Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 1 Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 2 Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 3 Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 4 Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 5 Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [v2.26.65300] 6

Super Brawl Universe Para Hileli MOD APK [2.26.65300] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nickelodeon’un tüm zamanların en popüler şovlarından ikonik karakterlere katılın ve nihai aksiyon hesaplaşmasında onunla savaşın


Super Brawl Universe 2.26.65300 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Nickelodeon, insanları Nick Football Champions, Sky Whale, Henry Danger Crime Warp, PAW Patrol Pups to the Rescue, TMNT: Brothers Unite, Llama Spit Spit gibi hissettiren çeşitli çizgi film oyunlarıyla ünlüdür ... Son zamanlarda Super Brawl'ı yayınladılar. Evren oyunu popüler çizgi film karakterleri ve birçok dikkate değer özellikten oluşur.


Super Brawl Universe v2.26.65300 MOD APK


Super Brawl Universe oyununa girin ve tüm zamanların Nickelodeon'un ikonik karakterlerini oynayacaksınız. Yayıncı Nickelodeon, Super Brawl Universe gibi harika aksiyon oyunları yaratmak için en popüler programı çalıştırıyor. En sevdiğiniz animasyon karakterinin yanı sıra Sünger Bob, İstilacı Zim, Çocuk Tehlike, Danny Phantom ve daha fazlasını içeren çeşitli filmlerden karakterler olan Nick'i hareket ettireceksiniz. Krusty Krab, Gürültülü Ev, Avatar Hava Tapınağı ve diğer tüm harika yerlerde savaşacaksınız.


Super Brawl Universe Para Hilesi


Her takımdaki karakterleri bir araya getirin ve Nickelodeon animasyon serisinden yeni karakterler ve nostalji alarak savaşın. Çizgi filmdeki favori karakterler harika bir takım oluşturacak. Ekip; SpongeBob, Avatar Aang ve Teenage Mutant Turtles, Korra, Lincoln Loud ve Arnold'dan oluşur. Geçtiğiniz aşamaya bağlı olarak yeni karakterler eklenecektir. Oyun, sıralamaları sürekli olarak güncelleyecektir, bu nedenle yüksek pozisyonu elde etmek için dikkatlice savaşmalısınız. Yolculukta ücretsiz yakıt toplayacak, onu dövüşçünüzü yükseltmek ve diğer oyuncularla rekabet etmek için kullanacaksınız.


Super Brawl Universe Hile Apk


Super Brawl Turnuvası'nın hikayesine göre savaşacaksınız. Dövüşürken becerilerinize diğer oyuncularla meydan okuyun. Zorluk seviyesine bağlı olarak 1'e 1'e karşı dövüş ve 3'e 3 kavgalar ile istekte bulunuyorsunuz. Listelerde tırmanmak için savaşan milyonlarca oyuncu ile. Dereceniz ne kadar yüksekse, ödül o kadar yüksek olur. Bir dereceye kadar, nadir 4 yıldızlı karakterlere sahip olacaksınız ve rekabete hakim olacaksınız. Super Brawl Takımı onurlandırılacak. Oyun, oyuncuların 3. taraf sosyal medya uygulamalarına bağlı bilgileri, kişisel ve kişisel olmayan verileri kaydetmesine olanak tanır. Super Brawl Universe'ü indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak uygulamadaki bazı öğeler gerçek paranın bedelini ödemek zorundadır. Uygulamada daha fazla içerik ve satın almadan önce düşünün. Super Brawl Universe, uygulamada reklamlar içerebilir.


Super Brawl Universe APK Son sürüm indir


3D grafiklerle oyundaki sahnenin birçok rengi var. Karakter, oynaması eğlenceli olan orijinal çizgi filmle aynı şekilde tanımlanmıştır. Ses canlıdır ve oyundaki birçok ayrıntı dikkatlice incelenir. Nickelodeon yayıncıları, eksiksiz bir oyun için en son özelliklerden haberdar olmak için dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan geri bildirim alır. Super Brawl Universe MOD, oyuncuları hem garip içerik hem de göz alıcı arayüz açısından çeken bir oyundur. Yeni oyunun 30 Mart 2021'de bir güncellemesi var ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler aldı. Umarım gelecekte Nickelodeon, Super Brawl Universe gibi heyecan verici oyunlar yaratır. Ne beklemeli, kurmalı ve boş zamanınızı dünyanın her yerinden milyonlarca insanla deneyimlemelisiniz.


Super Brawl Universe İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Royale - Futbol Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar