Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 1 Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 2 Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 3 Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 4 Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 5 Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v13.2.5] 6

Balon Patlatma Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [13.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bubble Shooter Balon patlatma oynama oyunları arasında en iyisi diyebileceğimiz harika bir oyun.


Balon Patlatma Bubble Shooter 13.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok Para.Hilesi
  2. Bir Çok Bomba.
  3. Çok Kaydırma hilesi
  4. Bir Çok Ateş Topu.
  5. Splits0 Dosyası Kaldırıldı (Kaynaklar ve AndroidManifest).
  6. Splits0 İlgili Gereksiz Meta Verileri Kaldırıldı
  7. – Damga Kaynağı, Damga Türü Bağımsız Apk, Android Otomat Bölmeleri, Android Otomattan Türetilmiş Apk.
  8. Hata Ayıklama Bilgileri Kaldırıldı (Kaynak, Satır, Param, Giriş, Yerel).
Biraz düşünme ve nakit bonus ile basit bir oynanışa sahip yeni bir oyun arıyorsanız, Balon Patlatma Bubble Shooter muhtemelen sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu, Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz bir oyundur ve size harika deneyimler sunmayı vaat eden birçok yeni özellikle birlikte eğlenceli baloncuk vurma içeriğine sahip bir oyun olan Ilyon Dynamics Ltd tarafından geliştirilmiştir.


Balon Patlatma Bubble Shooter v13.2.5 MOD APK


Balon Patlatma Bubble Shooter her yaş için uygundur, özellikle 5 yaşından büyük çocuklar için, çünkü oyun çok basit, ama aynı zamanda yolları deneyimlemenizi sağlamak için 45'ten fazla seviye ile birçok zorluk. Zengin oyun ve uzun süre oynadıktan sonra sıkılmamanıza yardımcı olur. 


Bubble Shooter APK DAYI


Ek olarak, her seviye bittikten sonra, arayüz ekranın üst kısmında yayınlanan puan seviyelerinizi gösterir, böylece yeni bir oyuna başlarken daha iyi puanlar belirlemeye çalışmak için hedefleriniz ve animasyonlarınız olur. Oyun ayrıca özellikle birden fazla galibiyetten sonra bir ödül kazanma şansı nedeniyle oyuncuları cezbeder, bu “TicketZ” ve onu paraya çevirebilirsiniz. Oyun basit ama zorlu.


Balon Patlatma Bubble Shooter Para Hilesi


İlk önce oyunu indirin ve kendi takma adınızı belirleyin. Göreviniz, ekranda aynı sıraya baloncukları yerleştirmek için ellerinizi ve gözlerinizi esnek bir şekilde kullanmaktır, ayrıca parmağınızı lazerle hareket ettirerek balonu hareket ettirerek hedefleyebilirsiniz. 


Bubble Shooter APK indir


İstediğiniz sürece, rengi eşleştirmek zorunda olduğunuz sürece, aynı renkteki 3 veya daha fazla baloncuktan oluşan bir zincir yapın, ardından elinizi serbest bırakarak patlatın ve tahtayı temizleyin. Görevi en kısa sürede tamamlamak için makul bir strateji geliştirmelisiniz. Buna ek olarak, daha fazla zorlukla sonraki seviyelere devam etmek için birçok eğlenceli bulmacayı nasıl çözeceğinizi öğrenecek ve deneyeceksiniz.


Bubble Shooter apk hile


Klasik modda oynamaya ek olarak. Oyun aynı zamanda Facebook üzerinden çevrimiçi modda dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza izin veren özel bir özelliğe sahiptir, burada sayısız maç gerçekleşecek, oyun indirme uygulamasında nakit veya diğer sanal para birimleri ile meydan okuyabilirsiniz. Bu sizin için çok çekici bir deneyim sağlar, Bubble Shooter'daki bu heyecan verici özellik sayesinde sadece eğlenmekle kalmaz aynı zamanda ilişkilerinizi de genişletirsiniz.


Balon patlatma Bubble Shooter hile APK


Bubble Shooter ayrıca son derece yeni bir tasarım, göz alıcı renkler ve çok oyunculu için heyecan duygusunu artıran komik seslerle donatılmıştır. Oyun ayrıca bir sürü yeni unsurla yükseltildi. Renk Körü Modu gibi – böylece herkes bir ateş topunun kilidini açmak veya aynı anda 10 balon bombası atmak için arka arkaya 7 balon patlatmak için ücretsiz ve eğlenceli bir açılan oyun oynayabilir ve renk körlüğü ve diğer birçok özellik daha çeşitli bir deneyim sağlar.


Balon patlatma Bubble Shooter APK Android oyun CLUB


Bubble Shooter, beyninizi eğiten ve size birçok eşleştirme becerisi kazandıran ve yol boyunca birçok çekici ödül alan birçok ilginç küre ile gelen canlı bir baloncuk oyunudur. Oyun, zamanını öldürmek isteyenlere yardım etmenin yollarından biri gibi görünüyor, ama boşuna değil. Bu oyunu hemen indirmeden daha fazla tereddüt etmeyin, sevdiklerinizin bundan daha harika olamayacak bir deneyim yaşamasına izin verin.


Balon Patlatma Bubble Shooter'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para / Bomba Hilesi)


Bir önceki android oyun Wolf Tales APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar