ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 1 ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 2 ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 3 ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 4 ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 5 ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [v1.60.0] 6

ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları Mega Hileli MOD APK [1.60.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Virüs, geçtikleri herhangi bir yere, tanıştıkları herkese kolayca yayabilirler ve bu da dünya çapında bir zombi salgınına yol açmıştır.


ZOMBIE HUNTER 1.60.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MENÜ MODU
 2. Tek vuruşta öldürme (menüde)
 3. Tanrı modu (menüde)
 4. Sınırsız para hilesi
 5. sınırsız altın hilesi
 6. Sınırsız yakıt
 7. sınırsız metal
 8. Sınırsız malzeme hilesi
 9. Sınırsız yemek hilesi
 10. Sınırsız medikit
 11. Sınırsız nokta hilesi
 12. Sınırsız tüm kaynaklar
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster.

ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları, zombilere karşı hayatta kalmak için benzersiz bir platform dövüş oyunudur. Bu oyunda tüm oyuncular son derece tehlikeli zombilere karşı savaşarak hayatta kalma yolculuğuna başlayacaklar. Hayatta kalma, bu oyunda kazanmanıza yardımcı olacak en önemli faktör, bu yüzden sizi yemeye çalışan zombilerden kendinizi koruyun. Oyunumuz, isteksiz ölümlerin açık dünyası için en popüler platformlardan biridir. Bu oyunda eğlence de yer alır, bu nedenle herkesin eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir seçim haline gelir.


ZOMBIE HUNTER v1.60.0 MOD APK


Oyuncular hayatta kalma oyunu deneyimine katıldığında ZOMBIE HUNTER, bu oyun kesinlikle sizi bağımlı yapacak. Oyun platformumuz, oyuncunun savaşı ve hayatta kalması için size birçok yeni özellik sunacak. Bu oyun, tüm oyuncuların düşmanlardan gelen saldırıları önlemek için kendilerine en güçlü savunma üslerini inşa etmelerini gerektirir. Bu oyundaki tüm yeni özellikler, oyunu her zamankinden daha çekici hale getirecek. Zombilere saldırmak ve onlarla savaşmak için herhangi bir ekipman veya silah seçebilirsiniz. Zombiler her yerde görünecek.


ZOMBIE HUNTER Para Hilesi


Karayollarında, ipotek dolu şehirlerde görünecekler. Ve savaşın sonuna kadar hayatta kalmak her oyuncunun görevidir. Zombi virüsü patlak verdiğinde, dünya bir ölüm hayatına battı, dünyanın sonu gelmek üzereydi. Yok olmanın eşiğindeki bir dünyayı kurtarmak için tüm düşmanlara karşı duracak olan sizsiniz. İnsan yaşamı ve çevre artık eskisi gibi olmayacak; insanlar yavaş yavaş yiyecek ve her tür zombinin saldırı hedefi haline gelir.


ZOMBIE HUNTER Altın Hilesi


Bu zombilerin özellikleri son derece vahşi ve isteksizdir. Bu ölümcül virüsü, geçtikleri herhangi bir yere, tanıştıkları herkese kolayca yayabilirler ve bu da dünya çapında bir zombi salgınına yol açmıştır. Tüm zombileri yok etmeye devam edelim, böylece bir ölümsüzler sürüsü arasında hayatta kalmanıza ve hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, böylece insanların ve dünyanın hayatını kurtarabilirsiniz. Oyuncular için birçok kampanya olacak ve göreviniz zombileri öldürebilmek için tüm bu kampanyalara katılmak. Bu platform oyununda en iyi nişancılardan biri olduğunuzu dünyaya kanıtlayın. Varlığınızın kahraman ruhuyla tüm gücünüzü serbest bırakın, tüm zombileri yok etmek için yolculuğa başlayın ve dünyaya barış getirin.


ZOMBIE HUNTER hile apk


ZOMBIE HUNTER oyununda tüm oyuncular en şaşırtıcı atış tekniklerini deneyimleyecek. Oyun platformumuz size benzersiz tasarımlara sahip güzel detaylı bir grafik sistemi getirecek. Bu oyundaki tüm görüntüler ve eylemler son derece modern. Geliştirmek ve kurmak için en son Android teknolojisini kullanıyorlar. Bu oyunda yer alan tüm atış efektleri son derece gerçekçidir ve bu deneyime katılan tüm oyuncuların en yüce duygulara sahip olmasını sağlar. Ayrıca, Zombie de bu oyundaki hayranlık uyandıran unsurlardan biridir. Bütün cesetler dünyayı sardı ve saklanacak hiçbir yerin yok.


ZOMBIE HUNTER apk indir


Bu virüs son derece vahşi ve tehlikelidir ve gün ışığında kolayca hayatta kalabilir. Bu zombiler, tüm farklı eyaletlerin öldürme becerileri konusunda eğitilmiştir. Size her an saldırabilirler, bu yüzden onları yok etmek için elinizde silah bulundurun. Zombilere karşı ölümcül savaşlara katılabilmek için kendinizi her şeye dikkatlice hazırlayın. Hayatta kalma, bu oyuna katılırken korumanız gereken tek şeydir.


ZOMBIE HUNTER Yemek Hilesi


Bugün piyasada çoğu zaman, her oyun, oyuna başlamak için bir wifi veya internet bağlantısının kullanılmasını gerektirir. Ancak ZOMBIE HUNTER oyun platformu için herhangi bir araç bağlamaya ihtiyaç duymayan oyuncular, çevrimdışı bir oyun platformu olduğu için bu oyuna kolayca katılıp deneyimleyebilirler. Bu, kullanıcıların verileri etkili bir şekilde kaydetmelerine yardımcı olan oyun platformudur. Oyuncular için son derece çeşitli ve zengin bir silah sistemi olacak. Bu oyunda oyuncunun hayatını korumak, başarı veya başarısızlık için belirleyici faktördür. Unvanımız, oyuncuların atış stratejilerini geliştirmelerini sağlayan temel taşlardan biridir. Zombi öldürmek artık oyuncular için zor bir görev haline geldi. Dünyanın en iyi atıcıları olan arkadaşlarınızı kanıtlayalım.


ZOMBIE HUNTER Can Hilesi


ZOMBIE HUNTER oyununda üsler inşa etmek ve yükseltmek, her oyuncunun en önemli görevlerinden biridir. Bu onların uzun süre hayatta kalmalarını ve zombilerin tehlikelerinden kurtulmalarını sağlayacaktır. Üs ayrıca oyunculara savaşma ve hayatta kalma sürecine hizmet etmek için birçok yiyecek, malzeme ve ekipmanı kolayca sağlayabilir. Ölüm her an sana gelebilir, bu yüzden üs yaşamak için en güvenli yer. Bu oyunda her savaşa hazır olun, dünyanın hayatta kalması ve barışı için savaşın.


ZOMBIE HUNTER - Zombi Oyunları indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun City Driving Car Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar