Human: Fall Flat v1.5 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 1 Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 2 Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 3 Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 4 Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 5 Human: Fall Flat v1.5 MOD APK 6

Human: Fall Flat v1.5 MOD APK - Android için en son sürüm - Ücretsiz indirin ve Android'de arkadaşlarınızla çok sayıda eğlenceli çok oyunculu fizik tabanlı oyunun tadını çıkarın.

Human: Fall Flat v1.5 MOD APK AÇIKLAMASI


505 Games'ten Human: Fall Flat, çok oyunculu özellikleri sayesinde arkadaşlarınızla keyfini çıkarabileceğiniz çok eğlenceli bir parti oyunudur. Zorlukları tamamlamak ve bir grup diğer titrek insana karşı tamamlamak bir yana yürümeyi zor bulan, özellikle titrek bir insan rolünü üstleniyorsunuz. Tırman, taşı, park et, Bambi benzeri bacaklarınızın zorluklarına uyum sağlamanız ve üstesinden gelmeniz gerekiyor. 

Keşfetmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken çok sayıda fantastik dünya var. Farklı bulmacalar farklı çözümler gerektirecek ve dünya çılgın görünse de fizik yasaları oldukça gerçektir! İnsanınızın hareket ve yeteneklerinde ustalaşmanız biraz zaman alacaktır, ancak bunu yaptığınızda, bu bağımlılık yaratan oyun, tekrar oynanabilirlik için çok sayıda şans sunar. En fazla 4 arkadaşınızla oynayabilir ve seviyeleri geçtikten sonra karakterinizi özelleştirebilirsiniz.

Human: Fall Flat v1.5 Para Hile APK


Human: Fall Flat, oyun dünyasında fırtınalar estiren, sürekli büyüyen eğlenceli fizik oyunları listesine yeni eklenen bir oyundur. Bu, Android telefonunuza indirebileceğiniz en eğlencelilerden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sadece fizik acımasızca gerçekçi olmakla kalmaz, eğlenceli mekanikler arkadaşlarınıza karşı yarışırken daha da komik hale gelir. Titrek becerileriyle en çok beceriye kim sahip? Kim galip çıkacak? Human: Fall Flat oynadığınızda keyfini çıkarabileceğiniz en iyi özelliklerden bazıları bunlar.


Human: Fall Flat MOD APK


Seviyeler oldukça karmaşıktır ve her seviyeye nasıl yaklaşacağınız konusunda çok fazla özgürlük varken, oyunun fiziği esasen yolunuzu ve onu tamamlamak için yapmanız gereken görevleri belirler. Örneğin, eşyaları almak, fırlatmak veya başka bir yere taşımak çok önemlidir. Bu, kapılar açabilir, haritanın yeni bir bölümüne park etmeniz için alanlar oluşturabilir veya seviyede bir görevi tamamlayabilir. Ancak, o kadar kolay değil - fizik mekaniği biraz karmaşık ve bunu başarmak için gerçekten odaklanmanız gerekiyor!


Zorlu ve Bağımlılık Yapan Oyun


Oyunun başında, oyunun bazı yönlerinde size rehberlik eden anlatımlı bir eğitim var. Dikkatlice dinleyin, çünkü bu zorlu bulmaca seviyelerinde fırtınalar estirmek için tüm yardıma ihtiyacınız olacak. Parmaklarınızı kontrollerin üzerinde doğru şekilde kullanmalı, kollarınızı kaldırmalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Karakterinizin hareketine alışmak ilk adımdır ve ondan sonra öğeleri kullanarak ve düğmelere basmanız gerekir.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar