Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 1 Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 2 Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 3 Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 4 Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 5 Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [v1.17] 6

Rhino Robot Games Robot Wars Mega Hileli MOD APK [1.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Gergedan Robot Oyunları Robo olan bu oyunu kesinlikle deneyin.


Rhino Robot Games Robot Wars 1.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu - God Mode
Rhino Robot Games Robot Wars araba robot oyunlarının harika karışımıyla, modern bir şehirde korkunç silahlı çatışmalarla kayda değer savaşlar yaşayacaksınız. Bu şehirde üstünlük iddia edebilmek için vahşi robotlarla savaşmanız ve bir dizi karmaşık mücadeleden geçmeniz gerekecek. 


Rhino Robot Games Robot Wars v1.17 MOD APK


Şehirde mekanik savaşçı robotlarla tavizsiz karşılaşma, daha dev robotlarla yüzleşebilmek için farklı şekillerde robotlara dönüşmeniz gerekecek.Oyunda modern şehirdeki amansız savaşa gelen oyuncular Rhino Robot Games Robot Wars, dövüş aracı gibi onlarca seçenek ile dövüş araçlarını seçebiliyorlar.


Rhino Robot Games Robot Wars Para Hilesi


Oyuncunun seçtiği dövüş tesislerinin tamamı da farklı bir dövüş stili sunuyor. farklı özel beceriler olarak. Her savaşta oyuncular, oyundaki şiddetli savaşa katılmak için çeşitli araçlar kullanırken farklı savaş deneyimleri getirmek için oyunu çeşitlendirmek için seçimlerini değiştirebilirler. Bu heyecan verici oyunu yükleyin ve şehirde kendi başınıza dolaşmak için bir dövüş aracı seçin.


Rhino Robot Games Robot Wars Hile Apk


Oyuncunun dövüşü, şehirde savaşırken arazinin taktiksel kullanımı için çeşitliliği kolaylaştırmak için birçok farklı tasarımla oluşturulmuş bir şehirde gerçekleşir. Oyuncular, değişen binalardan kaçmak ve saldırı taktiklerini gerçekleştirmek için Robotlar veya Gergedan gibi dev savaş araçlarını kontrol edecekler. 


Rhino Robot Games Robot Wars Apk Son Sürüm


Ana arka plan, devasa savaş makinelerine sahip modern bir şehirdir. Oyuncular, rakibi yenmek için kendi Robotlarından fırlatılan lazerlerin veya güçlü roketlerin gücüyle heyecan verici robot dövüş filmlerine katılma hissini yaşayacaklar.


Rhino Robot Games Robot Wars Apk indir


Oyunda oyuncular tek başlarına ve takım arkadaşlarıyla farklı dövüş taktikleri oluşturmak için savaşırlar; Takım arkadaşlarınız, kadroyu çeşitlendirmek için sizinle aynı makineler veya farklı olabilir. Rakibin kadrosuna karşı başarılı bir şekilde savaşmak için takım arkadaşlarınızla iyi koordine etmeye çalışın. Rakibin gücü artırmak için düzgün bir şekilde koordine olmasına izin vermeyin, ancak düşman oluşumunu kırmak için takım arkadaşlarınızla mücadelede uyum yaratın.


Rhino Robot Games Robot Wars indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Final Bricks Breaker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar