Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 1 Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 2 Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 3 Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 4 Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 5 Ace Fighter Para Hileli MOD APK [v2.68] 6

Ace Fighter Para Hileli MOD APK [2.68] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun gerçekliği aynı zamanda onları hassas bir şekilde hedeflemek ve vurmaktır.


Ace Fighter 2.68 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Savaşçılar, savaşta en çok kullanılan silahlardan biridir. Hızlı hıza ve yıkıcı silahlara sahiptirler. Geliştirme sürecinde birçok farklı uçak türü doğdu ve çeşitli görevler üstlendi. Yavaş yavaş, birçok oyun bu aracın temasını aldı, böylece oyuncular dolaylı olarak üzerine oturabilir ve gökyüzünü keşfedebilir. Herkesin deneyimlemek isteyeceği harika bir deneyim. Bunu da istiyorsanız, Ace Fighter Modern Air Combat Jet Warplanes'ın bunu yapmanıza yardımcı olmasına izin verin.


Ace Fighter v2.68 MOD APK


Ace Fighter Modern Air Combat Jet Warplanes, uçağınızın sahibi olacağınız ve diğer oyuncuları alt edeceğiniz bir uçak simülasyon oyunudur. Gökyüzünün uçsuz bucaksız genişliğini önünüzde görebilirsiniz ve aşağıda arazinin çok detaylı tasarımı yer almaktadır. Gerçek bir savaş uçuşuna katıldığınız hissini yaratmak için. Gökyüzü, uçak ve yer unsurları, oyuncuların bu oyunun oynanışında otantik bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmaya güzel bir şekilde odaklandı. Oyuncuların uçtuğunu ve diğer oyunculara karşı maça daldığını hissettiren bir faktör olarak düşünülebilir. Bu oyun, oyuncuların izlenimini ve dikkatini yaratmada başarılı oldu.


Ace Fighter Para Hilesi


Aynı zamanda yapımcı, oyuncunun deneyimine ilgili efektler ekleyerek daha özgün hale geldi. Örneğin, uçak patlamaları, oyunculara düşmanı yendiklerinde bir zafer duygusu yaratmak için gerçek hayata çok benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı anda, yükseklik, hız veya nişan alma hedefleri oyuncunun ekranında görünür. Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes'te, farklı modern ekipmanlara sahip özel bir jete sahip olacaksınız. Oyun modlarının uçuş ve görevlerini yerine getireceksiniz. Sistem tarafından belirlenen uçakları vuracaksınız. Amaca gelince, kesinlikle ulaşılabilir ve anlaşılır hissediyor, ancak hiç de basit değil.


Ace Fighter Hile Apk


Bu oyunun gerçekliği aynı zamanda onları hassas bir şekilde hedeflemek ve vurmaktır. Gerçek hayata benzer şekilde, uçaklar oldukça hızlı bir hızda uçarlar ve beklenmedik bir şekilde yön değiştirebilirler. Onları doğru şekilde vurmak için onlardan geçerseniz yardımcı olur. Filmde sık sık gördüğünüz hedefleme gibi davranan çevreler olacaktır. Ne zaman ateş etmeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olabilir.


Ace Fighter APK Dayı


Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes oynarken, uçağınızın silahlı olacağını tahmin edebilirsiniz. Bu silahların her birinin belirli bir miktarı vardır ve her kullanımdan sonra bir soğuma süresine sahiptir. Bu yüzden onları doğru kullanmanız için tek taktik, başka bir uçağı takip etmek, doğru açıyı beklemek ve ateş etmektir. Her uçak, koşullara bağlı olarak değiştirebileceğiniz üç farklı silaha sahiptir. Ancak uçağı doğru şekilde kontrol etmek için size verilen kan miktarına da dikkat etmeniz gerekir. Sağ köşede, hız ve rakım göstergelerine yakın bir yerde mini bir uçak, sayılar ve renklerin eklendiğini göreceksiniz. Uçuş sırasında şüphesiz düşmandan saldırılar alacaksınız, bu yüzden kendinizi korumalı ve görevi yerine getirmelisiniz.


Ace Fighter android oyun club


Bu oyunda kendinizi ifade etmek için farklı oyun modlarına katılabilirsiniz. Her modda, belirli sayıda beceriye sahip olmanızı gerektirecek ve bunlardan biri uçağınızı kontrol etme becerisidir. Bu nedenle size uygun olan oyunu seçmeniz ve bol bol pratik yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda oyunu deneyimlemenin yanı sıra, her oyuncu destansı bir görünüme sahip bir uçağa sahip olmak ister. Aslında, farklı dövüşçüleri tekrar tekrar izleyerek çok zaman harcayacaklar. Ondan sonra onları almanın bir yolunu bulacaklar. Bu nedenle oyun, oyunculara deneyimlemeleri için birçok neden verdi.


Ace Fighter APK Son Sürüm indir


Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes, ulaşılması kolay, ancak aynı derecede benzersiz bir oynanışa sahip bir uçuş simülatörü oyunudur. Uçsuz bucaksız gökyüzünde gezinmek ve yeri görmek için uçağa katılabileceksiniz. Bu, oyuncuya dürüstlük getirir ve onları uçuştan uçağa deneyimlemeye motive eder. Aynı zamanda, her yenilgiden sonra kendilerini gösterebilirler ve havalı bir uçağa sahip olmak isteyebilirler!


Ace Fighter'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun GTA Chinatown Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar