PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 1 PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 2 PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 3 PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 4 PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 5 PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [v2.0] 6

PC Cafe İş Simülatörü 2020 Para Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular müşterilerin mağazaya gelmesini sağlamak ve böylece sürekli gelir elde etmek için reklam için de ödeme yapmak zorundadır.


PC Cafe İş Simülatörü 2020 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Çok sayıda banknot almak için günlük ödüller alın, oyuna girin ve onu almak için sağ taraftaki "Şimdi Topla" düğmesine tıklayın. Oyuna girerken ekran siyahsa, denemek için lütfen İnternet bağlantısını kestikten sonra oyunu yeniden başlatın)

Pek çok insan, boş zamanlarında dinlenmek için çok yönlü bir bilgisayara sahip olma koşullarına sahip değil, örneğin oyun oynamak, ders çalışmak ve sosyalleşmek gibi. Bu nedenle, PC kafeler, tüm dünyadaki oyunların keyfini çıkarabilmeleri için, makul fiyatlar ve pek çok avantajla onları tatmin etmek için doğdu. Bir bilgisayar kafesinin yönetimini deneyimlemek istiyorsanız, PC Cafe İş Simülatörü 2020 oyununa gelin . Oyuncu için gerçek dünya ve mükemmel bir oyun oluşturmak için çeşitli mekanikler ve mantık uygulayan otantik bir 3D simülasyon oyunudur. Bu oyuna gelince, oyuncuların kendi başlarına mevcut fonlarla bir bilgisayar kafesi inşa etmeleri, faturalarını ödemeleri, gelir elde etmeleri ve herkesin rahatlaması için mükemmel bir bilgisayar kafe ortamı oluşturmaları gerekecek.


PC Cafe İş Simülatörü 2020 v2.0 MOD APK


Bilgisayar kafeleri, bilgisayarı olmayan kişilerin dış dünyaya bağlanmasına, arkadaşlarıyla rahatlamasına ve sevdikleri oyunları oynamasına yardımcı olduğunda dünya çapında popülerdir. Ancak, bu hizmeti kullanmak için, Cafe'nin güçlü ve sorunsuz PC setlerine sahip olması ve sahibinin müşteriler için yiyecek ve içecek gibi daha çekici hizmetleri desteklemesi gerekir. PC Cafe İş Simülatörü 2020 oyununa geldiklerinde, oyuncuların bileşen satın alma, mağazayı dekore etme, bina kiralama, bir bilgisayar kafesi işletmek için her şeyi yapma gibi tarzlarına sahip bir bilgisayar kafe inşa etmeleri gerekecek. Tabii ki, oyuncular müşterilerin mağazaya gelmesini sağlamak ve böylece sürekli gelir elde etmek için reklam için de ödeme yapmak zorundadır. Sadece aynı süreci tekrarlayın, oyuncular güçlü bir şekilde büyümek, genişlemek veya yeni bir şube oluşturmak için bilgisayar kafelerine yatırım yapacaklar.


PC Cafe İş Simülatörü 2020 2.0 Para Hile Apk


PC Cafe İş Simülatörü 2020, bir PC Cafe'yi yönetme işini ilk bakış açısıyla simüle edecek. Evet dekorasyon, yapım, yerleşim vb. Tüm işlemler birinci şahıs üzerinden yapılacaktır. Oyun, oyuncuların müşterilerine en iyi bilgisayar kafe ortamını sağlamak için bilgisayar kafelerini özgürce tasarlamalarına olanak tanıyan esnek bir kontrol mekanizmasına sahip olacak. Oyuncu ayrıca şehirde dolaşabilir, NPC'lerle etkileşime girebilir, alışveriş yapabilir ve normal bir insan gibi günlük aktiviteler yapabilir. Oyun, simülasyon unsurunu hala vurgulayarak oyunculara sayısız otantik deneyim ve bir PC Cafe sahibi hissini yaşatacak.


PC Cafe iş simulator 2020 APK Hile


Oyuncu sadece hareket ettiğini ve müşterilere yanıt verdiğini düşünüyorsa, bu çok basittir. Hırsızlar herhangi bir zamanda pahalı elektronik bileşenleri çalmaya çalışacak ve oyuncunun mağazası hacklenebilir ve ekonomik olarak kötü şekilde zarar görebilir. Elbette oyuncular, çalınan parçaları geri almak için hırsızları yakalayıp onlara saldırarak kafelerini nasıl koruyacaklarını bilmelidir. Oyuncular, kafe boyutları büyükse veya hareket etmesi tembelse müşterilerin etkinliklerini kolayca izlemek için bir kamera sistemi kurabilirler.


PC Cafe iş Simulator para Hilesi


Güçlü bir PC sistemi pahalı bileşenlere ihtiyaç duyacaktır, ancak oyuncuların benzer performansa sahip birçok makine inşa etmek için büyük miktarda sermayeye ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle, oyuncuların tasarruf etmesi, yatırım yapması, mümkün olan en iyi istasyonları kurması ve ardından müşterileri memnun etmek için ek hizmetler eklemesi gerekecektir. Oyuncular, 2. el veya yeni eşyanın mevcut olup olmadığına bakılmaksızın bir parça mağazasına yönlendirilecektir. Ancak, oyuncuların yine de dolandırıcılık arayışında olması gerekecek ve bu da oyunculara elektronik bileşenler satın alırken ağır ekonomik kayıplara neden olacak. Elbette, oyuncular eski parçaları yine de başkalarına satabilir ve bunları daha pahalı parçalar için tazminat olarak kullanabilir. Bileşenlerin yanı sıra, oynatıcı sandalye, masa gibi mobilyalar satın alabilir ve PC kafe atmosferini iyileştirebilir.


Internet Cafe Simulator APK


Oyuncuların mağaza kazançlarını artırmanın, daha güçlü bilgisayarlar oluşturmak, yeni hizmetler açmak ve müşteriler için promosyonlar gibi birçok yolu vardır. Oyuncu ayrıca alanı genişletebilir, birden fazla platform oluşturabilir ve bir grup insan için özel odalara sahip olabilir. Oyuncular ayrıca uzun vadede oda kiralama hizmetine sahip olabilmekte, birçok cazip hizmetin yanı sıra müşterilere birçok fayda sağlamaktadır. Güçlü bir bilgisayar kafesi inşa etmek, yönetimde çok fazla yaratıcılığa ve zekaya ihtiyaç duyacaktır. Oyuncular bile işlerini sorunsuz yapmak için şansa ihtiyaç duyacak ve gelecekte birçok iyileştirmeye sahip olacak.


Internet Cafe Simulator APK


PC kafeler popülerdir ve birçok yer benzersiz bir tasarım stiline sahiptir, bu da müşterilere birçok avantaj ve rahatlatıcı bir atmosfer sağlar. Dahası, oyuncular mümkünse entegre bir bar veya restoran kurabilirler. “PC Cafe İş Simülatörü 2020” büyüleyici ve yeni bir meydan okuma olabilir ve aynı zamanda oyunculara bir PC kafesini sıfırdan yönetme konusunda gerçek bir deneyim yaşatır. Bu oyunu hemen indirin, ilk PC kafenizi kurun ve istediğiniz gibi koruyun, geliştirin ve ölçeklendirin.


PC Cafe İş Simülatörü 2020 indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mobile Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar