Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 1 Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 2 Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 3 Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 4 Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 5 Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [v2.84] 6

Score Hero 2023 Para Hileli MOD APK [2.84] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, diğer futbol oyunlarından oldukça farklı bir oynanışa sahiptir.


Score Hero 2023 2.84 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. 
  2. Kalpleri geri sararken ve satın alırken para artar.

NOT: Turun bitiminden sonra çökmeler oluyor mu? Oyuna tekrar girin (oyun uçuştan önceki ilerlemeyi kaydedecektir), ardından ayarları açın, alttan 2. butona tıklayın, Graphics'i seçin ve grafiklerin kalitesini düşürün.

Lütfen ağı kapatın ve bir karakter oluşturun. Ardından ayarlardan grafik kalitesini düşürün.

Score Hero 2023, oyuncuların seviyeyi etkileyici paslarla tamamlamaya çalışacakları, strateji unsurlarına odaklanan bir futbol oyunudur. Her oyuncunun pozisyonunu gözlemledikten sonra topun yolunu kendiniz belirleyeceksiniz. Aynı zamanda dikkat çekici paslar ve goller yaşayacaksınız. Nitekim oyuncular da bu oyunun oynanışına yaklaşabilecek ve oyunun kendilerine sunduğu bulmacaları çözmek için zaman ayırabilecekler.


Score Hero 2023 v2.84 MOD APK


Score Hero 2023 oyuncular çok sayıda katılımcının olduğu bir stadyumu görünce büyüleyici bir futbol maçına katılacak. Ayrıca sahada yaptığınız her değişiklikte mutlaka bir anlatıcı bulunur ve gazetelerde öne çıkanlar çıkar. Elbette herkes parlak bir nokta olmak ve takımına zafer getirmek ister. Yani bu tam da bunu yapma şansın.


Score Hero 2023 Para Hilesi


Bu oyun, diğer futbol oyunlarından oldukça farklı bir oynanışa sahiptir. Bu oyunda sıradan iki elinizle karakterleri kontrol etmeyeceksiniz, sadece etkileyici top hatları oluşturmaya odaklanacaksınız. Yani katıldığınız her maç rakiplerinize karşı gol atmanızı sağlıyor. Bu nedenle oyuncularınızın yolunu kendiniz çizmeniz ve bölümü en iyi şekilde tamamlamanız gerekecek.


Android Oyun Club score hero 23


Oyuncular, Score'da heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacaklar! Hero 2 ve birçok farklı kitleye mükemmel şekilde uyacaktır. Başa çıkmanız gereken önceden belirlenmiş bir durumun olduğu bir maça katılacaksınız. 


Score Hero 2023 Kalp Hilesi


Aynı zamanda kritik karakterin diğer karakterlere göre daha ön plana çıktığını göreceksiniz ve oyuncunun topu takım arkadaşına veya rakibin kalesine doğru tekmeleyebilmesi için topu çekebileceğiniz alanı göreceksiniz.


Score Hero 2023 Apk Dayı


Top hattını çizmek oldukça basit olacak, ancak birçok nedenden dolayı oyuncular açısından muhakeme becerileri gerektirecektir. Birinci sebep, gölge çizgisini çizdiğiniz alanda bazen sarı bir çizginin çıkmasıdır. Spesifik olarak, oyunun bir ipucu olarak görülebilir. Sarı çizgi boyunca çizmeniz gerekiyor; top hemen takım arkadaşlarınıza ulaşacaktır. İkinci sebep, asıl zorluğun muhakemenizi kullanmanız gerektiğinde son dönüşte gelmesidir.


Score Hero 2023 Apk Son Sürüm


Bir hedefe ihtiyacınız varsa, çizgi çizme alanında önceki paslarla aynı sarı çizgiyi göreceksiniz. Bu nedenle, doğru şekilde gol atmak ve düşmanlarınız tarafından bloklanmamak için topu hangi yöne çekmeniz gerektiğini tahmin etmeniz gerekecek.


Score Hero 2023 Apk Hile


Oyunda ustalaşmak için zaman ayıracaksınız ve zamanla en iyi şekilde nasıl çizileceğini öğreneceksiniz. Özellikle her maç size hızla adapte olacağınız tamamen yeni bir durum getirecektir. 


Score Hero 2023 Apk indir


Score Hero 2023, oyuncular birçok farklı maça katılacak ve tabii ki oynanış aynı kalacak; sadece zorluk artacaktır. Bir karakter için gölge çizeceğinizi öğrendikten sonra, karakterin bir yıldızı olup olmadığını hemen fark etmeniz gerekir. 


Score Hero 2023 Apk Altın Hilesi


Her karakterde görünen her yıldız, gereksinimleri ne kadar iyi karşıladığınızı temsil eder. Yani seviyeyi tamamladıktan sonra, aldığınız yıldız sayısıyla birlikte oyuncunuzun resmini gazetede göreceksiniz.


Score Hero 2023 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Maybe Interactive Stories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Score hero 2"

A B

1 yıl önce

Hile baya iyi aktif bi hile elinize kolunuza sağlık.

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar