Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 1 Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 2 Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 3 Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 4 Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 5 Dead Island Para Hileli MOD APK [v0.0.043] 6

Dead Island Para Hileli MOD APK [0.0.043] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adanın sakinleri zor bir varoluşa yol açar. Evinizi sıfırdan inşa etmeniz gerekecek.


Dead Island 0.0.043 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MOD MENÜSÜ
 2. Sınırsız Zanaat
 3. Sınırsız Yükseltme
 4. Sınırsız Bina
 5. Malzemeler Olmadan İnşa Edin
 6. Sınırsız WorkBench Hızlandırma
 7. Harita Seyahat 0 Satın Al
 8. Para Hilesi. Altın dondurma
 9. Maksimum Seviye (43)
 10. Sınırsız Ücretsiz Canlandırma (İkinci Değişiklik)
 11. Sınırsız Öğrenme Noktası
 12. Sınırsız Beceri Puanı
 13. Sınırsız Kredi
 14. Tam Dayanıklılık

Dead Island oyununda gözlerimi açar açmaz bu gezegendeki zamanım bir güne inmişti. Kilitlenmemiş bir metal kapı aralığından sığınağın içinden yaklaşan zombi sürüsünü görebiliyordum. Bir süre makinenin arkasına saklandıktan sonra arka kapıdan çıkıp ön ve arka kapıları kilitlemek için gittim. 


Dead Island v0.0.043 MOD APK


İçerideki sıcaklık rahat bir seviyeye geldiği için klimayı kapattım. Bazı zombilerin oksijen eksikliği nedeniyle bayıldığını fark ettiğimde beni hazırlıksız yakaladı. Ayrıca, çok gürültü yaptılar. Kafamı karıştıran bir diğer şey de, ölenlerden bazılarının manga üyelerim olduğunu öğrenmekti.


Dead Island Para Hilesi


Bu Dead Island adası tamamen çılgın; Seyahatlerimde, bu adada bulduğum kadar hazineyi bir yerde hiç bulamamıştım. Rick, silahlar, zırhlar ve diğer eşyalar da dahil olmak üzere savaştan değerli ganimetlerle dolu bir vagon çekerken kendinden geçmişti.


Dead Island Beceri Hilesi


Son sayımdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini belirlemenin bir yolu yok. Zamanımın önemli bir kısmını rol yapma oyunlarına ayırdım. Bu durumda bir lidere ihtiyaç duyulur; Konumunu bulmalı ve ortadan kaldırmalıyım. Dead Island'daki olaylar, dünyanın sonu gelmek üzere olduğu için herkesin delirdiği bir evrende geçiyor. 


Dead Island Apk Hile


Bu rol yapma oyunu sırasında evinizi inşa etmeniz ve iyileştirmeniz, yeni öğeler üretmeniz ve malzeme toplamanız bekleniyor. Oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bundan sonra grup olarak görevleri tamamlamayı ve patronlarla savaşmayı planlıyoruz. 


Dead Island Apk indir


Ayrıca, oyuncuların kimin havalı olduğunu görmek için rekabet edebilmeleri için oyuna bir PvP arenası eklemeyi düşünüyoruz. İşbirlikçi ve rekabetçi oyun stilleri iyi karşılanırsa, oyuna çok oyunculu bir çevrimiçi mod ekleyebiliriz.


Dead Island Apk Son Sürüm


Adanın sakinleri zor bir varoluşa yol açar. Evinizi sıfırdan inşa etmeniz gerekecek. Zombilerin saldırısı sizi geceleri uyanık tutacak ve içeri girmeye çalışırken evinizi paramparça edecek. Gizli yerleşim bölgenizin yerini bulmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyecekler. 


Dead Island Seviye Hilesi


Size saldıranlardan intikam alma şansınız uzun sürmeyecek. Kaynaklar yeni silahlar ve zırhlar oluşturmak için kullanıldığı için madencilik yapılmalıdır. Gelin, size yeraltı askeri tesisine rehberli bir tur atalım. İçeride birçok hazine var ama aynı zamanda birçok tuzak da var. Patronları yenmek gerekecek ve bunu yapmanın tek yolu görevleri bitirmek ve adalar hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek.


Dead Island indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie World Survivor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar