Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 1 Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 2 Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 3 Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 4 Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 5 Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 6

Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [0.8.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadarki en komik fizikle savaşmanın tadını çıkarın.


Stickman Ragdoll Fighter 0.8.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Dövüş oyunları, birçok rakibe karşı oynamanın keyfini çıkarabileceğimiz günümüzde popüler oyunlardır. Kendinizi üzgün veya mutlu hissediyorsanız, dövüş becerilerinizi sergilemenize izin verdiği için dövüş oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Dövüş oyunları, öfkemizi mümkün olan en güvenli ve en eğlenceli şekilde dışarı atmamızı sağlar. Ama aynı anda hem dövüşmek hem de eğlenmek istiyorsanız Stickman Ragdoll Fighter'ı deneyebilirsiniz! Bu, savaşmanız için size meydan okuyacak, ragdoll fiziği kullanan bir oyundur.


Stickman Ragdoll Fighter v0.8.1.3 MOD APK


Casual Azur Games tarafından yayınlanan bu oyun, benzersiz bir rakiple karşılaşacağınız birçok zorlu bölümün keyfini çıkarmanızı sağlar. Burada, karakterinizi hareket ettirmek ve savaşmak için kullanabileceğiniz dev bir sanal joystick olan tek bir kontrol şeması var. Önce sağlığını tüketen oyunu kaybeder, ancak rakibinizin gücünü de dikkate almanız gerekir! Eldivenler ve daha pek çok silah gibi birçok silahın kilidini bugün açmaktan çekinmeyin. Zevk için birçok görünüm de var!


Stickman Ragdoll Fighter Para Hilesi


Dövüşmek o kadar eski bir aktivite ki, var olduğumuzdan beri var. Hayatta kalmamızı tehlikeye atan şeylerle savaşmak bizim doğal tepkimizdir. Ancak günümüzde insanların yasal olarak bir kitle ile kavga etmelerini sağlayan birçok spor ve aktivite bulunmaktadır. Bu nedenle, günümüzde birçok film ve şov, çok fazla eğlence sağladığı için dövüş sahneleri içeriyor. Birçok insan becerilerini sergilemek istediği için dövüş oyunları da günümüzde popülerdir.


Stickman Ragdoll Fighter Altın Hilesi


Stickman Ragdoll Fighter'da daha önce hiç oynamadığınız benzersiz bir dövüş oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, ragdoll dövüşleri içerir, bu da karakterinizi yalnızca sanal bir ped ile kontrol edeceğiniz anlamına gelir. Ardından, bir çöp adamı kontrol edebileceğiniz yerde çöp adam dövüşünün de tadını çıkaracaksınız. Burada, karakterleri kontrol etmek zor olduğu için doğru ya da yanlış bir dövüş yolu yoktur. Burada birçok çeşit silah ve görünümün de tadını çıkarabilirsiniz. Şimdi sınırınıza kadar savaşın ve eğlenceli bir dövüş oyununun tadını çıkarın. Ellerinizi sallayarak rakibinizi devirebilecek misiniz bir bakın!


Stickman Ragdoll Fighter Hile Apk


Bir dövüş oyununun tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman Stickman Ragdoll Fighter tam size göre! Şimdiye kadarki en komik fizikle savaşmanın tadını çıkarın. Stickman Ragdoll Fighter – Kelimenin tam anlamıyla çok fazla olduğu için bugün bir dövüş oyunu bulmak çok kolay. Bu oyunlar, günümüzde birçok insanın dövüşmekten zevk alması nedeniyle popülerdir. Bu oyunlar ile düşmanınızı etkisiz hale getirmek için farklı kombinasyonlar ve hareketler gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden bu oyunlar, oyunculara bugün kazanmaları için eşit bir fırsat sunuyor. Ama Stickman Ragdoll Fighter'da, başka hiçbir şeye benzemeyen komik bir çöp adam dövüş oyununun keyfine varacaksınız!


Stickman Ragdoll Fighter Apk indir


Bu oyunu farklı kılan şey ise ragdoll fiziğine sahip bir çöp adamla oynuyor olmanız. Bu, sizin ve rakibiniz için işleri delicesine zorlaştırır. Sonuç, her iki oyuncunun aynı anda savaşırken denge kazanmaya çalıştığı eğlenceli bir oyundur! Bu, iki ayyaşın hayatlarını umursamadan ona gitmesini izlemek gibi. Burada korsan, ninja, cyborg ve daha pek çok türde kıyafetin kilidini açabilirsiniz.


Stickman Ragdoll Fighter Apk Son Sürüm


Stickman Ragdoll Fighter'da, farklı rakiplere karşı savaşacağınız farklı seviyelerle karşılaşacaksınız! Buradaki her rakibin kendine özgü bir kostümü, silahları ve dövüş stili var. Ama hepiniz oyunu daha ilginç ve eğlenceli kılan ragdoll fiziği ile savaşıyorsunuz. Ayakta durmaya çalışın ve bugün sonsuz rakiplerle savaşın ve kazanın! Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar çok ödül alırsınız ve daha zorlu düşmanlarla karşılaşırsınız.


Stickman Ragdoll Fighter Karakter Hilesi


Bu oyunu diğer dövüş oyunlarından ayıran şey, burada ragdoll fiziği ile uğraşacak olmanız. Bu, karakterinizin tıpkı bir oyuncak bebek gibi filme aldığı ve yalnızca sanal bir joystick kullanarak hareket edebileceğiniz anlamına gelir. Bugün savaşırken dengenizi kazanmaya çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz! Ancak rakibinizin de oyuncak bebek gibi hareket ettiğini unutmamalısınız, bu yüzden kazanan kişi karakterini iyi kontrol edebilendir.


Stickman Ragdoll Fighter indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun MultiCraft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar