Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

Minsk Subway Simulator Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi Minsk metrosu için bir tren sürücüsü olarak deneyin, yolcuları metro istasyonlarına taşıyın, para kazanın, Minsk Metro Simülatörü oyununda treninizi geliştirin.


Minsk Subway Simulator 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Minsk Subway Simulator size benzersiz ve heyecan verici bir simülasyon şaheseri getirecek, ancak sanat açısından zengin. Bu yeni ve modern bir oyundur ve oyuncular harika metroları kendi başlarına fethedebilecekler. Ayrıca oyuncular heyecan verici maceralara tanık olabilecek ve heyecan verici gezileri sadakatle yeniden yaratabilecekler. Yeni bir sürüm güncellemesi, gevşek oyun ve yeni karakteristik form ile yakından birleştiğinde, bu oyun için güzel bir basamak oluşturuyor.


Minsk Subway Simulator v1.0.2 MOD APK


Oyuncular burada yeni heyecan verici şeylere dalacaklar ve oyuncular kendi rollerini seçebilecekler. Minsk metrosunu kendiniz kontrol edeceksiniz ve resmi olarak en sadık ve en iyi sürücü olacaksınız. Metroyu kullanmak çok fazla konsantrasyon, her durumda her zaman sakin olmayı ve teknik bir sorun varsa uygun planlar yapmayı gerektirir.


Minsk Subway Simulator Para Hilesi


Metroyu kontrol ederken, Minsk Subway Simulator'daki tüm kuralları öğrenmelisiniz çünkü bu zorunludur ve tüm oyunu etkiler. Oyunun ihtiyaçlarına bağlı olarak, malları, yolcuları veya belki hayvanları vb. nakletmek için geziler olacak. Müşterilere karşı dostça davranmanız en iyisi olur, çünkü samimiyetiniz yolcuları çok sayıda katılmaya çekebilir. Oradan, çalıştığınız yerin gelirini artırabilirsiniz.


Minsk Subway Simulator Tren Hilesi


Bu kadar geniş, tam donanımlı ve çekici bir ortamda çalışabileceğinizi düşünmediğiniz için şaşıracaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli denizaltılar olacak ve kendi amaçlarınıza ve işinize hizmet edecek herhangi birini seçme hakkına sahipsiniz. ор минского метро'daki ölçek çok büyüktür ve burası aynı zamanda değerli dersleri öğreneceğiniz yerdir.


Minsk Subway Simulator Hile Apk


Yolcular arasında kaçınılmaz olarak çatışmalar veya yanlış anlaşılmalar, şimdi lütfen sakin olun ve her şeyi düşünün. Yolcuların seyahatinizi seçip seçmemesi sizin çözümünüz. Ayrıca, Minsk Subway Simulator ayrıca size berbat ağlamalar, hala garip olduğunuz ve sakinleşmeniz ve her şeyi yoluna koymanız gereken komik durumlar verir. Şirketin en iyi çalışanı olarak onurlandırılacak ilk kişi siz olacaksınız ve bu sizin için büyük gurur.


Minsk Subway Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Camping Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar