Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 1 Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 2 Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 3 Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 4 Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 5 Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 6

Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu heyecan verici savaş uçuşu aksiyon oyununda bir savaş uçağının kontrolünü elinize alın ve İkinci Dünya Savaşı'nda uçun.


Warplanes 1944 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
Warplanes 1944 WW2 War Flight, oyuncuların birçok zorlu savaştan geçecekleri ve güvenli bir şekilde inecekleri bir uçan oyundur. Tüm manevraların düzgün yapılması gerekiyor ve siz motorları başta olmak üzere uçağı korumaya çalışacaksınız. Aynı zamanda belli bir miktar para ile sürekli olarak birçok seviye karşınıza çıkacaktır. Sahip olduğunuz para, güçlü parçaları ve silahları donatmak için kullanılacaktır.


Warplanes 1944 v1.1 MOD APK


Warplanes 1944 WW2 War Flight'da oyuncu tamamen silahlı bir uçağı kontrol edecek ve tabii ki içinden geçtiği uçuş yolu güvensiz. Alt kısımda düşmanlar, alev alıp düşene kadar uçağınıza sürekli saldıracaklar. Becerilerinizle dikkatli bir şekilde sürmeye çalışacaksınız ve elbette oyunda istediğiniz sonuçlara ulaşmak için dikkat etmeniz gereken kilometre taşları olacak.


Warplanes 1944 Para Hilesi


Oyuncular, ustalaşması gereken çeşitli kontrollerle 2 boyutlu bir ortama gidecekler. Joystick, uçağı yukarı veya aşağı yönlendirmek için kullanılır ve ekranın sağ tarafında makinenin tabancasını etkinleştirmek için bir düğme bulacaksınız. Bu düğme, düşmanlara nişan almak ve onları hızla yere sermek için de yükseltilip alçaltılabilir. Aynı zamanda, bu unsur, oyuncuları doğru bir şekilde nişan almanın bir yolunu bulmaya zorlandıklarında zorlar.


Warplanes 1944 Uçak Hilesi


Seviye, Warplanes 1944 WW2 War Flight'ta oyuncunun uçağı havalanmaya başladığında başlar ve elbette, uçağın durumunu gözlemlemeniz gerekecektir. Dikkate alınması gereken iki faktör vardır: motorun durumu ve kalan benzin miktarı. Spesifik olarak, oyuncuların oyunda kullandıkları gaz miktarı, ilgili bir alana indiklerinde yeniden doldurulabilir ve sadece birkaç saniye sonra yolculuklarına devam edebilir ve bitiş çizgisine doğru gidebilirler.


Warplanes 1944 Hile Apk


Bazı durumlarda, oyuncunun düşman saldırılarından kaçarken dikkatli olması ve uçağın durumunu dikkatli bir şekilde gözlemlemesi gerekir. Korunması gereken parçalardan biri de uçağın çalışmasına yardımcı olan motordur ve dikkatli olunmazsa her an alev alabilir. Aynı zamanda, önemli parçalar yok edildiğinde uçağın sonucunu da tamamen tahmin edebilirsiniz. Kesinlikle yeniden başlamak zorunda kalmak istemezsiniz.


Warplanes 1944 Apk indir


Bu oyunun sunduğu zorlukları aştığınızda harika bir nokta, gördüğünüz düşmanları yok etmek için silah kullanabilmektir. Saldırı frekansları yoğunsa, aşağıya bir bomba atmalısınız. Ayrıca, sadece birkaç asker saldırır; onları hızlı bir şekilde yenmek için makineli tüfek kullanabilirsiniz. Oyunda belli bir miktar para kazanmak için birçok zorlu bölümden geçmeye çalışacaksınız.


Warplanes 1944 Apk Son Sürüm


Warplanes 1944 WW2 War Flight'da herhangi bir oyuncu doğru yere inmeyi umursamadığı için hata yapabilir. Seviye, yalnızca uçağınız seviyenin ilerleme çubuğunda önceden işaretlenmiş konuma doğru bir şekilde inebildiğinde tamamlanır. Ayrıca doğru yere inmezseniz ve yeterli alanınız yoksa bir şeye çarpabilir ve patlayabilirsiniz. Elbette sizin için yine de başarısız bir oyun olacak.


Warplanes 1944 indir (MOD, Ücretsiz alışveriş hilesi)


Bir önceki android oyun FEI Equestriad World Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar