Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Battlelands Mermi Hileli MOD APK [v1.0.1] 5

Battlelands Mermi Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara mükemmel bir savaş deneyimi yaşatabilecek güzel bir atış oyunu olacak.


Battlelands 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
Battlelands, oyunculara mükemmel bir savaş deneyimi yaşatabilecek güzel bir atış oyunu olacak. Savaş FPS atış oyunlarına tutkusu olan bir oyuncuysanız, kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır. Bu oyunla oyuncular, ikinci dünya savaşı bağlamındaki en şiddetli savaşları yeniden yaratabilirler.


Battlelands v1.0.1 MOD APK


Battlelands, oyuncunun atış oyunu deneyimini doğrudan etkileyen önemli bir rol oynayacak. Bu nedenle üreticiler, oyununuzdaki en çekici oynanışı size sunmadan önce araştırma yaptı ve özel testler yaptılar. Sina Çölü, Normandiya Çıkarması, Alamein Savaşı, Wake Adası, Daqing Petrol Sahası vb. gibi duyduğunuzda kolayca tanıyabileceğiniz 20'den fazla klasik savaşta yer alın.


Battlelands Para Hilesi


Oyunculara en iyi deneyimi sunmak için çekici aksiyon oyununun makul oyun modlarıyla tasarlanması gerekecek. Battlelands ile dört tanıdık ama son derece bağımlılık yapan oyun moduna katılabileceksiniz: bayrağı ele geçir, ölüm maçı, yalnız kurt ve özel mod. Her oyun modu, oyuncularına oyunlarında en fazla çeşitliliği sağlayabilecek özelliklere sahip olacaktır.


Battlelands Mermi Hilesi


Bir atış oyununun en iyi şekilde yeniden üretilebilmesi için oyunun donattığı silah sistemi dikkat edilmesi gereken en önemli özellik olacaktır. Battlelands size tüfekler, makineli tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, alev makineleri, RPG'ler, obüsler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası gibi otuzdan fazla farklı silah verebilecek.


Battlelands Hile Apk


Ayrıca oyuncular, donatılan farklı görünümler aracılığıyla silahlarını daha belirgin hale getirmek için tamamen kişiselleştirebilecekler.  Ayrıca oyun, yanıcı bombalar, uzaktan kumandalı bombalar, tatar yayları, kalkanlar, gece görüşü ve takip füzeleri gibi diğer özel savaş malzemeleriyle de savaşlarınıza hazırlanıyor. 


Battlelands Apk indir


Savaş alanında avantaj elde etmek için düşmana birçok farklı taktik kombinasyonla saldırmanıza izin verecekler. Bunun yanında taarruz helikopterleri, uçak gemisi avcı uçakları, zırhlı araçlar, tanklar, jipler ve dörtlü bisikletler gibi büyük savaş araçları da muharebenize dahil edilecek.


Battlelands indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Raft Survival Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar