Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 1 Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 2 Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 3 Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 4 Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 5 Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 6

Death Park 2 Mega Hileli MOD APK [1.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Deli bir palyaço ve onun elinde esir olan kız kardeşiniz...


Death Park 2 1.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tüm Kilitler Açık
  3. Sınırsız Mermi Hilesi (Oynamaya başlamadan önce açın)
Macera oyunu, birçok insanın kendine meydan okumak istediği bir şeydir. Bazı insanlar korku hikayelerinin tehlikelerini ve heyecanını sever; oyunun kötü adamıyla ilgili her şeyi arar ve bulurlar. Gerçekten klasik bir oyun, değil mi? Belki de mümkün olan en otantik hissi uyandıracak bir oyun bilmiyorsunuzdur. Bu var Korkunç Palyaço Survival Korku Oyunu : Death Park 2 - Kötü palyaço tarafından Kardeşinizin hayatını bulma konusunda klasik bir oyun. Peki bütün şehri çıldırtan bu palyaço kim? Onun zulmünden korkuyorlar. Bu oyunun içeriği ve detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize katılın.


Death Park 2 v1.9.5 MOD APK


Şehrin ortasında tek başına durduğunuz eşsiz bir korku hikayesine dalacaksınız. Palyaço Pennywise her şeye neden oldu. Şimdi şehir, onun yarattığı bir karmaşa. Oyunda maceralı bir yolculuğa çıkalım - palyaçoların çılgın istilası altındaki heyecan verici ve gizemli bir şehir. Onu aramaya başlayın, sadece kız kardeşimi serbest bırakın. Ancak onu bulmak, korkunç canavarlarla başa çıkmak için birçok zorluğun üstesinden gelmeniz gereken zor bir şey.


Death Park 2 Para Hilesi


Palyaçonun sakladığı gizemleri öğrenin. Palyaçonun korktuğu korkunç şeyleri bilmek, kız kardeşini kurtarmanı kolaylaştıracaktır. Şimdi, bu tüyler ürpertici palyaçoyu yenmeye hazır mısınız? Sadece o palyaço değil, birçok canavar da ileride bekliyor. Oyuncunun varlığını bildikleri sürece, yoğun bir şekilde aramaya başlayacaklar, sizi bulmak için şehri çevirecekler ve bu kötü adamlarla başa çıkmak için iyi bir plan yapacaklar.


Death Park 2 Mermi Hile Apk


Canavarlarla başa çıkmak için oyunun sunduğu zorlu bulmacalara cevap vermelisiniz. Death Park 2 Scary Clown Survival Horror Game'de çok sayıda zorlu bulmaca var. O kadar basit değil; maceralı şekiller. Yanlış soruyu cevaplamak bile kazanmayı zorlaştıracaktır. Bu nedenle enerjinizi odaklamanız, düşünmeniz ve birçok plan oluşturmanız gerekir. Her meydan okumanın her zaman farklı mücadele yöntemlerine ihtiyacı vardır.


Death park APK PARA hilesi


Palyaçoyu bulun ve insanların bilmediği bir sırrı taşıdığını öğrenin. Sorunsuz bir şekilde gelen bir dizi sorun nedeniyle bu bulmacalar gerçekten kolay değil. Bulmacayı çözmek için sakin olmalı. Herhangi bir soru, oyunun kullanıcıya getirdiği ilginç ve çekici şey olacaktır.


Death Park 2 Hile


Zorlukların içinde korkutucu yerlerden geçmek zorundasın. Sanal ve gerçek dünyalar arasında kötü palyaçonun gizemli, perili bir dünya yarattığı bir yer var. Ürpertici ve soğuk sahneleri var. Korkunç hastaneler, perili okullar, gizemli parklar ve diğer birçok korkunç yer. Palyaçoyu daha kolay bulmak için gittiğiniz tüm yerleri çözün. Hayatın da tehlikede. Kız kardeşimi kurtarmanın yanı sıra kendimi korumalıyım. Tüm kazanan sonuçlar tamamen size bağlı olacaktır. Dünya neredeyse tamamen yok edildi, bu yüzden dehşet verici, gizemli bir alan bekliyor.


Death park 2 apk dayı


Tüyler ürpertici bir palyaço gibi Pennywise ile ne yapacağını biliyorsun. Yaratıcılar, kötü adamı korkutucu bir görüntüye dönüştürmek için çok fazla yaratıcılık tasarladı, keşfetti. Bununla birlikte, hayalet gibi rahatsız edici görüntüler de var. Gizemi göstermek için koyu renkler. Bu yenilik için en korku ve popüler oyunlardan biri. Heyecan verici anları indirin ve birlikte yaşayın. Kötü palyaço Pennywise ve diğer korkunç canavarlarla savaşın.


Death park 2 Hile Apk indir


Kendinize meydan okuyun, macera tutkunuzu tatmin eden sanal bir korku dünyasına korku hissi katan bir oyun olacak. Tüm bu kötü adamlarla başa çıkarak cesaretinizi gösterin. Mükemmel bir planın yanı sıra, oyuncuların hızla kazanmalarına yardımcı olan şey olacaktır. Herhangi bir kurtarma eylemi yapmadan ne bekliyorsunuz? Geçtiğiniz her yerden korkunç ses. Bütün şehir çok sade tasarlandı. Kullanıcılar bu garip oyuna girerken bunu görecekler. Bu korkunç savaşta bize katılın.


Death park 2 apk indir


Mükemmel bir planın yanı sıra, oyuncuların hızla kazanmalarına yardımcı olan şey olacaktır. Herhangi bir kurtarma eylemi yapmadan ne bekliyorsunuz? Arkadaşlarınızla paylaşarak birlikte hareket edin. Hepiniz ekip olsaydınız daha iyi olurdu. Umarım hepiniz kazanacak ve iyi vakit geçireceksiniz. Lütfen yorumlarınızı yorumların altına bırakın. Eksiksiz bir uygulama oluşturmak için düzenleyip yükselteceğiz.


Death Park 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun 365Scores Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar