Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 1 Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 2 Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 3 Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 4 Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 5 Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [v1.2.2.2] 6

Auto Defense – Epic Real Castle Battler Para Hileli MOD APK [1.2.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna katılırken, oyuncular kendileri için güçlü bir ordu kurma görevine sahip olacaklar.


Auto Defense 1.2.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tümünün kilitleri açık
Auto Defense bir strateji video oyunudur. Biraz hile ve düşünme gerektiren oyunlara karşı olağanüstü bir tutkunuz varsa, “iyi oyun” çalışmaları ile oldukça ünlü bir üretici olan Gameloft SE tarafından piyasaya sürülen ve geliştirilen oyunlardan biri olarak bu sizin için makul bir seçim olacaktır. süper oyun pazarındaki en klasik seviyede. Bu nedenle kalitesinden emin olabilir ve bu heyecan verici oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Şimdi size bu oyunda daha spesifik ve net şeyler göstereceğim!


Auto Defense v1.2.2.2 MOD APK


Bu, “satranç oynamakla” ilgili bir oyundur – yeni ve modern bir form. Tahtada bir satranç tahtası açmak ve gerçek satranç oyunlarını oynamak için yanınızda oyuncu bulundurmak zorunda kalmanız yerine, sayısız diğer oyuncu ile akıllı telefonunuzda da satranç oynayabilirsiniz. Bu, her harekette becerilerinizi öğrenmenize ve geliştirmenize izin vererek, daha fazla üst düzey oyuncuyla savaşmanıza olanak tanıyan oldukça kullanışlı bir şeydir. Bu masa oyunu ücretsiz olarak yüksek kalitede MoBa tarzında tasarlanmıştır. Özellikle oyunun son sürümünde önceki sürümlerdeki tüm hata noktaları optimize edildi. Aynı zamanda, bulmaca formlarını yeni ve daha çekici bir yönde yükseltin, böylece oyuncuları oyunun zaferini kazanmak için daha da motive edin.


Auto Defense Para Hilesi


Oyuna katılırken, oyuncular kendileri için güçlü bir ordu kurma görevine sahip olacaklar. Bu, satranç karelerinin pozisyonlarına sahip genel takımdır - bu savaşın alanı olarak kabul edilir. Satranç tahtasındaki, özellikle takımınızdaki satranç taşları tamamen sizin tarafınızdan yönetilecek ve kontrol edilecektir. Rakip takımın askerlerine saldırmak ve onları yok etmek için birbirlerine destek olma işlevine sahiptirler. Satranç oynamayı zaten biliyorsanız, bu oyuna başlamakta sorun yaşamayacaksınız çünkü bu sadece nasıl oynandığını değiştiriyor. Ayrıca, düşman takım bilgili olduğunda kazanma arzusu daha da güçlüdür. Oyunda birçok önemli görevi yerine getirmek için daha gelişmiş generallerin kilidini açmanız gerektiğinde, elmas bloklarınızı yükseltmek çok akıllıca olur. Ancak her hareketinizde çok odaklı ve dikkatli olmalısınız çünkü en ufak bir hata bile bir anda kaybetmenize yetiyor. Ve büyük olasılıkla oyun, dikkatsizliğiniz ve bilgelik eksikliğiniz nedeniyle birçok pişmanlıkla bitecek.


Auto Defense Elmas Hilesi


Birçok faktör çekici bir satranç oyunu yaratacaktır. Aslında oyuncuların kıvrak zekasıyla oluşturulacaksa, bu oyunda aralarındaki parite aynıdır. Satranç stili, heyecan verici ve kompakt bir dokunmatik ekranla satranç oynarken oyuncular için özel bir vurgu oluşturur. Oyuncunun vizyonunu açan ve daha yaratıcı merak uyandıran çok çeşitli bir şampiyon sistemi ile birçok farklı yıkım seviyesi var.


Auto Defense Bölüm Hilesi


Görüldüğü gibi, sadece çekici satranç ekranı yaratıcısına değil, aynı zamanda grafiklere ve oynanışa da yansıyan yüksek kaliteli bir oyundur. Grafikler çok keskin ve güzel tasarlanmış, bu da oyuncuların tatmin olmasını zorlaştırıyor. Ek olarak, yeni seviyeler sizi farklı kilit açmalara götürecek, oyuncuları onlar hakkında son derece heyecanlandıracak ve ne kadar çok oynarsanız oyunu o kadar çok seveceksiniz.


Auto Defense Hile Apk


Auto Defense beyninizi çalıştırmanıza ve çok iyi düşünmenize yardımcı olan bir oyundur. Oyuncu tarafında çok fazla gri madde ve parlak hesaplamalar gerektiren bir oyun olduğu için, hem zihinsel rahatlık hem de hafıza ve düşünme faaliyetleri için faydalı olan her kişi için deneyimlemeye değer. Üstelik bu oyun, oyuncular için can sıkıcı reklamlar içermiyor ve oyuncuların kendi yollarıyla eğlenmelerine ve benzersiz seviyeler oluşturmalarına izin veriyor.


Auto Defense hile nasıl indirilir?


Bunları mod modu ile deneyimlemek istiyorsanız mod sürümünü indirip güncelleyebilirsiniz! Bu mod ile indirirken root kullanmanıza ve ayrıca oynamanız gerektiğinde internete bağlanmanıza gerek kalmaz. Üstelik keşfedebileceğiniz daha uygun noktalara sahiptir. Bu nedenle, bu oyunu sağlıklı amaçlar için değerlendirebilir ve sonuna kadar kullanabilirsiniz! Umarım satrançta gerekli becerileri geliştirir ve oyunu kazanmak için birçok puan kazanırsınız!


Auto Defense – Epic Real Castle Battler indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dr. Driving 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar