Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 1 Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 2 Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 3 Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 4 Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 5 Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.7] 6

Ramboat 2 Para Hileli MOD APK [2.3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ramboat, bu koşu aksiyon oyununda sevilen ana karakterdir.


Ramboat 2 2.3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamsız
Şüphesiz birçok kişi bu ünlü ismi, Rambo'yu bilecek. Ramboat 2, efsanevi hale gelen yeni bir nişancı tabanlı oyun olacak. Coronel ve ordusunu tek başlarına baskın yapıp öldürebildiklerinde oyuncuların yeteneklerini kanıtlamaları gerekecek! Bu macerada yoğun çatışmalar yaşanacak; oyuncular silah ve mermi dünyasına dalacak. Kullandığınız silahlar, savaşmanız gereken envanterde bulunmuyor, tatmin edici silahları alabilmek için rakiplerle ölümlülerle savaşmanız, askerinizi donatmak için yükseltmeniz gerekiyor.


Ramboat 2 v2.3.7 MOD APK


Ek olarak, savaş alanında hızlı ve güvenli bir şekilde hareket etmek için özel askeri araçlardan yararlanmanız gerekecek. Kendinizi korkunç bir atış savaşının durdurulamaz dönüşüne bırakın. Ancak en korkunç silahlara sıkışıp kalan yüzlerce düşmandan koşarak, kaçarak, olabildiğince hızlı saklanarak kaçmanız gereken zorlu oyunlar var. Ramboat 2'ye gelin, hemen deneyin.


Ramboat 2 2.3.7 Para Hile Apk


Dünya, daha fazla katili karşılaştırmak için sadece silahlar ve silahlarla ilgili değil, aynı zamanda zorlu görevler sistemi sağlamak için de geçerli. Zorluklar sürekli olarak görüneceğinden dinlenmek için vaktiniz kalmaz. Öyleyse nedenini bilmeden yıkımdan pişmanlık duymaktan çekinmeyin. Ama çok ağır değildi çünkü düşman kampını yok edebileceğiniz, bombaları kaldırabileceğiniz veya patronu öldürebileceğiniz zaman eğlenceli hikayeye eklendi. Bu, şimdiye kadar denediğim en heyecan verici sonsuz nişancı oyunlarından biridir. Bu zorlu görevleri tamamladıktan sonra oyuncu kazanacak


Ramboat 2 Hile Apk


Çünkü bu silahlara adanmış oyunlardan biri olduğu için cephanelik tasarımın odak noktası olacak. Birçok silah türü, tasarımcının burada söylediği kadar gerçektir. Güdümlü füze, makineli tüfek, alev silahı, klasik tabanca, lazer ve daha fazlası gibi seçebileceğiniz pek çok zorlayıcı silah var! Ayrıca, bir sonraki ne kadar zor olursa, şiddetli rakiplere dayanabilmek için silahlarınızı daha yüksek seviyeye yükseltmeniz o kadar zor olacaktır. Mağaza her zaman size düşmanları bir saniyede patlatabilecek özel becerilere sahip efsanevi silahlar sunar. Ancak fiyatları diğerlerine göre biraz yüksek.


Rambo oyunu APK


Oyuncuların can sıkıntısını önlemek için farklı ve son derece ilginç modlar da oluşturulmuştur. Elbette, çok orijinal oyun tarzına sahip ARCADE stili adında klasik bir mod olacak. Ayrıca MULTIPLAYER modu ile arkadaşlarınızla karşılaştırabilir, kimin daha fazla düşmanı öldürdüğünü görmek için test edeceğiniz zaman sevinci ikiye katlayabilirsiniz. Belki bu en az sevilen moddur, ancak profesyonel, ELITE MODE burada. Seçtiğiniz karakterin gücünü en üst düzeye çıkarmanız ve kazanmanız gerekecek.


Ramboat 2 apk + mod indir


Birçok benzersiz ve çekici karakterin ve farklı uzmanlık becerilerinin bir kombinasyonu ile oyun size saatler süren eğlence vaat ediyor. Lüks bir yat, korsan gemisi veya köpekbalığı ile tehlikeli yarışlara katılın! 2D grafikler naziktir ancak oyuncuya benzersiz bir deneyim yaşatmak için ayrıntılıdır.


Ramboat 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Benim Konuşan Tom'um APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar