Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 1 Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 2 Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 3 Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 4 Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 5 Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [v1.2.16] 6

Idle Slaughter Inc Reklamsız Hileli MOD APK [1.2.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi mezbahanızı inşa edin ve başarılı bir iş adamı olma yolunda ilerleyin.


Idle Slaughter Inc 1.2.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız

Idle Slaughter Inc'in çevrimiçi genel merkezine geldiniz. Sığırları sağlıklı bir ağırlığa ulaşana ve taze sığır eti olarak paketlenip dünya çapında gönderilmeye hazır olana kadar bu topraklarda yetiştirmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır.


Idle Slaughter Inc v1.2.16 MOD APK


Muhtemelen bunun çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren yasal bir sektör olduğunun zaten farkındasınızdır. Bu kimseyi şaşırtması gereken bir şey değil. Bu planın bir sonucu olarak birçok insan zengin olabilir. Bu hedefe ulaşmak için herkesle aynı yeteneğe sahipsiniz.


Idle Slaughter Inc Para Hilesi


Karşılığında, fabrikanızı genişletmek için kullanabileceğiniz parayı alacaksınız. Idle Slaughter Inc oyununda tüm bu madeni paraları elde etmek, önemli bir emek ve zaman yatırımı gerektirir. Yavaş bir süreçti, çünkü ilk kazançlarınız beklediğinizden önemli ölçüde düşük olacaktı, ancak mevcut yeni para birimi miktarı önemli ölçüde arttı.


Idle Slaughter Inc Altın Hilesi


Dünyanın en zengin adamı olmak istiyorsanız fabrikanızın genişletilmesi gerekiyor. Dünyanın en zengin boğa kralı olma hayalinizi gerçekleştirmek artık her zamankinden daha kolay. Mezbahanız sayesinde dünya çapındaki müşteriler, piyasaya çıkar çıkmaz birinci sınıf sığır eti satın alabilir. Çok fazla çaba harcarsanız, etinizin kalitesinin aynı sektördeki diğer tüm işletmelerden önemli ölçüde daha yüksek olması mantıklıdır.


Idle Slaughter Inc Apk Hile


Buzağılara bakması için birkaç kovboy bulun ve gelişmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarından emin olun. Hatta fabrikanızın sizin için eti dilimleyebilen bir makinesi bile var ki bu oldukça etkileyici.


Idle Slaughter Inc Apk indir


Üretimdeki verimsizliğin fabrikanızın kontrolünü ele geçirmesine izin vermek yerine, sürecin mümkün olduğunca çoğunu otomatikleştirerek kontrolü geri alın. Bir şef olarak sığır eti bazlı yemekler hazırlayın ve kazandığınız parayı yeni ekipman satın almak için harcayın.


Idle Slaughter Inc Apk Son Sürüm


Otomatikleştirilmiş bir mezbaha inşa etmekle görevlendirileceğiniz bu basit ama zorlayıcı simülasyon oyununu oynarken tüm zihinsel kapasitenizi kullanabileceksiniz. Ve sonunda, endüstriyel sektör tarihindeki en müreffeh fabrika sahibi olun!


Idle Slaughter Inc indir (MOD, Reklam Hilesi)


Bir önceki android oyun Wartime Glory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar