Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 1 Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2 Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 3 Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 4 Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 5 Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 6

Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [1.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Felaketin her an başına gelebileceği bu benzersiz aksiyon dolu tırmanma oyununda kıskaçla şeytani buzlu dağlara tırmanın!


Hang Line Mountain Climber 1.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Hang Line Mountain Climber – Bir genç olarak Marvel'in Spider-Man imajına aşina olmalısınız, doğru mu değil mi? Biraz saf ama son derece kibar olan yakışıklı örümcek adam her zaman iyi çalışır, insanları korumak için kötü adamlara karşı çıkar. Ayrıca arazide hareket etmek için 6. his, hızlı refleksler ve ipek atış gibi harika süper güçlere sahip. Örümcek olamasanız da Hang Line: Mountain Climber oyununa katıldığınızda hala onunla aynı yeteneklere sahipsiniz. Bu, Yodo1 Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. Bu oyunun heyecan verici hikayesinin yanı sıra karakterin yeteneğini de seveceksiniz.


Hang Line Mountain Climber v1.7.7 MOD APK


Hang Line Mountain Climber, tehlikeli dağlarda mahsur kalan insanları kurtarma yolculuğunu anlatıyor. Tırmanma yolculuğunda olan turistlerdir. Ne yazık ki, bu dağlar tahmin edebilecekleri birçok tehlikeli şey içeriyor. Kar ve kayalar artık sabit değil ve kırılmak üzereler. Aynı zamanda tehlikeli hayvanlar ortaya çıkıyor ve bu insanları yenilme riskiyle karşı karşıya bırakıyor. Engebeli arazi nedeniyle kurtarma uçakları inemiyor, bu yüzden onları dağın zirvesine götürme görevini alacaksınız. Görevinizi iyi bir şekilde yerine getirebilir misiniz?


Hang Line Mountain Climber Para Hilesi


Line Hang'e katılın, tırmanma kancası ile birlikte isimsiz bir kahramana dönüşeceksiniz ve göreviniz bu kancayı kullanmak, dağa tırmanmak ve insanları kurtarmak. Ama ilk kez, Hang Line'a katılırken. Birçok görevi tamamlamanız gerekiyor ve bu aynı zamanda tırmanma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olan temel bir uygulamadır. Başlangıçta, görevleriniz oldukça basittir, sadece yukarı çıkın, görevi tamamlamak için yıldızları toplayın. 


Hang Line Mountain Climber Hile Apk


Her aşamada en az bir yıldız almanız gereken en fazla üç yıldız bulunur. Yıldızlar birçok engebeli arazide düzenlenmiştir, bu yüzden onları elde etmek için tüm yeteneklerinizi kullanmalısınız. Oyun bittikten sonra, topladığınız yıldız sayısına karşılık gelen bir bonus alacaksınız. Bu para, sizi gerçek zorlukların beklediği bir sonraki dağın kilidini açmak için kullanılacak.


Hang Line Mountain Climber Apk Son Sürüm


Sonraki dağlarda, dağın arazisi daha zor olacak. Buz tabakaları artık stabil değil; Onlara tutunmak için kancanızı kullandıktan sonra kısa sürede parçalanacaklardır. Aynı zamanda, keçi gibi vahşi hayvanlar ortaya çıkar, sizi iterler veya aslanlar sizi yerler. Bu yüzden başının belaya girmesini istemiyorsan onlardan uzak dur. Ardından, kurbanların kurtarılmaya ihtiyacı var. Her yerde görünebilirler. Yıldızları toplamaya benzer şekilde sırayla onları kurtaracak ve bölümü tamamlamak için dağın zirvesine tırmanacaksınız. Ancak, yeni haritalar açıldığında, daha fazla zorlukla karşılaşacağınız, daha iyi tırmanma becerileri elde etmek için çok çalışacağınız anlamına gelir!


Hang Line Mountain Climber Apk indir


Hang Line, güzel bir 2D grafik arka planı deneyimlemenizi sağlar. Karla kaplı zirvelere ve dünyanın en yükseklerine seyahat edecek, uçsuz bucaksız manzarayı seyredecek, yüksek dağları görecek, üst üste mesajlar, birbirinizi takip edeceksiniz. Ayrıca, Hang Line, güzel bir doğa resmi oluşturmak için manzarayı ve canlıları süsleyen parlak bir renge sahiptir.


Hang Line Mountain Climber indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Streamer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar