Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86] 1 Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86] 2 Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86] 3 Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86] 4 Pocket Build Para Hileli MOD APK [v3.86] 5

Pocket Build Para Hileli MOD APK [3.86] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun olanakları ve eğlencesi neredeyse sonsuzdur ve oyuncular her zaman, her yerde, hatta sürekli olarak hayal güçlerine göre yeni dünyalar inşa etmenin keyfini çıkarabilirler.


Pocket Build 3.86 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Altın Hilesi. 1 altın al = 100.000 altın
  2. Taş Hilesi. 1 taş al = 100.000 taş
  3. 1 odun al = 100.000 odun
  4. 1 yemek al = 100.000 yemek
Açık dünya oyunları, oyuncuların maceralarında yeni potansiyelleri keşfetmeleri için her zaman mükemmel seçimdir. Ancak, çok az insan kendi dünyasını yaratmayı ve nihai yaratıcı olmayı düşünür. Hiç böyle düşünceleriniz oldu mu? Cevabınız evet ise, etkileşimli ve açık dünya oyunu olan Pocket Build'ı ve ayrıca tüm kuralları ve mantığı reddeden, bir oyuncunun cenneti olmaya uygun bir oyun indirin. Oyunun etkileyici yanı, mobil bir oyun olması, oyuncu etkileşimini her şeyle en üst düzeye çıkarmak için bir seçenek.


Pocket Build v3.86 MOD APK


Pocket Build, oyuncuların herhangi bir kuralın olmadığı, tüm mantığı reddettiği ve istediklerini inşa etmekten keyif aldıkları sonsuz kavramın mükemmel bir örneğidir. Ayrıca oyuncunun yaratıcılığını ve geliştirme yeteneğini vurgular ve aynı anda her kişinin tercihlerine bağlı olarak birçok farklı içerik ve tema sunar. En öne çıkan temalar, oyuncunun yaratıcılığını eğlendirmek ve teşvik etmek için fantezi, bilim kurgu, modern ve daha fazlasıdır. Aynı şekilde oyun, işleyen şehre birçok fiziksel mekanizma uygulayacak ve aynı zamanda oyuncuların kendilerini işlerine kolayca kaptırabilmeleri için yaşamı ve özgünlüğü göstermek isteyecektir.


Pocket Build Altın Hilesi


Oyuncunun dünyası, diğer açık dünya ve sandbox oyunlarının çoğunu geride bırakarak, etkileşim ve canlılıkla doludur. Ayrıca oyun iki ana mod sunacak: farklı özelliklere sahip gerçekçi ve yaratıcı modlar ve bir şehri veya dünyayı yönetirken oyunculara yeni duygular getirecek. 


Pocket Build apk hilesiz


Bununla birlikte, iki modun ortak özelliği, oyuncunun her şeyi üretmesi, inşa etmesi ve tasarlaması gerektiğidir. Oyun ayrıca her şeye otomatik mekanikler uygulayarak oyuncu etkileşimi olmadan çalışmasını sağlar. Oyuncular her modda ilerledikçe, önemli değişikliklerin yavaş yavaş farkına varacaklar ve bir dünyayı yönetme konusunda giderek daha özgün ve tazeleyici hissedecekler.


Pocket Build Taş Hilesi


Farklı oyun modlarına bağlı olarak, oyun farklı dünya tohumları ve kasabaları üretecek ve oyuncular her zaman rastgele bir konumdaki küçük bir köyle başlayacak. Bu köy her şeyin beşiğidir ve aynı zamanda oyuncuların inşaat sürecine başlaması için gerekli tesislere sahip olacaktır. Öncelikle inşaat ve arazi tasarımı gibi tüm içerikler ücretsizdir ve hiçbir şey tüketmez. 


Pocket Build Apk Hile


Ancak, oyuncu yapılar veya başka şeyler inşa etmek isterse, gerekli kaynaklara ve belirli bir miktar paraya ihtiyaç duyulacaktır. Neyse ki, tüm dünya kaynakları kalıcıdır, tıpkı ağaçların yeniden büyüyeceği, taş ocaklarının sonsuz sayıda yaratacağı ve oyuncuların sömürmesi için sonsuz altın madenleri olacağı gibi. Oyun, oyuncuların kendilerini hayal güçlerine kaptırdıkları ve tasarladıkları inşaat simülasyonu türünde en rahat olmalarını sağlar.


Pocket Build Odun Hilesi


Bu oyunda tek sınırlama evrim sistemidir ve oyuncular her başladıklarında yalnızca belirli bir tema türüne bağlı kalabilirler. Bununla birlikte, oyuncular yeni tür mimarileri ve işlevleri araştırıp kilidini açarak, bina yeteneklerini tek tek kasaba veya şehirlere genişletebilir. Bu sayede oyuncular şehri daha çeşitli ve daha zengin hale getirebilir ve farklı konumlarda kaynak çıkarma hızını genişletebilir ve iyileştirebilir. Bu oyunda gerçekçilik ve yaşam hissi mutlaktır ve oyuncular değişen dünyada her zaman yeni unsurları hissedeceklerdir. Oyunun tasarım olanakları sonsuz olsa da, oyuncuların bir hayal dünyası tasarlaması ve inşa etmesi için bir fırsattır.


Pocket Build Yemek Hilesi


Pocket Build, oyuncunun dünyasından gerçek ve canlı bir his getirmezse, işe yaramaz ve sıkıcı hale gelecektir. Bu nedenle oyun, tüm oyunların yaygın olarak benimsemek istediği bir işlev olan birinci şahıs keşif işlevini sunacak. Oyunun en güzel yanı, grafiklerde mükemmel optimizasyonu, orta ve düşük seviyeli cihazların çoğunda çalışmayı kolaylaştırması ve aynı zamanda dünyadaki her şeyin zaman zaman gerçek zamanlı ve eskisinden daha canlı çalışmasını sağlamasıdır. durmadan. Bu nedenle, oyuncunun ilk bakış açısıyla keşfetme duygusu, geçmişte inşa ettikleri ve geliştirdikleri fantezi dünyalarına dalmak için harika bir fırsat olacaktır.


Pocket Build Apk indir


Pocket Build'ın olanakları ve eğlencesi neredeyse sonsuzdur ve oyuncular her zaman, her yerde, hatta sürekli olarak hayal güçlerine göre yeni dünyalar inşa etmenin keyfini çıkarabilirler. Oyunun zamansızlığı en etkileyici olanıdır ve aynı zamanda daha çekici içerik uygulanarak oynanışını daha çekici ve yaratıcı ve hayallerindeki şehri inşa etmeyi sevenler için çekici hale getirir.


Pocket Build İndir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun 32 Secs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar