Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 1 Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 2 Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 3 Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 4 Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 5 Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.3.497] 6

Konuşan Tom Jetski 2 Para Hileli MOD APK [1.5.3.497] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tom, Angela, Hank ve Ginger dahil olmak üzere istediğiniz yarışçılar arasından seçim yapabilirsiniz.


Konuşan Tom Jetski 2 1.5.3.497 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Elbette Talking Tom oyunu, sevimli küçük kedileri sevmeniz için çok yeni değil. Oyuncunun sözlerini mizahi bir şekilde taklit eden şık bir sesle, sizi her zaman gülümsetebilir, acıktıklarında, kirliyken onlara bakabilir, büyük olduğunda kedi için yeni şeyler satın alabilirler. Hepsi evcil hayvan beslemek gibi. Oyunun kalitesini sürekli iyileştirmek ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak. Tom'un en sevdiği kediye daha keyifli bir deneyim sunması beklenen Konuşan Tom Jetski 2 olarak yeni bir sürüm artık mevcut.


Konuşan Tom Jetski 2 v1.5.3.497 MOD APK


Konuşan Tom Jetski 2 normal Konuşan Tom sürümlerinden tamamen farklıdır. aynı zamanda kullandığınız karakterdir. Bu tropikal adada güzel güneş ve rüzgar ve canlı yaz ile uzun bir yaz tatili. Bu nedenle, oyuna dahil olan tüm aktiviteler plajla ilgilidir. Göreviniz, karakterinizin denizde yapılan oyunlara katılması, altın paraları toplaması ve bunları, oyunda bulunan mağazanın modern kanolar olarak sunduğu eşyalar için alışveriş yaparak yarışmada şampiyonluğu kazanmaktır. Oyundaki en modern 8 kaykayın hepsini toplayın ve Talking Tom Jetski 2'de hayranlık uyandıran bir yarışçı olun.


Konuşan Tom Jetski 2 - Para Hilesi


Güzel kumsalların temiz havası, heyecan verici deniz oyunları ve Konuşan Tom Jetski 2'nin boğucu havası en çok oyuncuyu cezbeden şey olacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz beş dünya var: Angela's Beach Resort, Ben's Science Lab, Ginger's Sandcastle, Hank's Surf Shack ve Tom's Treasure Island. Her yerin kendine has özellikleri vardır, bu yüzden lütfen her yeri ziyaret edin; oyunun getirdiği benzersizliğe şaşıracaksınız.


Konuşan Tom Jetski 2 APK hile


Tom, Angela, Hank, Ben ve Ginger dahil olmak üzere istediğiniz yarışçılar arasından seçim yapabilirsiniz. Her karakterimizin bir yarış teknesi var. Her ırk, fethetmeniz için yeni bir mücadeledir. Yarış yolunda pek çok engel var; oyuncular, karakterlerini alt etmek için kontrol etmeli, kazanan tek kişinin sahip olduğu gizli hediyeyi elde etmek için olabildiğince çok altın toplamalıdır. Sadece bu da değil, bonus aynı zamanda tatil köyünüzü yaratmanıza, onu en modern ve lüks tatil yeri olacak şekilde dekore etmenize ve karakterinizi geliştirmenize yardımcı olur.


Tom Jetski 2 APK Dayı


Konuşan Tom Jetski 2, tasarım, özellikler ve çeşitli oyun içi öğeler açısından sürekli olarak üretilmekte ve güncellenmektedir. Yalnızca tüm yaş grupları için uygun basitliğe ve üst düzey eğlenceye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yayıncının Talking Tom Camp , My Talking Angela veya My Talking Hank gibi ilginç bulabileceğiniz birkaç ilgili oyun önerisi de vardır . Heyecan verici yazı Tom ve arkadaşlarıyla birlikte heyecan verici okyanus yarışlarıyla yaşayın. Oyunlar google play'de ücretsiz olarak mevcuttur, ancak ödemeden önce düşünmeniz gereken gerçek parayla satın alınabilecek birkaç ürün vardır.


Konuşan Tom Jetski 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Modern Warplanes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar