Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Amazing Powerhero New York Gangster Mega Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz bir karaktere ve güçlü bir kahramana sahip gangster temalı bir oyundur.


Amazing Powerhero New York Gangster 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mana Hilesi
  2. Sınırsız Skill (Beceri) Hilesi
Amazing Powerhero New York Gangster, benzersiz bir karaktere ve güçlü bir kahramana sahip gangster temalı bir oyundur. Belirli bir enerji limiti dahilinde uçabilir, düşmanları havaya uçurabilir ve güçlü lazerler vurabilir. Aynı zamanda istediğiniz seviyeye bağlı olarak modern silahlar sizi yok edecek gibi görünecek ve yapmayı düşünebileceğiniz birçok farklı görev var.


Amazing Powerhero New York Gangster v1.1.4 MOD APK


Bir süper kahraman hissini yaşamak istiyorsanız, Amazing Powerhero New York Gangster sizin için uygun bir seçimdir. Özellikle, gücünüzü test etmek için birçok etkinliğe katılmak veya oyun dünyasında özgürce deneyimlemek için karakteri kontrol edeceksiniz. Oyuncular güçlerinden etkilenecek ve bazı durumlarda bunları doğru şekilde kullanacaklar. Aynı zamanda oyuncular bu oyunda detaylı olarak karakteri kontrol edecekler.


Amazing Powerhero New York Gangster Para Hilesi


Karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla gözlemleyecek ve çeşitli butonlarla onu kontrol edeceksiniz. Bu oyunda buton sayısını gördüğünüzde kullanabileceğiniz çeşitli yeteneklerin de farkına varıyorsunuz. Aynı zamanda diğer gangster oyunlarına benzer şekilde oyun, dikkatli davranmanız için dikkat etmeniz gereken bir yıldız sistemi de ekliyor. Dikkat etmeniz gereken aranan seviyeyi temsil ederler.


Amazing Powerhero New York Gangster Mana Hilesi


Amazing Powerhero'yu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, gücün çeşitliliğidir ve onu birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Yerçekimine kolayca karar verebilir ve böyle bir cismi gökyüzüne itebilirsiniz. Aynı zamanda, hala kullanmak için enerjiniz varsa, istediğiniz yere uçabilirsiniz. Enerji çubuğu sürekli olarak yenilenecek ve sizi sürekli kovalayan düşmanları alt etmek için lazer atışları kullanmayı unutmayın.


Amazing Powerhero New York Gangster Hile Apk


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyun kendi gücünüzle birçok yıkıcı aktivite gerçekleştirdiğinizde aranan bir sisteme sahip oluyor. Bu yüzden oyundaki karakterler kalabalık bir yerde göründüğünüzde sizi tanımlayıp size saldırabileceğinden dikkatli olmanız gerekecek. Ayrıca sizi yok etmek için uçak gibi güçlü ekipmanları harekete geçiriyorlar ve bu oyunda da belirli sınırlarınızı bilmeniz gerekiyor. Bir süper kahraman olsan bile, normal bir insan gibi incinebilirsin.


Amazing Powerhero New York Gangster Apk indir


Karakterin bir sağlık çubuğu olacak ve elbette, saldırıya uğradığında, sonuçta mağlup olana kadar sağlık çubuğu düşecek. Aynı zamanda bu oyun kullanabileceğiniz birçok araç da sunuyor ve siz onları bulmaya çalışacaksınız. Sıradan arabalardan etkileyici canavar araçlara kadar gördüğünüz araçları özgürce işgal edebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü silahlarla donatılmış helikopterlerin de hedef alındığını fark edeceksiniz.


Amazing Powerhero New York Gangster Beceri Hilesi


Amazing Powerhero'daki deneyimin iki ana kategoriye ayrıldığı söylenebilir: İstediğinizi deneyimleme ve farklı görevleri tamamlama özgürlüğü. Görevler, belirgin ışık sütunları ile ortamda net bir şekilde görünecek. Aynı zamanda, görevle ilgili hedefler de yakınlarda görünür, böylece arama yaparak zaman kaybetmezsiniz. Örneğin, bir araba görünecek ve onları yok etmeyi çabucak bitirebilirsiniz.


Amazing Powerhero New York Gangster Apk Son Sürüm


Oyuncular, yetenekleri ile hedefleri takip etmek için karakteri kolayca kontrol edecek ve görevi istedikleri kadar tamamlayacaktır. Aynı zamanda görevleri tamamlayarak belirli bir miktar para biriktireceksiniz. Göz önünde bulundurabileceğiniz hedeflerden biri belirli bir ev satın almaktır ve bu büyük bir açık dünyadır, bu nedenle merakınızı gidermek için keşfedebileceğiniz birçok şey var.


Amazing Powerhero New York Gangster indir (MOD, Mana / Beceri Hilesi)


Bir önceki android oyun Trivia Race 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar