Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 1 Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 2 Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 3 Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 4 Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 5 Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [v1.2.8] 6

Idle Tycoon Mining Games Para Hileli MOD APK [1.2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehirden uzak bir harikalar diyarında, tıkırtı oyunlarında Cüceler ve Ejderhaların boşta tıkır tıkır işleyen dünyası var.


Idle Tycoon Mining Games 1.2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Idle Tycoon Mining Games, cücelerin taktik bölgesinde yer alan bir yeraltı madenciliği oyunudur. Oyuncular bu oyunda kontrol etmek için çok fazla çaba sarf etmiyorlar ancak otomatik bir sistem var. Çeşitli türlerde hazinelerden oluşan bir hazine, tüm oyuncuların hedefi olacak ve bu çalışmalardan yararlanacak.


Idle Tycoon Mining Games v1.2.8 MOD APK


Şehirden uzakta bir boşlukta, cücelerin boş bir dünyası vardı. Idle Tycoon Mining Games oyununda oyuncular, mayın tarlalarının derinlerinde gizlenmiş kaynakları kullanmak zorunda kalacaklar. Madencilik yapmıyorsanız, işi daha hızlı halletmek için daha fazla çalışanı işe alarak imparatorluğunuzu büyütün. 


Idle Tycoon Mining Games Para Hilesi


Çeşitli kaynakları toplamak, oyuncuların daha fazla kar elde etmesine ve madenlerin iş piyasasını hızla kontrol etmesine yardımcı olacaktır. Bu tıklama simülasyon oyununda, oyuncuların geniş bir mineral hazinesinden yararlanmalarına izin verilir. 


Idle Tycoon Mining Games Elmas Hilesi


Oyuncu, bir mayın tarlasından, kralı oyununda çeşitli değerli taşları, kristalleri ve elmasları keşfetme fırsatına sahiptir. Klanda çağırılan ejderha arkadaşlarından ve küçük cücelerden yardım alacaksınız. Zorlu bölümlerde, oyuncular daha da büyük imparatorluklar inşa etmek için kaynaklarını kullanarak zenginleşiyorlar.


Idle Tycoon Mining Games Hile Apk


Dünyanın gördüğü en iyi maden ustası, fabrika kurucusu ve imparatorluk yöneticisi olmak için gerekenlere sahip olduğunuz doğru mu? Bu simülasyon oyununda oyuncular, görevi başarıyla tamamlamak için gerekli tüm yetkilere sahiptir. 


Idle Tycoon Mining Games Apk indir


Sonuç olarak, siz değerli kaynaklarınızı yönetirken oyuncular gezegenden yararlanır ve imparatorluğunuzun inşa gücünü artırmak için benimkini de kullanır ve daha fazla genişlemenize olanak tanır. Burada, bu oyun, oyuncuların eğlenmesi için heyecan verici bir boşta tıklama oyunudur. Madenci kralı olmak bu oyunda senin için çok zor değil.


Idle Tycoon Mining Games indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Driving Simulator SF APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar