Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.2.9]

Puan: 4.35 (Oylar: 14)
Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.2.9] 1 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.2.9] 2 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.2.9] 3 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.2.9] 4

Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [1.2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncularla etkileşim kurmanıza olanak tanır, özel bir oda oluşturabilir ve onları size katılmaya davet edebilir, kamyon sürüş becerilerinizi sergilemek için yarışlar düzenleyebilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate 1.2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamları izlemeden ödül kazanın

Kamyonlar, dökme malları taşımak için özel araçlardan biridir, bu son derece popüler türe yaklaşmak için, oyun üreticileri simülasyon oyunları araştırdı ve yayınladı, son derece ilginç ve çok gerçekçi sürüş simülasyonu, Truck Simulator Ultimate'dan bahsetmek de dahil olmak üzere ücretsiz bir kamyon sürüş simülasyon oyunu vaat ediyor birçok son derece canlı ve gerçekçi deneyim getirmek için.


Truck Simulator Ultimate v1.2.9 MOD APK


Truck Simulator Ultimate, 100'den fazla şehirde nakliye hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir nakliye şirketini yönetme göreviniz var. Öte yandan oyun, bu tür araçların çalışma prensiplerini daha iyi anlamanıza, yaşam becerilerini çeşitlendirmenize ve kamyon şoförlüğü mesleğiyle ilgili daha yeni şeyler deneyimlemenize de yardımcı oluyor. Gerçeklik ve İntegral, oyunun size getireceği önemli şeylerdir. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyalım!


Truck Simulator Ultimate Para Hilesi


Oyunun başında, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Kore, Japonya, Brezilya, Azerbaycan vb. dahil olmak üzere şirketi açacağınız ülkeyi seçeceksiniz. Başlangıçta, şirketin yalnızca bir şoförü ve bir kamyonu olacak, birçok zorlu rotanın üstesinden gelecek, 100'den fazla farklı şehirde çeşitli malları taşıyacak, görevi her tamamladığınızda ikramiye toplayacak, sipariş ne kadar hantalsa, rota o kadar uzak olur, istek süresi ne kadar hızlı olursa, bonus o kadar yüksek olur.


Truck Simulator : Ultimate Bilgisayara nasıl İndirilir


Büyük miktarda para, deneyim puanı ve daha fazla müşteri biriktirdikten sonra, daha fazla araba satın almaya, daha fazla sürücü, vezne personeli ve nihayetinde şirket için bir varlık yöneticisi almaya başlayacaksınız. Tüm müşteri gereksinimlerine uygun çeşitli özel araçlarla kendi kamyon filonuzu oluşturun, sürücüleri, uygun maaşları olan çalışanları işe almayı seçin, araba satın alın, ofisleri, garajları, depoları yenileyin.


GameLoop Truck Simulator : Ultimate


Truck Simulator Ultimate oyunundaki birçok özellik, gerçekte ortaya çıkana dayanmaktadır, yani başlangıçta en çok sevdiğiniz bir kamyonu seçebileceksiniz, görünümünü zevkinize göre gerçek olarak değiştirebileceksiniz, ardından tüm hayranlara hayran kalacaksınız. iç, bir kamyonun içindeki yedek parçalar. Öte yandan, kontrol etmeyi kolaylaştırmak için kameranın görüş açılarını kendi tarzınıza göre esnek bir şekilde değiştirebilir ve son olarak motoru çalıştırmak ve istediğiniz yere yolculuğa başlamak için talimatları takip edebilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate Otobüs Hilesi


Bir başka ilginç nokta ise Truck Simulator Ultimate oyununun özellikle yol boyunca duraklarda yemek sipariş edebilen, yemek yiyip dinlenebilen sürücüler için tasarlanmış olmasıdır. Bu sırada, sürücünün yemeği çiğnediğini ve konuşma sesini vb. duyabilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate Araba Modu


Sadece araba kullanmakla kalmaz, bu potansiyel alandan iş de yapabilir, 100'den fazla farklı şehirde önemli siparişler alabilir, çeşitli malları taşıyan hisse senetleri için müzayedelere katılarak kendilerine kar elde edebilirsiniz. Görevleri tamamlayarak kazandığınız yatırımla kendi işinizi kurun, her şeyi sömürmek ve geliştirmek için potansiyel pazarlar bulun. Buna ek olarak, tamamen modern olanaklara sahip özel bir ofis de inşa edebilirsiniz, her şey kişisel görüş ve düşüncelerinize göre sizin tarafınızdan yürütülecek ve kontrol edilecektir, birçok farklı işi yürütmenizi desteklemek için yönetim kadrosu kiralayabilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate Apk Dayı 1.2.4


Kamyonlar hakkında çok şey bilen biriyseniz, farklı markalardan yüzlerce araç olduğunu, ancak Avrupa ve Amerika'dan gelen araçların en iyi ve en kaliteli markalar olacağını bileceksiniz. Bu yüzden kamyonun stilleri ve renkleri arasında seçim yapmakta özgür olacaksınız, istediğiniz renge çevireceksiniz, sürdüğünüz tüm arabalar gerçek hayatta ünlü markalardan neredeyse doğru bir şekilde modelleniyor, kontrol edebileceğiniz 32'den fazla farklı araç var. ve tecrübe.


Truck Simulator Ultimate 1.2.4 apk android oyun club


Truck Simulator Ultimate oyunu, sunucudaki diğer oyuncularla etkileşim kurmanıza olanak tanır, özel bir oda oluşturabilir ve onları size katılmaya davet edebilir, kamyon sürüş becerilerinizi sergilemek için yarışlar düzenleyebilirsiniz. kendi pratiği. Aynı zamanda, yarış sürücüleri için daha büyük zorluklar yaratmak için makul rotalar ve varış noktaları oluşturma, elverişli veya zorlu hava koşullarına göre ayarlama yapma seçeneğiniz de var. Tabii ki, kurallar da sizin tarafınızdan oluşturulur ve kontrol edilir, daha fazla yeni arkadaş edinmek için yarışları organize ederken yaratıcılığınızı kullanın!


Truck Simulator Ultimate Full Apk indir


Truck Simulator Ultimate oyunu, yeni özellikler ve güncellemeler için tüm AppStore'da mevcuttur, ayrıca bu oyun türünden birçok yeni ve ilginç şey hissetmek için World Truck Driving Simulator ve Truck World: Euro Simulator gibi diğer kamyon sürüş simülasyon oyunlarını da deneyimleyebilirsiniz!


Truck Simulator Ultimate indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MONOPOLY Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 14 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Truck simulator ultimate"

İlkin

9 ay önce

Oyun mənim xoşuma gəlir çox sevirirəm bu oyunu bu oyundakı tırlar ləzzətidi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar