Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 1 Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 2 Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 3 Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 4 Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 5 Idle World Elmas Hileli MOD APK [v5.3] 6

Idle World Elmas Hileli MOD APK [5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadarki en bağımlılık yapan Boşta Tıklama oyunu!


Idle World 5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz Elmas hilesi
  2. Sonsuz Enerji hilesi
  3. Kilidi Açılmış Prestij
Hiç kendiniz için bir gezegen inşa etmeyi dilediniz mi? Yaşam yaratın, bitkiler, hayvanlar gibi doğal unsurlar geliştirin ve doğal afetlere karşı plan yapın. Idle World , bunları basitçe yapmanıza yardımcı olacaktır. Sadece araziyi genişletmek için tıklamanız, hayvanların ve insanların kilidini açmak için tıklamanız, arzu ettiğiniz dünyayı yaratmanız gerekiyor. Peki hemen deneyimlemeden ne bekliyorsunuz?


Idle World v5.3 MOD APK


Idle World, oyuna ilk katıldığımda her şey neredeyse imkansızdı. Protonlar, nötronlar, kuantum Schaum vb. Gibi nano atomlarla başlayacaksınız. Bir süre sonra biriktirdiğiniz madde nesneler oluşturarak gezegenler oluşturacaktır. Evrenlerin oluşumu konusunda bir bilim tutkunuysanız, bu oyunun başlangıcı size oldukça faydalı bilgiler verecektir.


Idle World 5.3 Para Hile Apk


Gezegeniniz sürekli olarak enerji üretecek. Bu enerji kaynağı diğer oyunlardaki para birimleri gibidir. Gezegeninizin büyümesine yardımcı olacak başka malzemeler satın almak için enerji kullanacaksınız. Su, toprak, bitkiler ve mikroorganizmalar, gezegeninizin canlı görünmesine yardımcı olan ilk faktörlerdir. Oynamaya başladığınızda, gezegeniniz sadece bir boşluktur, hiçbir şey. Ve elementleri satın aldıktan sonra, kürede görünecekler ve aynı zamanda bir birim zamanda daha fazla enerji puanı oluşturacaklar. Lütfen daha fazla enerji için bekleyin. Daha sonra büyümeye devam etmek için daha fazla benzer element satın almak için enerji kullanın.


Idle World 5.3 Elmas Hile Apk


Bir noktada insan ortaya çıkacaktır. Doğal koşullar uygunsa da büyüyecekler. Nüfus raporu ekranın altında görünecektir. Bu, gezegeninizin sahip olduğu yaşam seviyesini temsil eder. Gezegeni kolonileştiriyorsun, yiyecek yetiştiriyorsun, toprağı ve suyu genişletiyorsun ve daha fazla hayvan almayı unutma!


Idle World Apk Android oyun CLUB


Idle World, keşfetmeniz için Oluşturma, Koruma, Koruma ve Güncelleme dahil olmak üzere dört ana bölüme sahiptir. İçinde ilk bölüm şudur: Yaratılış, gezegeni daha zengin ve daha çeşitli hale getirmek için büyütmenize yardımcı olacak temel bilgileri sağlar. Koruma, gezegenin sahip olduğu unsurları korumanıza yardımcı olur. Koruma, gezegenimizi doğal afetlerden korumaya yardımcı olmak için ozon tabakası veya atmosfer gibi unsurlar sağlar. Ve son olarak Güncelleme bölümü. Burada, enerji verimliliğini artırırken, daha kaliteli hale gelmek için unsurları yükselteceksiniz.


Idle World Hile APK


Bununla birlikte, yukarıdaki 4 işlem çok fazla enerjiye sahip olmanızı gerektirir. Daha hızlı enerji elde etmek için hızlı X2 öğelerini kullanabilir veya şanslı dönüşü kullanmak ve diğer değerli öğeleri elde etme şansı elde etmek için mavi elmasları ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte, mavi elmaslar çok azdır ve gezegeninizden yaratamazsınız. Bunları yalnızca nakit satın alarak veya reklam videoları izleyerek elde edebilirsiniz.


Idle World Enerji Hile Apk


Gördüğünüz gibi, "Idle World" grafikleri 2D bir platform üzerine inşa edilmiştir ve uzay boşluğuna yerleştirilmiştir. Ekranın ortasında bir gezegen ve gezegende sürekli hareket eden ve ilginç şeyler yaratan unsurlar var. Aynı türden diğer "Idle" oyunlarda, bunu özel ışık efektleriyle bulamazsınız. Bu oyunun grafikleri oldukça basit olsa da getirdiği sanat alanını beğeneceksiniz.


Idle World İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Gangster Crime APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar