Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 1 Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 2 Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 3 Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 4 Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 5 Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.12.02] 6

Battle Royale FPS Shooter Mega Hileli MOD APK [1.12.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların düşmanları hızla yok etmesine yardımcı olmak için silah hasarı yükseltilebilir.


Battle Royale FPS Shooter 1.12.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. -Tanrı modu
  2. -Maks Ceket
  3. -Sonsuz mermi hilesi
  4. -Yeniden Yükleme Yok
  5. -Sonsuz Para hilesi
  6. -Sonsuz Radyolar
  7. -Süper hız
  8. -Süper Zıplama
  9. -AntiBan
Battle Royale FPS Shooter, oyuncuları, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı oyun modlarını içeren silahlı savaşlara sokar. Her birinin farklı oynanışı ve gereksinimleri vardır ve yeni karakter türleri zombi olarak görünür. Aynı zamanda oyuncular, yükseltmeler yoluyla ateş gücünü artırabilecek silahları bulmak için nerede görüneceklerine karar verecekler. Gerçekten de oyundaki araçları test etmek isteyeceksiniz.


Battle Royale FPS Shooter v1.12.02 MOD APK


Battle Royale FPS Shooter'ı deneyimledikçe, oyunun modlarında battle royale özelliklerini bulabileceksiniz. Oyuncular, yeterli sayıya ulaşılana ve gerçek maç başlayana kadar rakiplerinin birbiri ardına ortaya çıkmasını beklemek zorundadır. Aynı zamanda oyuncular helikopterden istedikleri yere inip gerekli eşyaları arayabilecekler. Oradan, oyuncu oyun ekranının gereksinimlerini tamamlamaya çalışacaktır.


Battle Royale FPS Shooter Para Hilesi


Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve oyunun pikselli ortamında özgürce hareket edecekler. Aynı zamanda, oyuncunun etkileşime girebileceği birçok eşya ve araç var ve kesinlikle oyuncuya yardımcı olacak ve seviyeyi kazanacaklar. Bu oyunda dikkate değer bir nokta, oyuncu sayısının mütevazı olmasıdır, bu nedenle bir oyun ekranının süresi genellikle nispeten kısa olacaktır, ancak bu, oyun ekranının eğlencesini etkilemez.


Battle Royale FPS Shooter Mermi Hilesi


Battle Royale: FPS Shooter'da oyuncular üç farklı oyun modu bulacaklar: battle royale, takım savaşı ve zombi. Gerçekten de, standart battle royale oynanışı olduğu için oyuncular ilk moda erişmekte zorluk çekmeyecekler. Oyuncular, oyundaki diğer oyuncuları devirmek ve hayatta kalan tek kişi olmak için çevrede hareket etmeye ve yakın dövüş silahları ve silahları aramaya çalışacaklar.


Battle Royale FPS Shooter Hile Apk


Oyuncuların bu oyundan gözlerini alamadığı ilginç bir nokta da oyuncuların diğer oyuncularla bir takım oluşturabilmesidir. Spesifik olarak, bir takım savaşında, oyuncular belirli bir yere uçmak ve silah aramaya devam etmek için diğer birçok oyuncuya katılacak. Seviye yalnızca bir grup yok edildiğinde sona erer ve artık her oyuncu takım arkadaşlarıyla birlikte gidebildiği için işler daha zor hale gelir. Bu yüzden oyuncuların hareket sırasında dikkatli olmaları gerekecek.


Battle Royale FPS Shooter Apk indir


Oyuncuları tamamen cezbeden son mod ise zombiler ve oyun ekranında görünme şekli yine ilk iki modla benzerlik gösteriyor. Yere indikten sonra, oyuncu zombi mi yoksa insan mı olduklarını bilecek ve elbette zombiler sadece hareket edebilir ve yakın mesafeli saldırılar gerçekleştirebilir. Buna ek olarak, insan tarafı doğru saldırı taktiklerine sahip olmak için doğru silahı bulabileceğinden, her fraksiyonun güçlü yönleri vardır.


Battle Royale FPS Shooter Silah Hilesi


Battle Royale: FPS Shooter'da ilginç bir nokta, araç sayısının tamamen çeşitli olması ve hepsinin etkileyici güçlere sahip olmasıdır. Başka herhangi bir oyuncuyu korkutabilecek büyük boyutlardaki silahlı araçlar veya hareket ettirilecek araçlar olabilir. Ayrıca her aracın farklı bir güvenlik seviyesi vardır ve bir süre sonra aracı jailbreak yapıp kullanıp kullanamayacağınızı bileceksiniz. Değilse, seviyeyi tamamlamak için silah aramalısınız.


Battle Royale FPS Shooter Apk Son Sürüm


Oyuncular, bu oyunun sahip olduğu yükseltme mekanizmasından gözlerini alamayacaklar ve bu da oyunculara daha fazla kazanma şansı veriyor. Birçok silahın farklı güçleri ve özellikleri vardır ve her seviyeden sonraki ödüller, ateş güçlerini yükseltmek için kullanılır. Böylece atışlarınız düşmanları daha hızlı öldürebilir ve yükseltme, bu oyunda araç kırma yeteneğinizi artırmanıza da yardımcı olabilir.


Battle Royale FPS Shooter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Dinosaur Park Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar