Unheard Full MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 1 Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 2 Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 3 Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 4 Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 5 Unheard Full MOD APK [v1.0.4] 6

Unheard Full MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular korkunç ve gizemli cinayet vakalarının derinliklerine dalarken ve egzotik hikaye odaklı unsurlarla akıllara durgunluk veren bulmacaları çözerken benzersiz ve sarhoş edici bir vaka çözme deneyimi sunuyor.


Unheard 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 53,99 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Unheard, yeni bir anlatı tarzına sahip bir rol yapma macera oyunudur ve herkesin bir dedektif olarak daha sürükleyici hale gelmesi için birçok nefes kesici ve ilgi çekici unsurla birlikte gelir. Üstelik hikaye anlatma yöntemi ve durumları akıllara durgunluk veriyor ve küçük etkileşimlerle oyuncular için her zaman yeni sürprizler yaratacak.


Unheard v1.0.4 MOD APK


Unheard'ın konusu, etkileyici mesajlar vermek için dedektif ve aksiyon unsurlarını mükemmel bir şekilde harmanladığı için sanatın zirvesidir. Oyuncular tehlikeli işlerde çalışan dedektifler olacaklar ve katillerin bıraktığı sayısız zorluğun ve karmaşık bulmacaların üstesinden gelirken her zaman hayatı ilk sıraya koymak zorunda kalacaklar. Hikaye anlatma unsuru da insanların deneyimlerine büyük katkı sağlıyor. Her durum gergin ve göreve uygun bir resim haline geldiğinde daha sürükleyici hale gelmek için teşvik edicidir.


Unheard Full Apk indir


Vakaları çözmek oyuncuları her zaman büyük tehlikeye atacaktır, ancak bunların arkasındaki sırlar ve gerçekler, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya veya yaratıcılıklarına değer. Ayrıca, suikastçılara veya önemli ipuçlarına ulaşmak için gizli oyun öğelerinden yararlanarak birçok karmaşık konumdan geçmeleri gerekir. Herkesin oyundaki ilerlemesine bağlı olarak daha şaşırtıcı şeyler ortaya çıkacak ve onlara profesyonel bir dedektif olmanın ekstra heyecanını verecek.


Unheard Para Hilesi


Unheard oyununun en etkileyici özelliği, suçları çözmek veya ilgili şüphelileri takip etmek için gelişmiş modern ekipmanlardır. Cihazların çeşitliliği de belirli bir miktarda etkileşim gerektirir ve hatta önemli bilgileri yakalamak için gereken süre boyunca gizli konumlara yerleştirilmesi gerekir. Oyuncunun gözbebeklerini çözmedeki hareketleri ve taktikleri önemlidir ve vakalardaki tüm gizemleri ortaya çıkarmak için istenen sonuçları verecektir.


Unheard Tam Sürüm Apk


Oyuncuları, vakalardaki gizemleri açığa çıkarırken tehlikeli dedektif olmanın büyüsüne kaptırmak için heyecan verici ve yoğun bir hikaye anlatma stili. Vaka çözme veya kötü adamları vurma ile ilerlemek için çevreyi keşfeden ve çevreyle etkileşime giren oyuncular için yukarıdan aşağıya bakış açısına sahip güzel görseller. 


Unheard Hile Apk


Mutlak karmaşıklığa sahip akıllara durgunluk veren bulmacalar, oyuncuların çevreyi okuma ve rehberlik veya ipucu olmadan gizli ipuçlarını bulma duyularını harekete geçirir. Oyuncuları inançsızca korkutmak veya hayal kırıklığına uğratmak, hatta vakaların ardındaki korkunç gerçeği öğrenmek için derinlemesine genişleme ile büyüleyici vakalar. Oyuncuların şüphelilerden kanıt veya ipucu toplamak ve daha fazlası için birden fazla amaç için kullanması ve kullanması için üst düzey özelliklere ve işlevlere sahip çeşitli cihazlar.


Unheard indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Extreme Car Sports APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar