Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [v1.0.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 1 Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 2 Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 3 Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 4

Legions War Art of Strategy Para Hileli MOD APK [1.0.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaşları tamamlamak ve liderlik kapasitenizi geliştirmek için belirli bir stratejiye ihtiyacınız var.


Legions War Art of Strategy 1.0.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Legions War Art of Strategy, boş zamanlarınız için strateji ateşine neden olmaya devam edecek ilginç temalara sahip bir seviye sistemi geliştirir. Oyuncular küçük, sevimli karakterlere bürünür ve liderlik tablosundaki en yüksek konumu fethetmek için yolculuklarına devam eder. Birbirinden farklı seviyelere sahip onlarca turnuva sizleri bekliyor. Önünüzde birçok engel var ve bunlar yolculuğunuzu fethetmeyi zorlaştıracak. Ancak, yeni tur katılımcıları için birçok teşvik, mücadele ruhunuzu en üst seviyeye çıkaracaktır.


Legions War Art of Strategy v1.0.12 MOD APK


Legions War Art of Strategy'de asla durmayan savaşlar en dikkat çekici özelliktir. Bu köylerde, hegemonya için rekabet etmek ve bütün bir ülkeye liderlik etmek isteyen ordular karşı karşıya gelir. Hiç bu kadar basit olmamıştı çünkü önünüzde hala birçok güçlü adam var.


Legions War Art of Strategy Para Hilesi


Her kişiye bir grup asker komuta edecek; yay, kılıç ve sopa gibi silahlarla tam donanımlıdırlar. Bu karşılaşmada iki takım birlikte yüzlerce seviyeden geçerek zirveye ulaşacak. Ancak kazanan sadece bir takımdır.


Legions War Art of Strategy Altın Hilesi


Lejyonlar Savaşı'nın imza niteliğindeki savaş konumlarının çoğu henüz tam olarak kullanılmadı. Oyuncular birçok farklı ülkede savaşacaklar ve bu bir orman, dağ veya lavların aktığı bir arazi olabilir. Zorlu araziye sahip yerlerde gerçekleştiğinde maç daha heyecanlı ve dramatik hale geliyor. Zorluğu yükselttiğinizde bombalar, elmas kılıçlar veya bir güç taşı gibi daha büyük hasara sahip silahları kullanabileceksiniz.


Legions War Art of Strategy Elmas Hilesi


Oyunun ana arayüzü, ortaya çıkacak karakterler için genel bir duvar kağıdıdır. Legions War, önemli savaş bilgilerini depolamak için özel yerler oluşturur. Ekranın üst kısmı, yaşadığınız seviye sayısını gösterecektir. Altında, oynayan takım sayısındaki farkı temsil eden uzun bir yatay çubuk var. Ekranın sağ köşesinde silahlar, güçlendirme kartları veya teşviklerle ilgili seçenekleriniz var. Oyuncular karakterin yerini seçecek, savaşa başlayacak, gerektiğinde silah ekleyecek ve son olarak devam eden çatışmayı gözlemleyecek.


Legions War Art of Strategy Silah Hilesi


Legions War, savaşların sık sık meydana geldiği ve oyuncuların yalnızca liderlik yeteneklerini sonuna kadar geliştirmeleri gereken yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Her maç için doğru stratejilere ihtiyacınız olacak. 


Legions War Art of Strategy Hile Apk


Daha korkunç güce sahip düşmanların üstesinden gelebilmek için oyuncuların güç kartlarının veya büyük hasara sahip silahların desteğine ihtiyacı var. Sistem gerekli tüm öğeleri sağlayacak ve bunları doğrudan ekranda gösterecektir. Eğer denerseniz, başarılarınızı aşma hedefine mümkün olan en kısa sürede ulaşılacaktır.


Legions War Art of Strategy Apk indir


Oyuncular bir manga oluşturma, komuta yeteneklerini geliştirme ve birliklerini geliştirme zorluğunu üstlenirler. Listedeki en yüksek seviyeyi fethetmek için her çatışmada doğru stratejileri yapın.Daha fazla başarı elde etmek için yeni turnuvalara ve farklı etkinliklere katılın ve birçok yerde yeteneklerinizi keşfedin.


Legions War Art of Strategy indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pet Rescue Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar