Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 1 Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 2 Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 3 Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 4 Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 5 Offroad Online Para Hileli MOD APK [v8.4] 6

Offroad Online Para Hileli MOD APK [8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, dünyanın en uzak bölgelerini veya tam bir yolun olmadığı yerleri simüle edecek.


Offroad Online 8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Çok para kazanmak için bir şeyler satın alın
Taşımacılık endüstrisi çok güçlü olduğu için, hemen hemen her yer ulaşım için bir yol görevi görebilir. Uzak ve engebeli arazideki toprak yollara veya kuma benzer. Bu tür arazilerde kolaylıkla hareket edebilmek için Offroad arabaları kullanmalıyız. Ve son zamanlarda Offroad Online olan mobil platformda Offroad araç simülasyonu alanında uzmanlaşmış bir oyun ortaya çıktı . Bu oyunda, oyuncular süper gerçekçi fizik mekaniğine sahip nakliye kamyonları kullanacaklar. Dahası, oyuncuların bu sektördeki kurallara uyması ve Offroad arazisinde her yere birçok şeyi taşıması gerekir.


Offroad Online v8.4 MOD APK


Basit ve detaylı bir şekilde tasarlanan konsol ile oyuncuların aracı daha kolay kontrol etmesine ve çalıştırmasına yardımcı olacak. Sadece sıkça gördüğümüz temel kontrol düğmeleri değil, aynı zamanda çalıştırma, vites kutusu, dönüş sinyalleri gibi başka işlev düğmeleri de vardır.


Offroad Online Para Hilesi


Offroad Online oyununda, oyuncunun görevi karma işler ile sayısız sözleşme yapmaktır. Oyuncunun en çok maruz kalacağı arazi dağların derinliklerinde ücra yerler olacak veya asfalt yapısına sahip olmayacak. Bu tür arazi çok karmaşıktır ve havanın etkisiyle kolayca deforme olur. Bu nedenle oyuncuların hareket ederken dikkatli olmaları ve aracı sürekli olarak dengelemeleri gerekiyor. Bu oyun aynı zamanda aracın dikkatsizce hareket etmesi durumunda dengesiz hale gelmesini sağlayan gerçek bir fizik mekanizması uygulayacaktır.


Offroad Online Yakıt Hilesi


Sadece sürüş simülasyonu değil, bu oyun aynı zamanda bir sürücünün günlük hayatını da simüle edecek. Günlük görevleri benzin doldurmak, dinlenmek, araçları kontrol etmek vb. Olacaktır. Sürücünün sağlığı garanti edilmezse, sürüş derecesi ciddi şekilde etkilenecek ve hareket halindeyken kolayca kazaya neden olacaktır.


Offroad Simulator Online APK DAYI


Bu oyunda araçların korunması da oldukça önemlidir. Elbette bu araçlar uzun süreli olduklarında bir miktar hasar olacaktır. Dayanıklılığı test etmek için, oyuncunun bir garaj veya araba tamircisi gibi bir yere taşınması gerekir. Bu yerlerde oyuncular arabalarında tamirat yapabilir veya bazı şeyleri değiştirebilirler.


Offroad Online Hile Apk


Pek çok ünlü üreticinin birçok farklı otomobil türü vardır, sadece bu araçlar değil, bu araçlar belirli bir amaç için tasarlanmıştır. Oyuncunun seçtiği sözleşme türüne bağlı olarak, konumu ve mesafesi istatistik olacaktır. Bu bilgilere dayanarak, oyuncular yalnızca taşıma işlemini gerçekleştirmek için yalnızca 1 araba seçebilirler. Oyuncular, sözleşmenin uygulanması sırasında diğer arabalara geçiş yapamaz, bu yüzden dikkatli bir şekilde seçim yapın.Offroad Online APK Son Sürüm indir


Bu oyun, dünyanın en uzak bölgelerini veya tam bir yolun olmadığı yerleri simüle edecek. Bunlar, oyuncuların en sevdikleri arabalarla keşfetmeleri için uygun yerler olacak. Ayrıca haritada oyuncular için sayısız ilginç yer var. Bu sitelerin hepsinin belirli bir etkisi vardır ve moteller ve ikmal istasyonları gibi belirli bir amaca hizmet edecektir. Oyuncular sadece bu oyundan zevk almakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşları veya belirli bir sürücü grubuyla da katılabilirler. Herkes özel fırsatları ve harika ödülleri bir araya getirebilir. Sadece bu da değil, ayrı bir model seçip bu oyunda sloganı olarak kullanabilirler. Elbette, arkadaşlarınız ve benzer düşünen sürücüleriniz varsa bir simülasyon oyunu daha ilginç hale gelecektir.


Offroad Online'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Gangster Crime 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar