Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Car Industry Tycoon Para Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Araba fabrikanızı inşa edin ve yönetin! İşinizi büyütün, para kazanın ve harika arabalar üretin. Bir araba fabrikası yöneticisi ve milyarder olun.


Car Industry Tycoon 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi (harcadığınızda artar)
  2. Sınırsız Elmas hilesi (harcadığınızda artar)
Bu modern günde herkes bir arabaya sahip olmak istiyor. Çünkü herkes için çok uygun bir ulaşım aracıdır. Bu nedenle günümüze kadar dünyadaki araba sayısı hızla artmaktadır. Bunun bir sonucu, otomotiv endüstrisinin her zamankinden daha müreffeh hale gelmesidir. Bir araba üretim zincirine sahipseniz, kesinlikle dünyanın en zengin insanları listesinde olacaktır. Bu başarıya gerçek hayatta ulaşmak için çok fazla çaba gerekiyor, Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator çok daha kolay. Bir araba imalat fabrikası zincirinin sahibi olma hissini denemek ister misiniz? 


Car Industry Tycoon v1.6.6 MOD APK


Gerçekten, Car Industry Tycoon oyuncuya çok farklı bir his veriyor. Tıpkı bir simülasyon oyunu gibidir ve minimum grafik kullanır. Oyuncular oyuna girdiklerinde, tasarımın daha önce hiçbir oyuna benzemediğini hissedecekler. Oyundaki şeyler Origami'den alınmış gibi görünüyor. Çok detaylı gibi açısaldırlar ve çeşitli renkler dizisine eklenirler. İşler artmaya başladığında, yani sanayi parkınız genişlediğinde, fabrikanın işleyişi çok ritmik görünüyor. İnternette düzenli olarak video memnuniyetini izlerseniz, benzersiz bir benzerlik olacaktır. Bu otomobil üretim hattının ölçeği gittikçe büyüyecek ve sizi daha da heyecanlandıracak. Muazzam bir mirasın içinden süzülmek ve ona gerçekten sahip olmak, bu duygu gerçekten biraz gurur getiriyor.


Car Industry Tycoon 1.6.6 Para Hile Apk


Gerçekten, Car Industry Tycoon tipik bir boşta kalma oyununun basit oyununu takip eder. Yani, oyunla çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Diğer oyunlarda bir başka zorlu faktör de çok sınırlı para birimidir. Boşta kalma oyunu, paranızın tekrar katlanarak artmasına izin verir. Bu, oyuncuların çok ayrıntılı hesaplamalar yapmak zorunda kalmadan oyunda herhangi bir şey satın almak için özgürce harcama yapmalarına olanak tanır. Ancak başlangıçta rahatsızlıkla yatırım yaparsanız bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Daha sonra büyük miktarda sermayeye sahip olduğunuzda, her şeyi geliştirmekte özgürsünüz. Bu noktada, oyuncu birçok mevcut malzeme ile yetenekli bir tasarımcı haline gelir.


Car Industry Tycoon 1.6.6 Elmas Hile Apk


Sizin gibi bir otomobil üreticisi için pahalı modeller bir öncelik olmalıdır. Başarılı bir iş kurduğunuzda ve büyük miktarda para aldığınızda, önümüzdeki dönem için iş stratejinizi düşünün. Bu gerçekten önemli bir şey. Oyun size birçok farklı benzersiz seçenek sunacak. Cabriolet, yenilikçi tasarımı nedeniyle birçok insanın sevdiği bir otomobil - Katlanır tavan. Spor arabalar hızlı satarlar çünkü en ucuz, kompakt ve yüksek hızlıdırlar. Egzotik arabalar, Geleceğin arabaları,… 12 tür arabanın tümü benzersiz tasarımlara sahip pahalı arabalardır. Sadece bu türden bir araba sattığınızda, kazandığınız para, ucuz arabalardan birkaç düzine kat daha fazla olacaktır. Genel olarak, paranın cebinize akmasını sağlamak için doğru şekilde yatırım yapmanız gerekir. Kendinize dev bir otomobil üretim endüstrisi kurun.


Car Industry Tycoon apk hile


Çalışkan çalışanları işe aldığınızda, üretim sistemini hızlı bir şekilde çalıştıracaklar. Bu insanlar daha önce eğitildikleri için çok yetenekliler. Ücretleri de oldukça yüksek, bu nedenle zaman kaybetmemek için tüm bu kaynaklardan yararlanmalısınız. Dahası, oyun ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı teknolojik güncelleme sunuyor. Bahsedildiği gibi, başlarken fabrikanız oldukça küçük, çok büyük değil. Bu, bitmiş ürünün üretim hızını yavaşlatır. Paranız olduğunda, bu makineleri daha güçlü hale getirmek için yükseltmelisiniz. Üretimi genişletmek için daha fazla yere sahip olmak için yeni binaların da inşa edilmesi gerekiyor. Sektörünüz ne kadar büyükse, o kadar hızlı zenginleşirsiniz. İşçilere ek olarak, uzaktayken işleri hızlandırmak için daha fazla makine mühendisi ve yönetici tutabilirsiniz. Çünkü çevrimdışıyken her şey yine her zamanki gibi olacak, bu yüzden bu insanlar işçilerin bitmemiş işe devam etmelerine izin verecek. AFK olsanız bile paranız artmaya devam ediyor.


Car Industry Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Brawl Universe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar