlenin.


Take Off The Flight Simulator v1.0.37 MOD APK


Take Off The Flight Simulator oyununda oyuncular, zamanının çoğunu modern uçaklarda gökyüzünün üzerinde uçarak geçiren gerçek bir pilot olma şansına sahip olacaklar. Doğru tasarımlara sahip farklı uçan gemilerden oluşan bir kategoriye sahip olun. Birden fazla uçakta uçun ve görevlilerinizi dünyanın birçok farklı yerine götürün. Siz onlara konforlu bir uçuş sunarken müşterilerinizin güvenli bir şekilde binip inmelerini sağlayın.


Take Off The Flight Simulator Para Hilesi


Kendinizi güzel mavi gökyüzünde uçarak göndererek zihninizi rahatlatın. Ayrıca oyun, oyunculara uçaklarında yapabilecekleri tonlarca farklı özelleştirme seçeneği de sunuyor. Özel bir jete veya ticari bir uçağa dönüştürün ve tonlarca eğlenin.


Take Off The Flight Simulator Altın Hilesi


Başlangıç ​​olarak, Infinite Flight'daki oyuncular, şu anda mevcut olan en gelişmiş uçakların tümünü içeren harika koleksiyonla kendilerini tanıştırmış olacaklar. Kendinizi çeşitli uçaklardan oluşan bir filoda sürerken bulun ve Infinite Flight ile gerçek uçuş simülasyonunu deneyimleyin. Hatta kendinizi askeri bir uçağa atlayabilir ve yüksek hızlı seyahatin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Siz ilerledikçe oyunun sunduğu birçok heyecan verici özelliğin kilidini açın.


Take Off The Flight Simulator Yakıt Hilesi


Uçuş deneyimlerinizi daha da heyecanlı hale getirmek için oyuncular, tüm farklı bölgeleri içeren devasa dünya haritasını keşfetme şansına sahip olacak. Uçağınızın altında tam olarak ne olduğunu gösteren doğru topografyalarla çeşitli yerlere seyahat edin. Kendinizi sanal uçaklarınızda tüm dünyada seyahat ederken bulun. Eyfel Kulesi'ni, Özgürlük Anıtı'nı vb. ziyaret edin. Infinite Flight ile inanılmaz derecede doğru ve ayrıntılı fotoğraflar çekin ve onları bunlarla kandırabilirsiniz.


Take Off The Flight Simulator Uçak Hilesi


İlk kez Android oyuncuları, bir uçakta uçmanın tüm farklı yönlerini deneyimleyebilecekleri sürükleyici bir uçak simülasyon oyununa sahip olacaklar. Kendinizi gerçekçi fizik özelliklerine sahip doğru hava sistemlerine maruz bırakın. Kazandığınız için uçağınız hafifçe havaya uçsun veya yıldırım çarptığında navigasyonunuzu kaybedin. Ayrıca, birbirini değiştiren güneş, ay ve yıldızlarla atmosferin değiştiğini bile hissedebilirsiniz. Bu gerçekten ömür boyu bir deneyim. Ve en ilginci, hava şartlarını tamamen kontrolünüz altına alabiliyorsunuz.


Take Off The Flight Simulator Apk Dayı


Gerçek bir uçağı nasıl kontrol edeceğini öğrenmenin hızlı ve kolay bir yolunu arayanlar, Infinite Flight kesinlikle kullanışlı el kitaplarından biri olmalı çünkü oyun başka hiçbir yerde bulamayacağınız eksiksiz kılavuzlar sunuyor. Bununla birlikte, motoru nasıl çalıştıracağınızı ve durduracağınızı, uçağınızın çalışma şeklini ve onu düzgün bir şekilde nasıl kontrol edeceğinizi yavaş yavaş öğrenebilirsiniz. Hatta NAV ve ILS sistemini öğrenecek kadar ileri gidebilirsiniz . Uçağınızı gökyüzüne çıkarın ve güvenli bir şekilde yere inin.


Take Off The Flight Simulator Apk Hile


Böylesine sürükleyici ve bağımlılık yapan bir uçuş simülasyonu oyunuyla, Infinite Flight'daki oyuncuların uçakları havadayken biraz eğlenmemeleri zor olurdu. Uçağınızı ters çevirin veya üzerinde destansı gösteriler yapın ve o harika anı veya sizinkini yeniden izlemek için tekrar özelliğini kullanın. Gelişmiş yeniden oynatma sistemini kontrol edin ve en sevdiğiniz videoların başkaları tarafından kaydedilmesini ve popüler hale getirilmesini sağlayın.


Take Off The Flight Simulator Apk indir


Pilotluk sanatını tam olarak anlamak için uçağınızın tüm iç yapılarını bilmeniz önemlidir. İşlerin ters gitmeye başladığı durumları hızlıca değerlendirmenizi sağlar. Uçağınızın ağırlığını kontrol edin ve gökyüzüne çıkardığınızda dengede olduğundan emin olun. Ayrıca oyun, uçaklarınızı tüm dünyada en çok istenen uçaklara dönüştürmek için kullanabileceğiniz birçok harika özelleştirilebilir seçeneğe sahiptir. Kanatlarınızı, kuyruklarınızı, motorlarınızı, kontrollerinizi vb. değiştirin. Kendinizi destansı gemilerde uçarken bulun.


Take Off The Flight Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stick of Titan APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar