Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 1 Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 2 Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 3 Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 4 Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 5 Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [v2.1.5.1] 6

Pocket World 3D Para Hileli MOD APK [2.1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceli ve rahatlatıcı bir 3D bulmaca oyunudur.


Pocket World 3D 2.1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız İpuçları
Oyuncular Pocket World 3D oyununa geldiğinde , oyuncular bütün bir medeniyetin yaratıcısı olma hissini yaşayacaklar. Bu büyüleyici bir bulmaca oyunu başlığı ve oyuncuların deneyimlemesi için çok değerli.


Pocket World 3D v2.1.5.1 MOD APK


Oyun bir bulmaca türüdür, ancak bu türdeki oyunlar oyuncuların cevabı bulmak için çok düşünmelerini sağlayacaktır. Pocket World 3D oyunu, eksiksiz bir şey oluşturmak için nesne parçalarını birleştirme tarzında inşa edilmiştir. Oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin yaratıcısı olma hissini yaşayacaklar. Bu oyunda, genel bir resmini oluşturmak için birbiriyle ilgili şeyler olacak, bunu yaptığınızda oyuncu o oyunu tamamlayacak. 


Pocket World 3D 2.1.5.1 Para Hile Apk


Oyunculara parçalar verilecektir; kamyonlar, evler veya daha pek çok şey gibi bir çok şeyin parçası vardır. Ve kazanmak için, oyuncuların resimdeki parçaların tam konumunu bulmaları ve onları doğru noktaya getirmeleri gerekecek. Büyük parçalar için, oyuncu pozisyonunu kesinlikle hızlı bir şekilde bulacaktır. Ancak çok daha zor hale gelecek küçük şeyler için, önce büyük parçaları kullanmaya çalışın. Başlangıçta, oyuncuya herkes için bir temel sağlanacak ve üzerinde oyuncuların parçaları bir araya getirmesi için pozisyonlar olacaktır. Oyuncu bu oyunda profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsa, tüm resmi görselleştirmek için oyuncunun zengin bir hayal gücüne sahip olması gerekir. Bunu yapabilirseniz, oyuncunun parçaların tam konumunu bulması kolay olacaktır.


Pocket World 3D 2.1.5.1 Altın Hile Apk


Her aşama aynı zamanda daha küçük seviyelere ayrılabilecek ve küçük şeyleri tamamlaması gereken kişi daha büyük olanları ortaya çıkaracak. Örneğin, o oyuncu arabayı ve ardından evi monte etmeden önce, oyuncu üretim sürecinde bir ev inşa edecek. Oyundaki tüm seviyeler tamamlandığında, oyuncu oyundaki aşamaları tamamlamış olur. Bu başlığın benzersiz bir özelliği, köpeklerin zorlanmadan oyunu oynamak için onlarla birlikte zevk aldıkları herhangi bir aşamayı seçmekte özgür olmalarıdır.


Pocket World 3D Elmas Hilesi


Oyuncular, dünyadaki birçok bölgeye özgü her bina stiliyle tüm çalışmaları deneyimleyecekler. İngiltere gibi Avrupa tarzı evler var ve ayrıca eski Çin'den Asya tarzı evler var. Belli bir süre içinde geliştirilirler, önce eski şeyler olurlar ve sonra daha birçok yeni şeyle gelirler.


Pocket World 3D Hile Apk


Bu özellik, oyuncunun hayal gücünü harekete geçirmesini sağlayan şeydir ve oyuncular, oyuncular daha önce olduğu gibi sadece sabit bir kamera açısıyla gözlemlenmezler. 3D grafik formatı sayesinde oyuncular, her farklı parçanın konumunu bulmak için nesnenin etrafındaki her şeyi izlemek için nesneleri döndürebilir. Bu, oyuncuların ihtiyaç duyduklarını hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olacak ve oyuncuların oyunu deneyimlemesini kolaylaştıracaktır.


Pocket World 3D İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Museum Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar