Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Castle Defender Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Castle Defender Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi TD oyununda - kale savunma oyunlarında kraliyet krallığının kalesini savun!


Castle Defender 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz alışverişler
  2. Almak istediğiniz ürünü seçin
  3. Satın al düğmesine tıklayın (düğmeye basılmazsa, oyunu İnternet ile başlatın.)
  4. Ödeme hatası olan bir pencere göründükten sonra (Uygulamanın bu sürümü ödeme sistemi ile çalışmayı desteklemiyor yazısı alınca) kapatın
  5. Tebrikler seçtiğiniz öğe başarıyla satın alındı.


Castle Defender v2.0.0 MOD APK


Kule Savunma oyun türünde bir oyun, bu oyun türü oyun dünyasında uzun süredir varlığını sürdürüyor. Bu türdeki oyunlar, bu oyun türünü sevenler tarafından her zaman sevilir ve memnuniyetle karşılanır. Aynı türden diğer oyunlar gibi, bu oyun da oyunculara düşman saldırılarına karşı savunmaya odaklanan klasik bir oyun sunacak. Ancak Castle Defender oynanışı ve diğer oyunlardan birçok farklı özelliği var. Oyuncular yerine diğer oyun oyuncuları gibi kuleleri veya yapıları yükseltmek zorunda kalacaklar, bu oyun daha güçlü olmak için güçlü Kahramanları yükseltecek.


Castle Defender 2.0.0 Para Hile Apk


Bu oyun, Tower Defense türünden esinlenen çok başarılı oyunlardan biri haline geldi. Bu oyun, çekici oynanışın yanı sıra heyecan verici oynanıştan memnun hissetmenize yardımcı olacak bir oyun olacak. Castle Defender, savunma türü oyunlara benzer klasik bir oynanışa sahiptir. Göreviniz kuleler inşa etmek, kahramanları çağırmak, düşmanın tehlikeli saldırılarına dayanmak için onları yükseltmeye devam etmek. Bu kahramanlar ayrıca benzersiz becerilere sahiptir; oyuncular bu becerileri telefon ekranından kolayca etkinleştirebilirler. Dokunma ve kaydırma gibi basit manipülasyonlarla, oyuncular güçlü becerileri yüksek verimlilikle ortaya çıkarabilirler.


Castle Defense APK DAYI


Bu oyun türü ile birçok farklı zorluk seviyesine sahip bölüm sayısı en çekici noktalardan biridir. 250'den fazla seviye ile oyuncular, her zaman kalenizi istila etmek isteyen tüm canavarları yok etmeye hazır ve rahatça savaşabilir. Oyun ayrıca, oyuncuların birçok farklı stille savaşmasına izin veren birçok farklı oyun modu sunar. Birçok farklı oyun seviyesi ve modu ile, oyuncuların birçok dövüş stilinde ustalaşmasını ve makul stratejilere sahip olmasını gerektirir. Sadece bu değil, oyuncunun seviyelerde daha kolay geçmelerine yardımcı olmak için daha güçlü hale gelmek için kahramanları da yükseltmesi gerekiyor.


Castle Defense hile


Castle Defender Premium'un birçok güçlü kahramanı vardır ve her an savaşa girmeye hazırdır. Güçlü ve farklı güçler ve becerilerle, her kahramanın farklı bir gücü ve farklı seviyelerde uygunluğu vardır. Bu kahramanları yükselttiğinizde, bu kahramanlar gelişebilir ve daha da güçlü hale gelebilir ve kahramanın becerilerini yükseltebilirsiniz. Kolayca etkinleştirilen güçlü becerilerle, oyuncular mücadele seviyelerini çok hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirler.


Castle Defense 2 mod apk


Kahramanların gücünü yükseltebilmek için oyuncular, kahramanları için ekipmanı da yükseltebilirler. Kahramanlara benzer şekilde, bu öğeler de bu öğeleri yükseltebilir veya daha güçlü niteliklere sahip öğeler alabilir. Bu ekipmanı yükseltebilmek için, çok farklı ekipmanı yükseltmek için nadir malzemeler de bulmalısınız.


Castle Defender Alışveriş Hile Apk


Castle Defender Premium: Hero Idle Defense TD oynarken, yıkıcı güce sahip canavarlarla mücadele seviyeleriyle de karşılaşacaksınız. Bu canavarların aynı zamanda farklı güçleri ve güçleri vardır, bunlardan bazıları uzun menzilli saldırabilir, Kahramanların saldırılarına karşı koymak için kalkanlar kullanabilir ve hatta uçabilirler. Kahramanlarınızın güçlerini bu kötü düşmanlara karşı savaşmak için kullanmalısınız. Oyuncular, düşmanı yok edebilmek için dikkatlice danışmalı ve hazırlanmalıdır. Oyuncu zor seviyelerden geçtiğinde, ödül oyuncunun çabasına değer. Değerli ödüller ve birçok kaynak, oyuncuların bir sonraki oyun seviyesini hızlı ve kolay bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.


Castle Defender APK indir


Castle Defender Premium, Castle Defender: Hero Idle Defense TD'den bir yükseltmedir. Bu yükseltme ile, yayıncı oyunculara çekici ve kullanışlı avantajlar sağlayacak ve oyuncuların başlamasını kolaylaştıracak. Oyuncular, özel avantajlara sahip olabilmeleri için VIP'nin kilidini açabilecekler. Ayrıca, oyunculara güçlü ekipman ve nadir malzemeler satın almaları için 500 mücevher verilecek. Oyun, tüm oyuncular tarafından sevilen bu türdeki en başarılı oyunlardan biri oldu. Eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oynanışa sahip olan bu oyun, oyuncuların okuldan sonra ve stresli işlerden keyif almasına yardımcı olabilir. Kaledeki herkesi kurtarmak ve en büyük stratejist olmak için bu oyunu hemen indirin.


Castle Defender indir (MOD, Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Manor Matters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar