Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 1 Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 2 Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 3 Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 4 Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 5 Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [v4.70] 6

Offroad Simulator Online Ödül Hileli MOD APK [4.70] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. SUV satın alın ve dünyanın her yerinden oyuncularla oynayın


Offroad Simulator Online 4.70 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
Simülasyon oyun serisinin yayıncısı GameTOV'dan bir oyun olan Offroad Simulator Online'a hoş geldiniz . Oyundaki dünya araba yarışı etrafında dönüyor ve arkadaşlarınızla farklı aşırı yarış pistlerinde yarışmak için seçtiğiniz bir arabaya sahip olabilirsiniz. Oyundaki ses sistemi ve görseller çok gerçekçi, oyunculara güçlü hisler ve heyecan veriyor. Sadece bu da değil, araba hareket kontrol sistemi oldukça tanıdık ve anlaşılır, bu yüzden bu oyun serisiyle yeni tanışanların işini zorlaştırmıyor. Aynı zamanda, oyun çekici ödüllerin beklediği bir liderlik tablosu oluşturacaktır. Öyleyse yarışa katılın ve şimdi en yüksek başarıları kazanın! 


Offroad Simulator Online v4.70 MOD APK


Offroad Simulator Online, çeşitli oyun modlarında 10 kişiye kadar arkadaşlarınızla yarışmanıza izin verir. Hızlı erişim için mesajlaşma sohbet kutusu aracılığıyla veya ifadeler kullanarak birbirinizle sohbet edebilirsiniz. Oyun ayrıca yarışın çekiciliğini artırmak için bir liderlik tablosu oluşturdu. Yarış arabalarını, para birimini vb. Yükseltmek için yeni bir makine sistemi gibi en yüksek konumlar için ödüller çekicidir. Ancak rakiplerin zorlukları da oyuncuları engeller ve yarış arabanız hasar görebilir. Böylece, taktikler ve yarış deneyimi, beklenmedik durumları tahmin etmenize ve herhangi bir darbe hasarından kaçınmak için zamanında atlamanıza yardımcı olacaktır.


Offroad Simulator Online Ödül Hilesi


Oyunun haritası, oyuncuların her şeyi takip etmelerine, arkadaş konumlarını ve daha fazlasını dahil etmelerine yardımcı olacaktır. Böyle bir harita oluşturmak, oyuncuların kaybolmamak için yönlerini ve arkadaşlarını kolayca gözlemlemelerine veya hareketlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır. Farklı versiyonlara bağlı olarak, Offroad Simulator Online farklı şekillere sahip bir kontrol sistemi sunacaktır; özellikle, bir sol-sağ ok veya bir araba direksiyon simidi olabilir. Bununla birlikte, kontrol herhangi bir şekilde basittir, bu nedenle oyunu etkilemeyecektir.


Offroad Simulator Online APK son Sürüm


Yarışa SUV'lar veya offroad Jeepleri vb. İle girin ve seçtiğiniz konuma uyacak şekilde satın alabilirsiniz. Haritadaki yeni toprakları keşfetmek için takım arkadaşlarınıza bir macerada katılın. Oyunun oyunculara sunduğu konum çok çeşitli ve özellikle tehlikelidir. Küçük yollar uçuruma yakın, bir tarafı yüksek dağ, karşı tarafı derin deniz. Tehlike seviyesi ne kadar yüksekse, yarış meraklılarına o kadar çok heyecan getirir. Ayrıca bir çamur tarlası da olabilir; Çamurun yarış arabaları için yarattığı zorluklar, dağın yamacında sürmek kadar keyiflidir.


Offroad Simulator Online Hile Apk


Offroad Simulator Online'daki ses ve görsel sistem gerçekten oyunun bir dönüm noktasıdır. Ayrıca, otomobilin detayları, hatta yol kenarının yanı sıra çimen, flora sistemi vb. Gibi her ayrıntıda son teknoloji ve hassas 3B görüntüler çok dikkatli bir şekilde çizilir. Özellikle otomobilin çalışmasının sesi veya araç yokuşta, düz bir yolda veya çamurda vb. İlerlerken çıkan ses farklı ve heyecan vericidir. Bu, oyuncuların oyunun getirdiği yarış deneyimine dalmış gerçek duygulara sahip olmasını sağlar. Offroad Simulator Online, çeşitli hareketli ve kaotik yarışlarda arkadaşlarını eğlendirmek için en son sürüm ve özel haritalara sahip daha fazla araç oyuncusu tasarladı ve sağladı.


Offroad Simulator Online İndir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Elit Katil 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar