Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 1 Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 2 Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 3 Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 4 Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 5 Race Max Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 6

Race Max Para Hileli MOD APK [3.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sprint yarışı, zamana meydan okuma ve hız tuzağı gibi çeşitli oyun türlerinde ünlü spor araçlarla yarışın.


Race Max 3.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Race Max, özelleştirilebilir yarış arabalarından oluşan geniş bir koleksiyona sahip profesyonel araba yarışçıları için bir dünyadır. Buraya katıldığınızda, getirdiğimiz her araçtaki muazzam ve cömert oynanabilirlik seviyesi karşısında şaşkına döneceksiniz. Ne kadar çok oynarsanız, yeni seviyelere koşan daha fazla yeni arabaya sahip olacaksınız. Ayrıca, her yarış sizi ünlü mekanlara götürür; zengin manzara, yarışı her zamankinden daha yüce kılıyor.


Race Max v3.0.0 MOD APK


Şiddetli yarış savaşında düşmanlarınız, ilki yapay zeka arabasının yanındaki gerçek oyuncular olmak üzere iki gruptan gelebilir. Başlangıçta, yapay zeka arabaları hafife alınamayacak bir güce sahiptir; dağlardaki aslanlar kadar vahşidir. Bununla birlikte, Race Max, özellikle en son güncellemede, çarpışmaları sınırlayarak ve doğrudan savaşçılarınıza çarparak savurganlığını dizginledi.


Race Max Para Hilesi


Nihai ve en gelişmiş yükseltilmiş arabalar, oyuncuların değerli savaşçılarıdır. Ancak rakip orta tip değil, bu nedenle kaza yapmanız ve beklenmedik bir şekilde pistte düşmeniz nadir değildir. Böyle zamanlarda Race Max, geri yükleme düğmesi aracılığıyla size yardımcı olabilir. 


Race Max Hile Apk


Kullanırken, siz ve yarış arabası yeniden canlanır ve rakiple savaşa devam edebilirsiniz. Ancak, bunları kullanma sayısı sınırlıdır, bu nedenle maksimum seviyeye ulaşmak için mümkün olduğunca çok puan harcayın.


Race Max Araba Hilesi


Garaja girer girmez, yarış arabası sisteminden yayılan ihtişam, çok renkli ve en lüks ve lüks sizi şaşırtacak. Bunları özelleştirebilir ve yarış ve savaş stratejinize uygun bir sonraki seviyeye yükseltebilirsiniz. Her hızlanmanız gerektiğinde maksimum hıza ulaşmak için motor parametrelerini değiştirin; çalıştırmadan önce makinenin fren sistemini ve nitrosunu dikkatlice kontrol edin.


Race Max Apk indir


Orada durmayın, gökkuşağı gibi tüm renklere sahip birçok arabaya hayran kalacaksınız. Sadece bir dokunuşla yarış arabalarını farklı renklere çevirebilir; Race Max bile oyuncuların renkleri karıştırarak dünyada benzeri olmayan renk tonları oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak, özel bir kişisel dokunuşun onayını sarmak için benzersiz çıkartmalar kullanabilirsiniz.


Race Max Apk Son Sürüm


Pistte rakiplerinizi yenerek daha fazla XP puanı toplayabilirsiniz. Konum ne kadar yüksek olursa, diğer arabalardan o kadar izole olur, cüzdanınıza otomatik olarak daha fazla puan tahakkuk eder. Muhtemelen en yüksek hızı artırarak daha hızlı sürmenize yardımcı olacaktır. Sadece bu değil, yeni bir seviyeye ulaştığınızda onu daha fazla yeni araba satın almak için de kullanabilirsiniz. Hatta oyuncuların, yarışı karıştıran gürültülü seslere sahip özel parçalar satın almaları için bile kullanılabilir.


Race Max Apk Dayı


Her farklı oyun modu ile sıkılmanızı önleyecek özel müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda müziğin getirdiği atmosfer, her oyuncunun yarış ruhunu yükseltmeye katkıda bulunur, gerginlikten, hayal kırıklığından, sevinçten tüm duyguları hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca Race Max, havaalanları, otoyollar, derin ormanlar vb. gibi sonsuz uzun bir yolculukta güzel manzaraları ziyaret etmenizi sağlar.


Race Max indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun LEGO Batman Beyond Gotham APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar