Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 1 Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 2 Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 3 Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 4 Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 5 Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [v4.1.0] 6

Construction City 2 Bölüm Hileli MOD APK [4.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. inşaatta kullanmanıza yardımcı olacak vinç, ekskavatör, traktör vb. gibi 25'ten fazla araç sunacak olmasıdır.


Construction City 2 4.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bölüm Hilesi Tüm Leveller Açık
İnşaat mühendisliği tutkunuz varsa ve bunu bir kez deneme fırsatına sahip olmak istiyorsanız, Construction City 2, bu oldukça popüler bir oyundur ve birçok genç bunu bulur. Kendinize meydan okumaya gelin ve inşaat alanında daha fazla deneyim öğrenin. Oyunculara heyecan verici ve çekici bir oyun sunacak. Oyunun getirdiği incelikli ve kapsamlı yapım adımlarının keyfini çıkarmak için hızlıca kurun!


Construction City 2 v4.1.0 MOD APK


Bu oyuna gelirken ilk şaşıracağınız şey, inşaatta kullanmanıza yardımcı olacak vinç, ekskavatör, traktör vb. gibi 25'ten fazla araç sunacak olmasıdır. Bu araçların her birinin sahip olacağı inşaatçıların çabayı azaltmasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olabilecek kendi işlevi. 


Construction City 2 hile nasıl yapılır


Çeşitli renk ve şekillerde tasarlanmışlardır ve oyuncuları her görüntünün karmaşıklığı ve netliği ile çok heyecanlandırır. Oyuncuya gerçekçi bir his verir. Sahip olduğunuz bu avantaj nedeniyle, farklı seviyelerde birçok eseri tamamlamak ve inşa etmek için lütfen bunlardan yararlanın.


Construction City 2 Para Hilesi


Construction City 2, oyunculara en çok sevdikleri temayı özgürce seçip oynayabilmeleri için birçok tema verecek. Özellikle oyun, oyuncular için yedi olağanüstü temalı dünya sağlar; her temanın farklı bir içeriği ve oyun stili olacaktır. Sadece bu değil, her gün yeteneklerinize göre seviyeleri güncelleyecektir. 169'dan fazla seviye yükseltildi ve güncellendi. Ayrıca kendi yolunuzda köprüler ve binalar inşa etme şansınız da var. Kendinizi dürüst bir inşaatçı, tasarımcı olarak görün ve muhteşem ve güzel binalar yaratın. Ayrıca, özgün ve modern binalardan şehriniz için yeni şeyler yaratmanız, şehrinizin daha güzel olmasına katkı sağlayacaktır.


Construction City 2 Vinç Hilesi


Oyunun yaratıcı bir üreticisi var ve kullanıcılara bu oyunda çizilen görüntülere hayran kalmalarını sağlıyor. Görüntüler benzersiz bir şekilde oluşturulur, keskin HD modunda sunulur ve kullanıcılara harika bir izlenim verir. Sadece bu da değil, ses modu da oyuncuları cezbeden en akılda kalıcı şey, özellikle yumuşak ve dinamik fon müziği. 


Construction City 2 Bölüm Hilesi


Birbirinden tesadüfi şarkılarla dolu koşuşturma ve birçok heyecan verici olay, oyuncuların ilgisini çekti. Burada bahsetmek, gerçek fizik olmadan olamaz; Bu oyun, oyuncuların özel fizik türleri ve gerçekte nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmaları için daha fazlasını yarattı.


Construction City 2 Hile Apk


Bu oyun popüler olduğu ve tüm dünyada birçok kişi tarafından kullanıldığı için, bu yüzden İngilizce, Almanca, Fransızca, Tayca gibi diller ve diğer birçok ülke gibi dil sistemindeki oyuncuları desteklemiştir. Bu, oyunculara bir avantaj sağladı ve oyunu anlamalarını ve verilen talimatları anlamalarını kolaylaştırdı.


Construction City 2 apk indir


Kamyon sürmek, çizici kullanmak veya diğer cihazları hassas bir şekilde kontrol etmek gibi özel görevleri deneyimleyebilirsiniz. Kendinize en görkemli şekilde isteklerinize göre bir şehir inşa edelim.


Construction City 2 İndir (MOD, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Oto Gangsterleri APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar