Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4] 1 Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4] 2 Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4] 3 Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4] 4 Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [v1.4] 5

Tank Physics Mobile Vol.2 Hileli MOD APK [1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha fazla hayranlık kazanmak için çeşitli görevler, etkileşimler ve aktiviteler gerçekleştirirken oyuncuların tankların fiziğini keşfetmeleri ve araştırmaları için ilginç bir tank lideridir.


Tank Physics Mobile Vol.2 1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık. Zamanlayıcıyı devre dışı bırakma satın alınmıştır.

Tank Physics Mobile Vol.2, insanlara tankları sürmenin ve onlarla etkileşime girmenin heyecan verici keşfini vermek için en gerçekçi ve rafine 3D grafik motorlarını kullanır. İçerik esas olarak çarpışmaları incelemek veya 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana bir tankı çalıştırmak için gereken karmaşık süreçleri keşfetmekle ilgilidir.


Tank Physics Mobile Vol.2 v1.4 MOD APK


Tank Physics Mobile Vol.2 oyununda en göze çarpan şey, her karede ortamı veya nesneleri mükemmel hale getirmek için birçok ayrıntıda üstün ve mükemmel 3D grafikler. Ekteki fizik de etkileyici, her bir süspansiyonu zıplatıyor ve dokunuşlar çalışmayı daha gerçekçi hale getirmek için titizlikle hazırlanmış. Mükemmel optimizasyona sahip 3D grafiklerin kalitesi sayesinde, oyuncular bir tank sürerken daha gerçekçi duygulara sahip olacaklar.


Tank Physics Mobile Vol.2 Para Hilesi


Oyundaki tankların çeşitliliği, oyunculara her bir kategoriyi keşfetmeleri için harika fırsatlar sunuyor. Her tür tankın, çevre ile birçok tarzda etkileşime girebilmeleri için çalıştırma veya kontrol etme yolları da dahil olmak üzere kendi kontrol mekanizması vardır. Oyuncu ayrıca silahını kontrol edebilir ve her arazi tipinde yok oluşlarına tanık olmak için çevreye ateş edebilir.


Tank Physics Mobile Vol.2 Tank Hilesi


Tanklar belirli bir dayanıklılığa sahip olacak ve zorlu arazilere girmek hasar görmelerine ve tamir edilmelerine neden olabilir. Fizik sistemi bununla ilgilenir ve oyunculara kritik tank parçalarını orijinal durumlarına geri döndürmek için birçok yeni araştırma sunar. 


Tank Physics Mobile Vol.2 Hile Apk


Herkesin ilerlemesine bağlı olarak, bilgiyi test etmek için başka sorunlar veya önemsiz hatalar görünecektir. Çeşitli görüntüleme modları, oyuncuların tankların işleyişini ve şanzımanlarını anlamalarını sağlayacaktır. 


Tank Physics Mobile Vol.2 Apk indir


Ayrıca çevre üzerindeki fiziksel etkiyi gösterir ve çarpışmaların mürettebatın süreçlerini nasıl etkilediğini görmek için x-ışınlarını gösterir. Görüntüleme moduna bağlı olarak, oyuncunun tüm durumlar için tamir etmesi gereken hasar seviyelerini coşkuyla gösterecektir.


Tank Physics Mobile Vol.2 indir (MOD, Zamanlayıcı Hilesi)


Bir önceki android oyun Abandoned City Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar