Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayallerinizi gerçekleştirmeye ve bir Dinozor parkını yönetmeye hazır mısınız?


Idle Dinosaur Park Tycoon 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Idle Dinosaur Park Tycoon, farklı şekillerdeki dinozorlarla tanışmanıza ve onları parkınıza getirmenize yardımcı olur. Onlara günlük yiyeceklerle bakabileceksiniz ve daha fazla para kazanmak için ziyaretçileri parka çekmenize yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, bakımın iyi kalmasını ve parkın büyümesini sağlamak için ilginizi çekebilecek birçok yükseltme mekanizması vardır.


Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 MOD APK


Idle Dinosaur Park Tycoon'da oyuncular, ziyaretçilerin gelip diğer bölgelerden dinozorları görebilecekleri bir dinozor parkını devralma rolüne sahip olacaklar. Her ziyaret, oyuncuya belirli bir miktar para verir. Oyuncu, para kazanmayı artırmak ve dinozorların daha iyi yaşamasını kolaylaştırmak için parkla ilgili diğer unsurları daha da geliştirmek için kullanabilir.


Idle Dinosaur Park Tycoon Para Hilesi


Oyuncular, oyun ekranını oldukça geniş bir perspektiften gözlemleyecek ve parkla ilgili unsurları öğrenmek için konumlar arasında hareket edebilecek. Dikkat çeken nokta, yakalayacağınız dinozorların yaşam alanları da dahil olmak üzere birçok binanın önceden inşa edilmiş olmasıdır. Aynı zamanda, parkı ziyarete gelenler için gerekli binaları inşa etmeye devam etmeniz için hala boş yuvalar var.


Idle Dinosaur Park Tycoon Elmas Hilesi


Idle Dinosaur Park Tycoon'u deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı dinozor türlerinin bulunduğu birkaç alan bulmanızdır. Dinozorların oyun dünyasında hala hayatta olması ve parkınızda ortaya çıkabilmesi ilginçtir. Aynı zamanda, zaman zaman onlara bakmaları ve büyümeleri için yeterli besin sağlamaları gerekir. Ek olarak, keşifler yapmak için para kazanmanız gerekecek.


Idle Dinosaur Park Tycoon Hile Apk


Oyuncular maceraya başladığında, dikkat edilmesi gereken bir şey, ekiplerin işi kabul etmesi ve sizin için yeni dinozorlar bulması için harcanan para miktarıdır. Ayrıca zamanla yeni alanların kilidini açmak için belirli kaynaklar edinmen gerekecek. Yeni alanlar öncekilerden farklı dinozorlara sahip olacak ve elbette işinizi geliştirmeniz için bir teşvik olacaktır.


Idle Dinosaur Park Tycoon Apk indir


Bu dinozorlarla ilgilenirken harika bir nokta, yiyeceklerin zamanında teslim edilmesidir. Bundan sorumlu bir bina olacak ve parktaki dinozor sayısı artarsa ​​pişirebileceği miktarı da artırmanız gerekecek. Aynı zamanda, bu sorunu çözmenin değerli bir yolu, artan üretim çıktısı, artan depolama miktarı, nakliye hızı ve diğer birçok faktör gibi göstergelerle gıda deposunu yükseltmektir. Elbette, dinozorunuz asla aç kalmayacak.


Idle Dinosaur Park Tycoon Altın Hilesi


Idle Dinosaur Park Tycoon'u deneyimlediğinizde bu oyunda pek çok şeyi yapmanız çok uzun sürmeyecek çünkü boşta oyun tarzına sahip. Yani bazı yükseltmeler kurdunuz, sonra her şey yolunda gidecek ve işiniz paranın sürekli artmasını beklemek. Ayrıca, oyunun mekaniklerinden daha da fazla para kazanabilmeniz için madeni paraları nerede saklayacağınız konusunda bir sınırın kilidini açabilirsiniz.


Idle Dinosaur Park Tycoon Apk Son Sürüm


Kazandığınız paranın yavaş görünmesini istemiyorsanız, bu süreci hızlandırmak için bazı binaları yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Spesifik olarak, bir ziyaretçi ziyarete geldiğinde bir bakış açısının kârını yüzde olarak yükseltebilirsiniz. Gelen her ziyaretçinin bilet sayısını artırmak için bir bilet alması gerekecek ve iş yerinde daha fazla dinozor olduğunda, daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için daha fazla insanın geldiğini göreceksiniz.


Idle Dinosaur Park Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Frontline Blaster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar