Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.3] 1 Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.3] 2 Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.3] 3 Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.3] 4

Jumping Ninja Battle Para Hileli MOD APK [4.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda benzersiz bir 3vs3 maç olacak; oyuncunun düşmanı yok etmek için karakterini kontrol etmesi gerekiyor.


Jumping Ninja Battle 4.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ninja yeteneğini duydun mu? Eğer öyleyse, Jumping Ninja Battle, bu gizemli ninja karakterini daha iyi anlamak için süper bir üründür. Bu eğlenceli oyun sizi farklı seviyelere çıkaracak ve bu iki ninjayı da kontrol edeceksiniz. Üç karakter arasındaki güçlerinizi birleştirin ve diğer üç rakibi ele geçirmek için mükemmel bir güç yaratın. Diğer taraftaki tüm rakiplerin güçlerini ve hayatlarını almak için benzersiz eşlik eden silahlar hazırlamanız yardımcı olacaktır.


Jumping Ninja Battle v4.1.3 MOD APK


Jumping Ninja Battle oyununda karşı tarafın tüm üyelerine meydan okumak için ninjaları kontrol eden biziz. Ayrıca rekabet edebilmek için en güçlü üç adayı belirlemeniz gerekiyor. Gruptaki her kişinin belirli bir görevi vardır: birbirini desteklemek ve savaşmak için eşit olarak bölünmek. Bir kişi diğer tarafı çabucak yok ederse, geri dönün ve mücadeleyi tamamlamak için diğer 2 kişiyi destekleyin.


Jumping Ninja Battle Para Hilesi


Elbette görevi yerine getirmek için üç kişiyi de kontrol etmek zor olacak, bu yüzden sadece talimat vermeniz yeterli, karakterler otomatik olarak saldıracak. Sahip olduğunuz tüm dartları kullanın, ardından diğer tarafa saldırmak için duvarları geçin. Diğer taraf da güçlü bir rakip ve yok etmesi çok zor. Bu nedenle, dolaylı kontrol eylemleriyle de tam potansiyelinizi göstermeniz gerekir.


Jumping Ninja Battle Altın Hilesi


Oyuncular farklı katlara sahip bir eve getirilecek ve dövüş yapacaklar. Her bir kişinin diğer taraftaki bir kişiyle savaşabilmesi için düşmanı her katta yukarı çekmeniz yardımcı olacaktır. Böylece karakterimizin takım arkadaşları için yaşadığı trajediyi sınırlayacaktır. Savaş yeteneğini daha da yükseltmek için tüm gücü yükseltin. Düşmanla uğraşmak çok zor olacak ve çok zaman alacak.


Jumping Ninja Battle Hile Apk


Zorluk her seviyede kademeli olarak artacak ve ayrıca ilerlemeyi hızlandırmamız gerekiyor. Ancak kahramanları iyi durumda tutmamız ve yok olmamak için yeterli sağlığa sahip olmamız gerekiyor. Daha spesifik olarak, değerli eşyaları yakalamak ve her zaman her şeyi gözlemlemek gerekir. Oyuncular, kötü bir durum ortaya çıkarsa kaçmak için duvarı kırmak için karakterlerini kontrol etmelidir.


Jumping Ninja Battle Apk indir


Karakterinizi hareket ettirme sürecinde o odada herhangi bir eşya olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Bu, bu değerli eşyaları elde etmemize yardımcı olmak içindir. Bu öğeler özel dart olabilir veya güç kartları da olabilir. Bir güç kartı aldığınız için şanslıysanız, rakibinizi yok etme yeteneğiniz tamamen yüksektir.


Jumping Ninja Battle Apk Son Sürüm


Buradan Jumping Ninja Battle, yaratıcı oynanışıyla sizi heyecanlandıracak gibi görünüyor. Aslında ninjaların genellikle çok gizemli olduklarını ve tırmanma konusunda her zaman özel inisiyatifleri olduğunu da biliyoruz. Oyuncular oyunu kontrol etmek için yeteneklerini tam olarak kullanmalıdır. Her maç, diğer grubun tüm rakiplerini yok etmek için sahip olduğumuz tüm güçlü silahları gösterdiğimiz zaman olacak.


Jumping Ninja Battle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Craft of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar