Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 1 Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 2 Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 3 Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 4 Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 5 Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [v1.4.147] 6

Nihai Robot Dövüşü Para Hileli MOD APK [1.4.147] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Ultimate Robot Fighting olan bu oyunda evrendeki en güçlü düşmanlarla savaşın.


Nihai Robot Dövüşü 1.4.147 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcadıkça artar
Günümüze kadar robotlar arası eşleşmeler, teknoloji çok gelişmiş olmasına rağmen hala tam bir kurgu. Mevcut silahların insan biçimli silahlardan daha iyi ve daha iyi savaşması mümkün. Çok karmaşıktır ve tank veya savaş gemisi gibi basit bir hasara neden olan makineden daha fazla koordinasyon ve kontrol gerektirir. Gerçek bir savaş için savaşan robotların gerekli (veya gereksiz) olmadığı söylenebilir. Ancak birçok insan hala bu makineler arasındaki çatışmanın olmasını istiyor. Tatmin edebilecekleri tek yol eğlence programlarıdır. Oyun sayesinde istediğiniz robot karakterleri kolayca kontrol edebilirsiniz.


Nihai Robot Dövüşü v1.4.147 MOD APK


Nihai Robot Dövüşü, yayıncı Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited'in bir ürünüdür. Bilim ve teknoloji unsurlarına sahip dövüş oyunlarıyla oldukça ünlü bir yapımcıdır. En ilgi çekici oyun ortamında kendiniz için birçok yaratıcı ürün bulabilirsiniz. Bu tür robotları seviyorsanız, envanterlerinde yaklaşık üç ücretsiz oyun göreceksiniz. Basitçe indirin ve evrendeki en güçlü düşmanlarla savaşın.


Nihai Robot Dövüşü Para Hilesi


Nihai Robot Dövüşü oyununda bir maça girerken, oyuncu rakibiyle 1v1 savaşmak için bir robotu kontrol edebilecek. Rakibinizi yenmek için tüm gücünüzü kullanmanız gerektiğinde diğer düşmanca savaşlar gibidir. Oyunun ayırt edici bir özelliği, bu maça üç robot getirebilmenizdir. Bir seferde yalnızca bir oyuncu verilebilir, ancak onları çok etkili bir şekilde savaşmak için özgürce değiştirebilirsiniz. Rakip de sizinle rekabet edecek bir kadro getiriyorlar. Daha sonra, AI'nın getirdiği ekipler daha verimli ve daha iyi bir araya gelecek.


Nihai Robot Dövüşü Hile Apk


Nihai Robot Dövüşü'nün bir diğer benzersiz özelliği de robot kontrol sistemidir. Aynı tür dövüş oyununun aksine, oyun MFi öykünücüsünü değil, ekrandaki manipülasyon denetleyicisini kullanır. Oyuna başlarken, bir eğitim size işlemleri nasıl kontrol edeceğinizi ve ayrıntılı işlemleri anlatacaktır. Rakipten ileri veya geri gitmek için sola veya sağa kaydırın. Tekrar tekrar dokunun ve ekran, dokunma sayısına karşılık gelen kombinasyonlar oluşturacaktır. Ayrıca her robotun çok fazla hasar vererek serbest bırakabileceğiniz, maçın çehresini değiştirebilecek üç farklı yeteneği olacak.


Nihai Robot Dövüşü apk indir


Bu saldırılar vazgeçilmezdir, yardım edilemez. Seriyi etkinleştirmek için rakibe yeterince hasar vermeniz gerekecek. Üç beceri, rakibe verilen 3 önemli hasara karşılık gelir. Üçüncü beceri, açılması en zor olanıdır, ancak aynı zamanda en aktif beceridir, bu da üç gladyatörle dokuz güçlü beceri taşıyacağınız anlamına gelir. 


Nihai Robot Dövüşü hile nasıl indirilir?


Belirli bir beceriye tıkladığınızda, ekranın ortasında bir daire görüntüleyen ikincil bir ekran belirecek ve çok hızlı bir şekilde şarj edilecektir. Doğru zamanda vurduğunuzda, maksimum hasar, yeteneğin temel hasarına kıyasla %200'e yükseltilecektir. Ancak %200'e kadar hizalamak imkansızdır, bu nedenle genellikle yaklaşık %190'a düşecektir.


Nihai Robot Dövüşü İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Jetpack Jump APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar