I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 1 I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 2 I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 3 I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 4 I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 5 I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [v3.18.02] 6

I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Para Hileli MOD APK [3.18.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer geleneksel boks maçlarından farklı olarak, bu arenada karşılaştığınız rakip sayısında farklılıklar var.


I, The One 3.18.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Dövüş simülatörü olarak bilinen “I, The One” size nefes kesici dövüş anları yaşatmayı vaat ediyor. Diğer geleneksel boks maçlarından farklı olarak, bu arenada karşılaştığınız rakip sayısında farklılıklar var. Sadece bir kişiyle savaşırsanız, o kadar çok kişi var ki, saymak imkansız.


I, The One v3.18.02 MOD APK


Her şeyden önce, I, The One oyununun oynanışı hakkında, çok zor mu yoksa çok hafif görevler mi taşıdığını öğrenmeye başlayacağız. Spesifik olarak, oyuncular yatay mod ile arenadaki düşmanları bastırmak ve ortadan kaldırmak için joystick ve saldırı tuşlarını kullanabilir. Bir karaktere saldırmak veya onu kontrol etmek istediğinizde, o düğmeye dokunmanız yeterlidir ve işiniz biter.


I The One APK -- PARA hilesi


Ayrıca, oyuncunun sanal joystick'in dönüşünü çalıştırarak hareket ettiği ek bir kadın portre modu da getiriyoruz. Sanal joystick döndürme kavramını hiç duydunuz mu? Spesifik olarak, karakterinizi herhangi bir yönde halka üzerinde hareket ettirmenizi sağlayan bir direksiyon simidi gibidir. Karakterin sola gitmesini istediğinizde, kolu sola çevireceksiniz ve aynı şey diğer öneriler için de geçerli. Özellikle düşmana her saldırıyı yapmak istediğinizde, bırakın onu.


ANDROID OYUN CLUB i The One


I, The One oyununda, oyuncu benzersiz yüzüğe, yani güvenlik çiti olmayan yüksek bir binanın çatısına basıyor. Herhangi bir karakterin altına düştüğünde, o oyuncu için oyun bittiği anlamına gelir çünkü siz ölürsünüz. Bu nedenle, göreviniz düşmanları yere indirerek ne pahasına olursa olsun hayatı sonuna kadar sürdürmek olmalıdır.


I The One APK son Sürüm


Düşmanları ortadan kaldırmak, böylece yalnız kalana kadar arenada mümkün olduğunca az insan olması için, I The One, onları yenmek için karate ile ilgili becerileri kullanmanıza izin verir. Bununla kalmayıp, oyunculara ölümcül olabilen efsanevi MMA vuruşları yapma fırsatları da yaratıyoruz; dişler hemen çenelerini terk edebilirler. 


I The One APK Dayı


Takdire şayan boks hareketleriniz yüzüğü fethetmenize yardımcı olabilir mi? I, The One, şimdi size dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuya karşı rekabetçi PvP savaşları getiriyor. Oyuncuların nasıl daha güçlü yumruklar atabileceği pek çok oyuncunun sorusudur? 


I The One Apk hile


Sizin için cevap, düşmanla her yumruktan sonra, hazinenizin otomatik olarak daha fazla puana sahip olacağıdır. Bu, oyuncuların yumruklarının giderek daha şiddetli ve ölümcül olmasını sağlayan itici güçtür. Bununla kalmayıp, gücünüz birçok farklı aksesuarla da destekleniyor. 


I The One Apk indir


Hayatınızı daha güvenli bir şekilde koruyabilmeniz için yeni deri tokaların görünümünden bahsetmiyorum bile, boks eldivenlerinin sınırsız varlığının yanı sıra, boksun efsanevi sembollerinden biri ve karakterin kendisi için. Ayrıca, keşfetmeniz için daha birçok güçlendirme de sizleri bekliyor.


I The One indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Airplane Pilot Car Transporter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar