Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 3)
Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1] 1 Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1] 2 Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1] 3 Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1] 4 Nebulous.io Hileli MOD APK [v3.1.1] 5

Nebulous.io Hileli MOD APK [3.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz oynanışı ve sürprizlerle dolu oyuncuları kendine çekiyor.


Nebulous.io 3.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık

Nebulous.io, cep telefonları için benzersiz ve eğlence dolu bir aksiyon oyunudur. Popular Wars, Bumper.io, Tiny Battleground, Zombie Ground.io ve Agar.io gibi saf ve nazik eğlence doğasına sahip basit oyunlar olan IO serisine ait olan Nebulous.io, benzersiz oynanışı ve sürprizlerle dolu oyuncuları kendine çekiyor.


Nebulous.io v3.1.1 MOD APK


Nebulous.io oyununun kuralları basittir. Oyun alanına dağılmış noktaları toplayarak veya daha küçük oyuncuları yiyip bitirerek bloblarınızı büyütün. Toplarken, lütfen aynı şeyi yapmaya çalışan daha büyük oyunculardan kaçının. En büyük blob olmak için diğer birçok oyuncuyla rekabet etmelisiniz.


Nebulous.io Para Hilesi


Nebulous.io, benzersiz ve şaşırtıcı oynanışı sayesinde oyuncuları kendine çeken basit bir eğlence mobil oyunudur. Oyuncunun Nebulous.io'daki görevi, oyun alanı boyunca dağılmış noktaları toplayarak bloblar geliştirmektir. Aksi takdirde, daha küçük oyuncuları yutmanız gerekir. Nebulous.io oyuncuları oynamak, arkadaşlarla oynamak veya bir loncaya katılmak için bir grup bulabilir. Oyun, kilidini açmak için birçok benzersiz yolla 500'den fazla özel görünüm getiriyor. Ayrıca, süper rekabetçi bir rekabet modudur.


Nebulous io APK dayı


Büyük plazma (yeşil kuvars) ödülleri için yarışacaksınız. FFA, FFA Timer, FFA ULTRA, FFA Classic, Team, Team Timing, Steal, Survival, Soccer ve Dominate gibi çoklu modlardan birini seçebilirsiniz. FFA'nın (Herkes İçin Ücretsiz), oyuncuların kendilerine güvenmek yerine bir takım veya destek tabanı olmadan skor tablosunda bir numaraya ulaşmaya çalıştıkları bir oyun modu olduğunu belirtin.


nebulous io apk - oyun indir club


Nebulous.io'nun oynanışı basittir. Hareket etmek için kontrol düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bazı daire noktalarını mevcut hareket yönünden ayırmak için Böl düğmesini kullanın. Ve mevcut yönde bazı noktaları itmek için Çıkar düğmesini kullanın. Bu aracı kara delikleri hareket ettirmek için de kullanabilirsiniz.


Nebulous io apk hile Android oyun Club


Nebulous.io'ya katılan diğer birçok oyuncuyla bağlantı kurmak için yüksek kaliteli bir 3G veya Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız var. En yakın sunucuyu seçin, interneti kullanabilecek arka plan uygulamalarını kapatın veya cihazınızı yavaşlatın. Ayrıca, varsa başka bir internet bağlantısı deneyin.


Nebulous Plazma Hilesi


Nebulous.io sıradan ve ilginç bir IO oyunudur. Küçük bir topu çalıştıracak ve aynı zamanda diğer insanların kovalayıp avlamasını da engelleyeceksiniz. Sadece daha tehlikeli toplardan kaçınmanız gerekiyor. Oyun, bir top kontrol sistemi ile basit ve benzersizdir. Oyunda, oyuncular en klasik yiyip bitiren oyun aracılığıyla canlandırıcı bir kovalamaca ve kaçış deneyimi yaşayabilirler. Ardından, en büyük top olmak için diğer oyuncuları yutmaya çalışın. Oyunda oyuncuların toplaması için 500'den fazla farklı görünüm bekliyor. Beğenenler için hemen MOD APK Versiyonunu sitemizden indirin.


nebulous.io apk mod menu


Nebulous.io yeni resimlerle birlikte gelir. Oyunda oyuncular küçük bir grup nebula macerasını kontrol edecekler. Gökyüzündeki yıldızları yutarak, aynı seviyede kendi bulutsularını yapmaya devam edecekler. Rastgele görünen büyük bir bulutsu olacak. Yuttuktan sonra, küçük bulutsunuzu anında büyütebilirsiniz, ancak diğer rakiplerin peşinden koşmamaya dikkat edin.


Nebulous.io Hile Apk


Nakit kazanmak için bulanık becerilerinizi kullanmayı unutmayın. Oyun boyunca blobby toplama puanlarınızı artırmak veya daha küçük oyuncuları yutmak için Nebulous'un nakit tabanlı turnuva versiyonudur. Evrendeki en büyük parça olmak için diğer oyuncularla da rekabet edebilirsiniz.


Nebulous.io Apk indir


Bu oyunda, oyuncuların bulutsularını büyütmek için yutması gerekiyor. Büyük bulutsulardan kaçınmak için diğer küçük bulutsuları yutabilirsiniz. Deneyimin kilidini açmak için birçok görünüm var. Oyuncular tek oyunculu modu, yakın dövüş modunu ve takım savaşını seçebilirler.


Nebulous.io indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Latin America Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar