Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 1 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 2 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 3 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 4 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 5 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 6 Pako Highway Para Hileli MOD APK [v1.0.9] 7

Pako Highway Para Hileli MOD APK [1.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mega şehir gecelerinde, güneşli kumsallarda veya dağ gezilerinde araba kullanabilirsiniz.


Pako Highway 1.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Ücretsiz Arabalar ve Etaplar
  3. Sınırsız para Hilesi
Not: Sınırsız para kazanmak için düğmeyi etkinleştirin ve birkaç araba satın alın veya aşamaların kilidini açın.

Heyecan verici yarışçı Pako Highway, Pako serisinin bir parçasıdır. İzometrik bir bakış açısı kullanmak, bu oyun versiyonuna yeni ve ilgi çekici bir ektir. Sürüş simülasyonu oyunları oynayan oyuncular, bu oyundaki kontrollere kolayca adapte olacaklar. Ekranın kenarlarına dokunarak arabamızın hızını kontrol edebiliyoruz ve sonuç olarak her zaman daha hızlı gidecek.


Pako Highway v1.0.9 MOD APK


Pako Highway'in en ilgi çekici yönlerinden biri, oyunda kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için zaman zaman diğer araçlarla çarpışmak zorunda kalmanız. Çarpıştığınız her araba için size iki saniye geri verecek. 


Pako Highway Para Hilesi


Sonuç olarak, oyun aşırı ve potansiyel olarak tehlikeli bir sürüş tarzını teşvik ediyor. Racing video oyun serisini seviyorsanız hemen Pako Highway'i denemelisiniz. Pako Highway'de, basit bir 3D poligon arka planına karşı yatay bir ekranda diğer oyunculara karşı yarışırsınız.


Pako Highway Araba Hilesi


Olağanüstü yüksek çözünürlüklü veya estetik açıdan hoş değil, ancak piyasadaki diğer her şeye kıyasla benzersiz. Oyuncuların yarışması, aralıklı yağmur yağdığı için bir şehir otoyolunda yapılacak. Ya da bir çölün ortasında, rüzgarın sürekli kumu çalkaladığı bir kasabada. 


Pako Highway Hile Apk


Ayrıca, oyuncular enerji verici bir elektronik film müziği dinlerken rekabet edebilirler. Ayırt edici özellikleri, synth dalgasını karakterize eden akıcı bas ve yoğun synth sesleridir. Oyunu oynama talimatları tek bir cümlede özetlenebilir. 


Pako Highway Apk indir


Oyuncu, diğer birçok araçla sıkışık bir otoyolda kendi hızında seyahat edebilmesine rağmen, seviyeyi tamamlamak için sadece kırk saniyeleri vardır. Meydan okumayı tamamlamak için zamana karşı yarışıyor olsanız bile, birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz. 


Pako Highway Etap Hilesi


Bu değişikliğin bir sonucu olarak, oyunu oynamak artık daha özgün ve heyecan verici bir deneyim. Havalı takviye mekaniği, takviyeniz dolduğunda trafiğin içinden geçmenizi sağlar. Mega şehir gecelerinde, güneşli kumsallarda veya dağ gezilerinde araba kullanabilirsiniz.


Pako Highway Apk Son Sürüm


Elektro patlayıcı ve synthwave ile radyo istasyonları! Daha fazla araba satın almak, kamçıları yükseltmek ve daha fazla aşamanın kilidini açmak için seviye atlayabilirsiniz. Basit ve kolay, mobil için optimize edilmiş oyun.


Pako Highway indir (MOD, Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Survive Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar