Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 1 Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 2 Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 3 Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 4 Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 5 Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 6

Brave Story - Magic Dungeon Para Hileli MOD APK [1.4.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cesur bir savaşçının zorlu bir hayatta kalma ve dövüş hikayesidir. Onlar olacaksınız, yeni bir biçimde diriltilecek ve yeni bir rol üstleneceksiniz; birçok görev gerçekleştirmenizi bekliyor.


Brave Story 1.4.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu ( Portala Girmeden Önce Etkinleştir )
  2. Para Hilesi. Yüksek Altın Düşüşü ( Portala Girmeden Önce Etkinleştir )

Mod, Tuto aşamasında çalışmıyor.

Kullanıcı Adı : DokoRoxor

Brave Story, oyuncuların büyülü topraklarda bir kahraman olarak yeni bir hayata başlamalarını sağlar. Eski savaştan alınan dersler ve ödüllendirici eğitim faaliyetleri, bu faaliyeti daha verimli bir şekilde aşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak her bir toprak parçasının notları, cadı dağından iletilen güç kaynakları ve toprakların hareket kanunları size birçok ders verecektir. Reenkarne bir kahraman olarak, kayıp kılıcı bulmada önemli bir rol üstleneceksiniz.


Brave Story v1.4.3 MOD APK


Oyunculara Brave Story'deki bir sonraki deneyim için en iyi alanı sağlamak için sistem sürekli olarak güncellendi ve beklenen güncellenmiş sürümleri yayınladı. Her şeyden önce, performanstaki gelişme, eylemlerinizi ve bir sonraki görev dizisindeki eylemlerinizi yönetmenize yardımcı oldu. Daha yüksek eşit zorluk seviyeleri de eklendi. 


Brave Story Para Hilesi


Oyuncular, deniz canavarları hakkında tüyler ürpertici hikayeler ve suyla ilgili zorluklar içeren Farther Island adında yeni bir ülke keşfedecekler. İnşa edilen karakter, güncellenen aktivite sayesinde cilt rengini ve şeklini değiştirme şansına sahip olacak.  Brave Story'deki oyuncu aktiviteleri, eylem yoluyla en basit komutları alan sistem aracılığıyla yapılır. 


Brave Story Altın Hilesi


Ekrandaki eylemleriniz kaydedilecek ve tam olarak yapılması gerekenler gerçekleştirilecektir. Oyuncu bir komut seçtiğinde, olduğu gibi gerçek zamanlı olarak yürütülecektir. Aynen öyle, karakter bu mekanizma ile hem hareketi hem de eylemi kontrol edebilecek. Silah kullanmak için temel hareketler aynı zamanda kullanılan komutları uygulamaktır.


Brave Story Apk Hile


Oyuncuların düşmana yakın olması ve saldırmak için kılıcı kullanması gerekecek. Rakibinizin konumuna bağlı olarak, aranızdaki mesafeyi sağlamak için hareket etmeniz gerekecek. Canlı anketler, güçlerini belirlemeniz için ideal koşullar olacaktır. Oyun, seviye sistemine göre farklı zorluk seviyelerine ayrılmıştır. İlk oyunlarda sadece çok az deneyime sahip düşmanlarla savaşabileceksiniz. Oyuncular savaşın hızına alıştıktan sonra bu hikayenin zorluğunu resmen hissedecekler.


Brave Story Apk indir


Brave Story'de yer alan savaşlar, belirli silahlar, güçler ve durumlar gibi farklı faktörlerin bir araya gelmesi sayesinde mümkün oluyor. Herhangi bir kılıç kullandığınızda elde ettiğiniz etkiler, üzerinde durduğunuz topraklarda sembolik gücün kaynağıdır. Her toprak parçası yeni bir güç kaynağını temsil edecek, bu nedenle birçok topraktan geçerseniz uzun yolculuğunuz daha ilginç olacaktır. 


Brave Story Apk Son Sürüm


Oyuncuların kendi sihirli kılıçlarını yaratmak için farklı parçalar toplamaları gerekir. Daha sonraki çatışmaların sonucunu önemli ölçüde etkileyecektir; fetih yolculuğunuz da çok daha kolay. Her arazinin özelliklerini daha iyi anlamanıza yardımcı olacak benzersiz bir macera hikayesi olan yeni deneyim içeriği getiriyor.


Brave Story MENU MOD


Birçok yeri gezmek ve farklı düşmanlarla savaşmak sizi harika bir beceri seti ile eğitecek. Çatışma, hayatta kalma ve çıkarlarınızı savunma ile ilgili zorluklarla karşı karşıya kalınca yoğun saldırıları şiddetle karşılayın ve püskürtün. Keşfedilmemiş birçok yabancı ülke hala sizi bekliyor. Görüntü geliştirme, ses azaltma ve performans iyileştirme gibi arayüz ayarlamalarına izin veriyoruz. Bu modern alanda daha fazla eğlence ve pürüzsüzlük yaşayabilirsiniz!


Brave Story indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pokémon GO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar